Pamiątka Komunii Świętej

Z myślą o jednym z ważniejszych dni w życiu dziecka, jakim jest przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej, przygotowaliśmy szeroką ofertę podarunków upamiętniających to rodzinne wydarzenie. W ofercie sklepu internetowego Murrano znajdziesz trwałe podarki, które pomogą uwiecznić ważną chwilę w życiu młodego człowieka. PamiątkI Komunii Świętej w formie świętego obrazka, medalika lub różańca, jakie znajdziesz w tej kategorii opatrzona będzie dowolną grawerowaną dedykacją wykonaną według Twojego projektu. Wygrawerowana na prezencie treść Twoich życzeń będzie trwała wraz z dorastającym dzieckiem.

Sortuj wg:

Upamiętnij wyjątkowy dzień Pierwszej Komunii Świętej przy pomocy prezentu z grawerowaną dedykacją

Dzień, w którym dziecko przyjmuje sakrament Pierwszej Komunii Świętej jest niewątpliwie ważnym wydarzeniem nie tylko dla naszej pociechy, lecz również dla całej rodziny. Wymaga on przede wszystkim gruntownych przygotowań, które mają za zadanie wprowadzić młodego chrześcijanina na ścieżki wiary. Niektóre z nich mogą wydawać się początkowo niejasne i zbyt kręte, a przebycie ich widoczne jako droga nie do pokonania. Jednak, z czasem każda z nich nabiera jaśniejszych barw, które zwieńczone będą niepowtarzalnym dniem przyjęcia ciała Pana Jezusa pod postacią hostii. Ta wyjątkowa okazja podkreślana jest przez najbliższe osoby pamiątką Komunii Świętej, która ma za zadanie upamiętnić tę chwilę, zapisując ją w trwałej formie, do której można wrócić z upływem lat. Najbardziej popularną pamiątką Komunii Świętej są złote medaliki w komplecie z łańcuszkiem. Duża część z nich przedstawia Matkę Boską opiekującą się nowo narodzonym Jezusem. W piękny sposób podkreśla to ważność więzi rodzinnych oraz ich duży wpływ na kształtowanie się postaw młodego człowieka. Złoty krzyżyk przypomina natomiast o najważniejszej prawdzie wiary zmartwychwstania Pana Jezusa i zwycięstwa nad śmiercią. Taka pamiątka Komunii Świętej będzie niosła ze sobą siłę potrzebną do walki z przeciwnościami losu, budując tym samym wiarę w lepsze jutro. Wyjątkowe prezenty na komunie, czyli sakralne uroczystości ważne dla chrześcijan, to także srebrne obrazki uwieczniające postać chłopca lub dziewczynki podczas przyjmowania ciała Pana Jezusa. Na odwrocie każdego z obrazków istnieje możliwość umieszczenia grawerowanej dedykacji, dzięki czemu tworzy się pamiątkę Komunii, która przetrwa przez długie lata bez obawy o utratę jej jakości. W tej kategorii znajdziesz także dewocjonalia, do których zalicza się różaniec. Dzięki niemu będzie możliwe dalsze zgłębianie tajemnic wiary i budowanie świadomości religijnej.

Wyjątkowe pamiątki komunijne dla bliskiego Tobie dziecka

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe pamiątki komunijne dla dziecka. Nasze cudowne podarki wzbogacone grawerowaną dedykacją na produkcie lub na metalowej płytce umieszczonej na ozdobnym opakowaniu pomogą stworzyć przyjemne i niezapomniane wspomnienia z ważnego dnia w życiu młodego chrześcijanina. Niezaprzeczalnym hitem podarków komunijnych dla dziewczynek są złote kolczyki. Często właśnie chwila przyjęcia ważnego sakramentu zbiega się z momentem przebicia uszu i rozpoczęciem noszenia delikatnych i kolorowych ozdób uszu wchodzących w skład dziecięcej biżuterii. Dostępne w naszej ofercie prezenty komunijne to nie tylko złota i srebrna biżuteria. Znajdziesz u nas także wyjątkowe i cenne zestawy artykułów do pisania znanych marek. Z pewnością wyjątkowe pióro i długopis firmy Parker lub Waterman zachwyci ich posiadacza. Taki przedmiot będzie trwałym podarkiem, który posłuży młodemu chrześcijaninowi również w dorosłym życiu, po osiągnięciu osiemnastych urodzin i rozpoczęciu studiów na wybranej uczelni. Przede wszystkim warto inwestować w edukację dziecka. Wszystkie akcesoria, podarki kształtujące umysł dziecka, są warte swojej ceny. W naszym sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe wydania Biblii opracowane specjalnie dla dzieci. Ta księga przygotowana została w taki sposób, aby być atrakcyjna dla młodego czytelnika. Opowiada o wydarzeniach z życia pierwszych chrześcijan w sposób przejrzysty i zrozumiały dla malca. Taka pamiątka komunijna pozwoli na poszerzenie wiedzy z zakresu historii wyznawanej wiary, co z pewnością poskutkuje lepszymi ocenami zyskiwanymi w szkole z przedmiotów, do których zaliczane są religia, historia i język polski. Rozwój dziecka wspierać będzie otrzymanie prezentu w postaci innych książek, których tematyka, krój i wielkość zastosowanej czcionki są dopasowane do wieku malca. W naszej ofercie znajdziesz wydania baśni i bajek rozwijających wyobraźnię dziecka i umożliwiających ćwiczenie cichego i głośnego czytania ze zrozumieniem. Pierwsza Komunia Święta jest ważnym sakramentem w życiu każdego człowieka. Z tego względu warto skupić się na uwiecznieniu tych chwil przy pomocy zdjęć. Wiadomym jest, że pamięć stanowi ulotne archiwum przeszłości. Bywa, że obraz pewnych wydarzeń wcale do niego nie trafia lub z czasem powoli blaknie, zanika i staje się niejasny. Fotografowanie chwil z życia człowieka pozwala na odtwarzanie i przypominanie momentów minionych. Natomiast albumy na zdjęcia pozwalają na uporządkowanie obrazów wspomnień i zabezpieczenie ich przed skutkami upływu czasu. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe pamiątki komunijne, które pomogą zachować na całe życie cenne wspomnienia z ważnej uroczystości. Wybierz prezent dla bliskiego Tobie dziecka i opłać zamówienie, a my prześlemy Twój podarek w ciągu 24 godzin.