Litery i zodiaki

Nie wszystkie istotne dla nas sprawy da się wyrazić za pomocą symboli. Z tego właśnie powodu w naszej ofercie biżuterii modułowej znalazły się koraliki z literkami. Dzięki nim inicjały najdroższej Ci osoby już zawsze będą mogły zostać częścią Twojego niepowtarzalnego stylu. Koraliki literki to niesamowity atrybut, który pozwoli Ci wyrazić wdzięczność. Za jego sprawą łatwo określisz swoje sympatie lub najzwyczajniej w świecie urozmaicisz kompozycję bransoletki lub naszyjnika.

Sortuj wg:

Wspaniałe zawieszki z literkami, które kupisz przez Internet

Każdy z nas uwielbia przedmioty dedykowane tylko naszej osobie. Dodaje to im wyjątkowości i niepowtarzalności, której już nikt inny posiadać nie będzie. Dedykowana biżuteria może okazać się z powodzeniem świetnym pomysłem na prezent na wyjątkową okazję. Będzie on świadectwem głębokich uczuć między osobą obdarowaną a Tobą, lub też może stanowić wyraz wdzięczności za wspólnie spędzone chwile. Dla takich rozwiązań powstała kategoria koraliki z literkami. Znajdziesz tutaj elementy modułowe wykonane z najwyższej próby srebra 925, które są sygnowane literami alfabetu. Każdy z koralików został wkomponowany w przyjemny, owalny kształt a cała jego powierzchnia jest zagospodarowana w wybraną literę. Dla wzmocnienia efektu jedna z nich jest pozłacana tak, aby dobrze wyróżniać się z całej kompozycji. Jeśli chcesz stworzyć dedykowany, wyjątkowy prezent, wystarczy, że do całości dołączysz inicjały bliskiej osoby lub wkomponujesz ważny dla Was skrót, a całość nabierze niebywałego charakteru. Z dostępnych w tej kategorii liter symbolicznie opiszesz ważny dla Was moment lub wydarzenie. Literka okaże się cudownym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą jeszcze bardziej zindywidualizować swoją biżuterię i zapisać nim ulotne, piękne chwile.

Koraliki z literami, czyli hit wśród zawieszek

Zawieszki z literami są wyrobem odznaczającym się ciekawą estetyką oraz wysokiej jakości wykonaniem. Ich budulec stanowi srebro próby 925, zaś jedna z liter stanowiących główny wzór jest pokryta warstwą złocenia. Dzięki średnicy rdzenia dopasowanej do wszystkich bazowych naszyjników, bransoletek i kolczyków, bez trudu połączysz wybrane przez siebie elementy alfabetu z posiadaną już biżuterią. Niebanalnym pomysłem na wykorzystanie zawieszki z literkami jest zrobienie komuś bliskiemu prezentu. Jeśli imieniny w przyszłym tygodniu obchodzi Natalia, z pewnością miłym i pomysłowym gestem okaże się podarowanie jej pięknego koralika z lśniącą literką "N". Dzięki temu prezent nabierze osobistego charakteru i jego adresat jeszcze przez długi czas nie będzie mógł o nim zapomnieć. Zwłaszcza, że z powodzeniem można potraktować koraliki z literami jako swoisty talizman, chroniący przed pechem, a przynoszący szczęście noszącej go osobie. Pomimo że każdy z nas, zarówno kobiety jak i mężczyźni, marzył kiedyś o biżuterii z imieniem ukochanej osoby, nie wszystkim udało się owo marzenie zrealizować. Nic straconego! Dostępne w różnych wzorach i kształtach niesamowite koraliki z literami dla niej czekają na Ciebie w korzystnej ofercie sklepu internetowego Murrano. Daj się ponieść emocjom.