Srebrny medalik

W poniższej kategorii znajdziesz wyjątkowe srebrne medaliki dedykowane nie tylko sakralnym okazjom, lecz z powodzeniem sprawdzające się także jako upominek bez okazji. Niektóre medaliki srebrne wzbogacone są także o szlachetne złocenie wydobywające z zestawu wyjątkowy blask i ciepły koloryt złota. Do każdego zestawu oferujemy bezpłatne grawerowanie ozdobnej płytki umieszczonej na eleganckim pudełku. Jeśli pozwala na to specyfika ozdoby, wygrawerujemy również wybraną przez Ciebie treść na samej srebrnej zawieszce.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Czas dostawy:

Medaliki srebrne nie tylko na sakralne uroczystości

Komplety wykonane ze szlachetnych kruszców zdobione są zawieszkami przedstawiającymi święte postacie Jezusa Chrystusa, opiekunów, aniołów czy papieża. Srebrne medaliki od wieków stanowią klasyczny prezent na sakralne uroczystości: przyjęcie sakramentu chrztu świętego czy Pierwszej Komunii Świętej. W ten sposób podkreśla się powagę tego wyjątkowego dnia oraz dostąpienie łaski oczyszczającej z grzechu i wstąpienia na nową ścieżkę wiary. Znajdujące się w tej kategorii medaliki srebrne skomponowane są w zestawie z klasycznymi łańcuszkami. Bez wątpienia sprawdzą się jako wyjątkowy upominek. Prezent podkreśli doniosłą, świętą atmosferę towarzyszącą dziecku w czasie przyjmowania sakramentu świętego. Każdy medalik srebrny ułożony jest w eleganckim pudełeczku, które znakomicie podkreśla wyjątkowy charakter podarku. Na wewnętrznej stronie jego wieczka istnieje możliwość umieszczenia mosiężnej tabliczki, na której wygrawerujemy dowolną dedykację zastępującą tradycyjną kartkę z życzeniami. Dzięki temu słowa błogosławieństwa płynące prosto z serca nie wyblakną z upływem lat. Ich serdeczny ton będzie wybrzmiewał w późniejszym, dorosłym życiu. Trzeba pamiętać jednak, iż srebrne medaliki z tej kategorii spiszą się także jako prezent bez okazji. Przypomni on bliskiej osobie ważność duchowej więzi ze Stwórcą. Umieszczona na rewersie krótka dedykacja uczyni podarunek szczególnym darem. Ten nie tylko będzie zachęcał do zgłębiania tajemnic wiary, lecz również uwypukli relację darczyńcy i obdarowanej osoby, akcentując jej trwałość i ponadczasowy wymiar.

Wyjątkowy srebrny medalik wykonany z najwyższej jakości srebra

Każdy medalik srebrny, który dostępny jest w sklepie internetowym Murrano, wykonany jest z najwyższej jakości srebrnego kruszcu. Przeglądana przez Ciebie kategoria bogata jest w zawieszki w całości wykonane ze srebra próby 925, a także pozłacane ozdoby. Nasze produkty posiadają certyfikowane metki jubilerskie, które zaświadczają o próbie i wadze wykorzystanego drogocennego srebra. Zakupiona przez Ciebie srebrna biżuteria posiada zaświadczenie Polskiego Urzędu Probierczego. Kupując u nas, masz pewność, że srebrny medalik będzie w całości wykonany ze srebra. Wiemy, że często brakuje czasu na przygotowanie właściwego podarku. Bywa, iż niespodziane zaproszenie na uroczystość pojawia się dość późno. Brak chwili na spacer do stacjonarnego sklepu i poszukiwania właściwego podarku są tym, co męczy współczesnych, aktywnych i zapracowanych ludzi. Z tego względu szczególnie polecamy sklep internetowy Murrano. Tu możesz zajrzeć o każdej porze – w czasie przerwy w pracy, w drodze do domu, w czasie podróży środkami transportu zbiorowego czy tuż przed snem, leżąc już wygodnie w ciepłym łóżku. Dodatkowo, nasze medaliki srebrne możesz przeglądać, korzystając z filtra czasu dostawy. Wystarczy, że zaznaczy się w nim opcję 24h, a wówczas ukażą się produkty, które można mieć u siebie najszybciej. Dzięki skorzystaniu z usług naszego sklepu online oszczędzisz swój czas, pieniądze i z powodzeniem zdążysz zdobyć prezent nawet na krótko przed chrzcinami, Pierwszą Komunią Świętą czy ślubem. Srebrny medalik noszony wraz z łańcuszkiem na szyi jest znakiem głębokiej wiary w Boga. Medaliki i krzyżyki w postaci stosowanych ozdób stanowią wyznaczniki ideologiczne. Trudno znaleźć kogoś spoza kręgu chrześcijańskiego stosującego takie ozdoby. Katolicy, podobnie jak wyznawcy innych religii świata, stosują dodatki, których noszenie pozwala na zakwalifikowanie ich do określonej grupy społecznej. Srebrne medaliki dostępne w sklepie internetowym Murrano będą symbolicznie strzec dobra obdarowanej osoby. Będą niczym dawne talizmany, kamienie szlachetne i inne przedmioty posiadające magiczną moc. Magiczna moc wiary, która pokrzepia serca, daje nadzieję na lepsze jutro, jest niezwykle przydatna ludziom w każdym wieku. Z tego względu srebrny medalik może być wyjątkowym prezentem dla katolików w każdym wieku, dla niej, dla niego, dla mamy, dla babci, dla taty i dla dziadka. Symbole wyznawanej wiary mogą być piękną i niezwykłą biżuterią dla katolików. Przeglądana przez Ciebie kategoria zawiera srebrne medaliki, do których dołączony jest łańcuszek lub te, które pozbawione są dodatków. Wybierz właściwą dla siebie piękną biżuterię i dopasuj rozmiar łańcuszka, korzystając z naszego formularza dostępnego na stronie wybieranego produktu. Każdy nasz srebrny medalik charakteryzują przystępna cena i najwyższa jakość każdego, atrakcyjnego prezentu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Murrano.