Książkowe

Jest taki prezent, który nigdy nie wyjdzie z mody: książka. Nadaje się dla każdego: zarówno dla dziecka niepotrafiącego jeszcze czytać, dla nastolatka, osoby dorosłej, a nawet seniora. Zakupiona u nas książka stanowi znakomity pomysł na prezent, gdyż posiada imienną dedykację, jest pięknie wykonana i estetycznie zapakowana. Mamy w sprzedaży ilustrowane książki dla dzieci z możliwością personalizacji okładki, plannery książkowe, atlasy świata z nadrukiem, przepiśniki spersonalizowaneksięgi baśni, notatniki i inne atrakcyjne cenowo propozycje. Zapraszamy do wyboru książki na prezent, który będzie trafiony w dziesiątkę!

Sortuj wg:

Książka to rewelacyjny pomysł na prezent z charakterem! W Murrano możesz personalizować do woli

Zastanawiasz się, czy książka na prezent będzie dobrym wyborem? Zapewniamy, że tak! Niezależnie od okoliczności i wieku osoby, którą zamierzasz obdarować takim upominkiem, książka jako prezent zawsze się sprawdza. Co ciekawe, wcale nie trzeba umieć czytać, żeby ucieszyć się z jej otrzymania. Najlepiej wiedzą o tym dzieci, które książki dostają na Chrzest Święty. Pamiątka tego rodzaju to zazwyczaj elegancko wydana i opatrzona imienną dedykacją księga. Może mieć ona wymiar religijny, jak ilustrowana Biblia dla Najmłodszych – polecamy ją na prezent z okazji Chrztu oraz Komunii Świętej. Ciekawie przedstawione przypowieści ze Starego i Nowego Testamentu zainteresują dzieci, zwłaszcza gdy zostaną odczytane im przez rodziców. Każda Biblia z naszej oferty została opracowana z przeznaczeniem na prezent. A ponieważ nie jest to zwykła książka, lecz księga religijna, wymaga ona gustownej oprawy, jak na przykład drewniane etui z wygrawerowaną na nim modlitwą. Tak przygotowany prezent stanowi pamiątkę najwyższej jakości, która pozostanie z dzieckiem na wiele długich lat. Co więcej, taka książka jak Biblia często jest zabierana przez właściciela po wyprowadzce z domu rodzinnego – jako symbol, z którym nie powinno się rozstawać. Oczywiście książki na prezent to nie tylko pozycje o charakterze religijnym, lecz również baśnie i bajki. Tyle z kategorii dla dzieci. Sklep internetowy Murrano ma w asortymencie też kilka propozycji dla osób starszych: podarowany w prezencie planner z kalendarzem ucieszy między innymi nastolatkę, która uwielbia planować i organizować. Zwłaszcza, że nasze książki na prezent z działu plannerów to pozycje z personalizowanymi okładkami. Prywatny kalendarz w nowoczesnym wydaniu stanowi coś więcej, niż pamiętnik. Wewnątrz niego znajdują się specjalnie wydzielone plany dnia, listy zadań i zakupów, tabele z priorytetami – każdy, kto planowanie ma we krwi, doceni przemyślaną zawartość plannera. Trzeba wspomnieć, że nasi Klienci mogą korzystać z bezpłatnej opcji personalizacji, która daje im pełną możliwość dopasowania grawerunku, jaki znajdzie się na wybranym produkcie. Za jego sprawą książka na prezent stanie się unikatowym upominkiem. Poświęć chwilę na zapoznanie się z naszymi książkowymi propozycjami na prezent, a potem złóż zamówienie na wybraną z nich. Zapraszamy!

Szukasz inspiracji, jaką książkę na prezent kupić dziecku? Z chęcią podpowiemy Ci, co wybrać

Narodziny dziecka są pierwszą okazją, z jakiej wręcza się podarunki. Zazwyczaj mają one wymiar symboliczny: to pierwsze buciki, gryzaczek albo maskotka. Później, gdy maluszek zostanie już ochrzczony, warto wręczyć mu coś, co nie zostanie wyrzucone po jakimś czasie. Książka w prezencie na chrzest jest świetnym wyborem pod warunkiem, że będzie ona tematycznie związana z wydarzeniem, które ma upamiętnić. Prowadzony przez nas sklep internetowy zadbał o duży wybór pozycji książkowych dla najmłodszych. Również tych, którzy dopiero uczą się chodzić, o czytaniu nie wspominając. To dla nich książka jako prezent będzie wyjątkowo ważna: czytana przez rodziców na pewno zapadnie w pamięć. Zaleca się dopilnować, by książka wręczana z okazji Chrztu Świętego była wartościowa, jak ilustrowana Biblia dla Dzieci. Zamknięta wewnątrz drewnianego etui lub ozdobiona personalizowaną dedykacją, godnie podkreśli wagę uroczystości. Jeśli nie chcemy kupować dziecku Biblii, postawmy na bajki. W Murrano najmłodsi znajdą ilustrowane Księgi Baśni zawierające pouczające opowieści, jak Królewna Śnieżka czy Jaś i Małgosia. Znane, wartościowe, opisane językiem zrozumiałym dla dzieci – bajki będą cudownym upominkiem, a zawarty w nich morał pomoże maluchom zrozumieć wiele zasad, rządzących światem. Książka w prezencie to dobry pomysł dla osoby w każdym wieku, choć dzieci szczególnie ją docenią. Tym bardziej, jeśli rodzice uczynią ze wspólnego czytania codzienny rytuał. Rodzinne spotkanie sprowadzające się do czytania ciekawej książki w gronie najbliższych osób integruje i zacieśnia więzi. Każdy, kto szuka pomysłu na to, jaka książka ucieszy dziecko, proszony jest o dokładne zapoznanie się z asortymentem sklepu Murrano. W naszej ofercie oprócz produktów pierwszorzędnej jakości, czeka również opcja dowolnej personalizacji zakupionej książki na prezent. Do dyspozycji Klientów pozostawiamy Bank Życzeń i Sentencji, zawierający gotowe wzory z wierszykami. Ci, którzy wolą przygotować dedykację samodzielnie, również mogą to zrobić. Zapraszamy do robienia zakupów w Murrano, gdzie udowadniamy, że książka na prezent może stać się niepowtarzalnym podarunkiem.