Prezent z okazji 40 Urodzin

Ta kategoria dedykowana jest prezentom z okazji 40 urodzin. Znajdziesz tu przede wszystkim klasyczne prezenty urodzinowe cechujące się eleganckim stylem i ponadczasową jakością – złotą i srebrną biżuterię, biżuterię modułową, prezenty wykonane z drewna, ze szkła i z metalu, artykuły bawełniane, zestawy piór i długopisów znanych marek Parker i Waterman oraz dewocjonalia. Oferowana przez nas biżuteria opatrzona jest zestawem metek jubilerskich świadczących o najwyższej jakości oferowanych produktów. Daje to gwarancję niezmiennego wyglądu czyniącego prezent z okazji 40 urodzin wyjątkowym i niezapomnianym darem na długie lata.

Sortuj wg:

Grawerowane prezenty z okazji 40 urodzin

Prezent z okazji 40 urodzin jest przede wszystkim kwintesencją dojrzałości i mądrości życiowej, która ukształtowała życie. Nie powinien mieć frywolnego charakteru, ponieważ mógłby zostać odebrany jako zlekceważenie i brak poszanowania jubilata. Wybierając upominek, należy kierować się przede wszystkim stopniem relacji łączącej z obdarowywaną osobą. W sytuacjach oficjalnych nie wypada wybierać prezentu zabarwionego frywolnym tonem. Natomiast, jeżeli jest to bliska osoba, znana od lat, z którą ma się bliski kontakt, można pozwolić sobie na bardziej bezpośredni upominek. Prezent ten jednak musi być dopasowany do osobowości jubilata. Oferowane prezenty z okazji 40 urodzin to przede wszystkim najwyższej jakości biżuteria posiadająca zestaw certyfikatów i metek jubilerskich świadczących o wysokim kunszcie i dokładności wykonania. Każdy z oferowanych typów biżuterii posiada również ozdobne, drewniane pudełeczko. Dzięki temu nie trzeba martwić się o dodatkowe zapakowanie prezentu w elegancki i estetyczny sposób. Oprócz tego tradycyjne kartki urodzinowe można z powodzeniem zastąpić grawerowaną dedykacją, którą umieścimy na zakupionym przedmiocie lub ozdobnym pudełku. Życzenia uwiecznione precyzyjną techniką laserową nie stracą swojego pierwotnego wyglądu i będą przypominać o wyjątkowym jubileuszu przez kolejne lata. Pudełeczko znajdujące się w zestawie wykończone jest skórzanym obiciem, aby uzyskać efekt satysfakcjonujący nie tylko solenizanta, lecz także osobę wręczającą ten unikatowy, urodzinowy podarek.

Idealny prezent na 40. urodziny nie tylko ze złota i srebra

Prezent ofiarowany bliskiej osobie na 40 urodziny nie musi być tylko tym wykonanym z drogocennego złota prób 333 i 585 albo srebra najwyższej jakości. Nie musisz ograniczać się do klasycznych typów pięknych ozdób i dodatków biżuteryjnych. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz bogatą ofertę biżuterii modułowej charms. Tylko u nas znajdziesz bransoletki bazowe, koraliki, stopery, czakramy, pryzmaty, litery, wisiorki i zawieszki, czyli całe bogactwo dodatków charms, aby stworzyć wymarzoną bransoletkę i dopasować ją do okazji, stylizacji lub po prostu aktualnych upodobań. Podarki dla czterdziestolatków powinny teoretycznie korespondować z dojrzałym wiekiem jubilata. Czy jednak czterdzieste urodziny są czasem, gdy nie wypada obdarować kogoś zabawnym podarkiem? Czy życie człowieka w tym wieku jest aż tak smutne? Ależ skąd! W sklepie internetowym Murrano znajdziesz bogatą ofertę praktycznych prezentów, które można ofiarować bliskiej kobiecie lub bliskiemu mężczyźnie z okazji 40 urodzin. Znajdziesz u nas wyjątkowe, indywidualne albumy na zdjęcia, które z pewnością pomieszczą wiele wspomnień z całego życia i pozwolą uchronić je przed zgubnym działaniem upływającego czasu. Nasze wyjątkowe, grawerowane albumy cechuje możliwość wybrania wzoru i opracowania treści dedykacji, która zostanie zamieszczona na okładce. W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe akcesoria umilające wieczory i weekendy bliskiej Ci osoby. Znajdziesz u nas wytworne, szklane karafki i zestawy do degustacji whisky. Dla miłośników wina przygotowaliśmy drewniane skrzynki na alkohol oraz zestawy narzędzi służących do otwierania, nalewania i eleganckiego prezentowania wina. U nas znajdziesz prezent na 40 urodziny także dla osoby, która preferuje relaks bez dodatku alkoholu. Przygotowaliśmy specjalne, drewniane i metalowe skrzynki z ukrytymi w nich pysznymi zestawami różnych, aromatycznych herbat rozgrzewających jubilata w zimowe, sobotnie wieczory, a także w czasie pracy. Do kompletu oferujemy wyjątkowe i pyszne ciasteczka, które pakujemy w ozdobne pudełko poddane procesowi indywidualizacji, aby dopasować je do preferencji przyszłego użytkownika. W naszej ofercie znajdziesz eleganckie dodatki dla każdego gentlemana. Serdecznie polecamy Ci nowoczesne i pięknie zdobione zapalniczki plazmowe. Te zapalniczki elektryczne nie wymagają użycia żadnego typu paliwa. Jedynym sposobem zdobywania energii jest ładowanie. Podobnie czyni się z telefonami czy tabletami. Nasze starannie wykonane, solidne zapalniczki dodadzą elegancji bliskiemu Ci palaczowi. Wiemy, że używane dodatki poprawiają wizerunek człowieka. Kolekcjonerom krawatów, który wciąż poszukując części swojej garderoby w czeluściach szafy, polecamy nasze grawerowane wieszaki na krawaty. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe prezenty na 40 urodziny osoby z Twojego otoczenia. Wybierz właściwy przedmiot, opłać zamówienie, a my wyślemy Ci go w ciągu 24 godzin! Nie zwlekaj!