Prezent na 25 rocznicę ślubu

Każde małżeństwo chciałoby dotrwać chwili, w której będzie razem dwadzieścia pięć lat po ślubie. Obchodzi się wówczas srebrne gody, na które wypada kupić coś specjalnego. Zgodnie z tradycją, prezent na 25 rocznicę ślubu powinien zawierać elementy srebrne, a najlepiej, gdyby w całości był wykonany właśnie z tego kruszcu. Mamy w ofercie prezenty dla par, będących 25 lat po ślubie. Złóż zamówienie na personalizowany upominek dla swojej ukochanej żony lub wspaniałego męża!

Niedługo obchodzisz srebrne gody? Prezent na 25 rocznicę ślubu zamów w sklepie Murrano

W obszarze prezentów rocznicowych dla par, nie mamy sobie równych! Jesteśmy sklepem, w którym każdego dnia pojawiają się nowości. Wszystkie z nich to upominki personalizowane, a więc zaprojektowane i wykonane w celu podarowania ich bliskiej osobie. 25 rocznica ślubu jest wielkim wydarzeniem w życiu każdego małżeństwa. W szczęściu dożywają jej tylko nieliczni, tym bardziej należy upamiętnić ten dzień w piękny sposób. Jaki prezent na 25 lat po ślubie zamówić dla żony, co kupić mężowi, a jaki podarunek wybrać dla rodziców? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym sklepie, gdzie są sprzedawane rozmaite upominki na srebrne gody. Jak sama nazwa wskazuje, srebrna rocznica ślubu wymaga podkreślenia wyrobem, wykonanym ze szlachetnego kruszcu. Dwudziestopięcioletni staż związku zazwyczaj obchodzi się hucznie, zapraszając bliską rodzinę oraz przyjaciół. Podczas przyjęcia z okazji rocznicy, przybyli na uroczystość składają życzenia i wręczają prezenty – z elementami srebra lub bez nich. Popularnością cieszą się upominki dla par, takie jak kieliszki i kufle, a także większe zestawy złożone z karafki i szklanek. Jeżeli małżeństwo lubi relaksować się przy dobrym trunku, tego rodzaju prezent na 25 lecie ślubu z pewnością wprawi ich w zachwyt. Pragniemy zaznaczyć, że w sklepie Murrano, wszelkie prezenty rocznicowe personalizujemy. Na szklanki czy karafki możemy nanieść laserowy grawerunek z życzeniami oraz imionami pary, świętującej jubileusz. Jeśli więc zbliża się Wasza 25 rocznica ślubu prezent zamów z wyprzedzeniem: indywidualny grawerunek nada mu szczególnego, bo symbolicznego znaczenia. Warto zdecydować się na taki zakup – zwykłe upominki można wręczać codziennie. 25-lecie ślubu zasługuje na uczczenie w najlepszy możliwy sposób! Dla żony polecamy wybrać komplet srebrnej biżuterii. Pięknie zapakowane srebro w eleganckiej odsłonie to znakomita inspiracja prezentowa, pozwalająca wyrazić uczucie do współmałżonki. Taka biżuteria, jak naszyjnik i kolczyki lub bransoletka ze srebra, idealnie wpisują się w charakter srebrnych godów. Naszym zdaniem ekskluzywny zestaw biżuterii jest tym, co każda kobieta chciałaby otrzymać na 25 lecie ślubu. Co więcej, ozdoby ze srebra wysokiej jakości są u nas dostępne od ręki. Dołączamy do nich oryginalne metki jubilerskie, poświadczające próbę wyrobów. Nieco innym podejściem należy się kierować, wybierając prezent z okazji 25 rocznicy ślubu dla męża. W grę wchodzi zarówno srebrna biżuteria, jak też cały szereg innych upominków. Popularne okazują się grawerowane szkatułki na zegarki, kryształowe dekoracyjne globusy oraz kamienie do whisky, które pakujemy w drewniane skrzyneczki pokryte personalizowanym napisem. Pomysłowy prezent na 25 lecie małżeństwa godnie uczci rocznicę dnia, w którym jubilaci przyrzekali sobie dozgonną miłość.

25 lat po ślubie to czas, który należy stosownie uczcić. Wybierz srebrny prezent na rocznicę

Nawet, jeśli nie jesteś w związku małżeńskim, może zainteresować Cię prezent na 25 rocznicę ślubu. Wystarczy, że swój jubileusz będą obchodzić Twoi rodzice, chrzestni lub przyjaciele. Gdy wielkimi krokami zbliża się 25 rocznica ślubu osób, na których Ci zależy, poświęcić chwilę, by znaleźć dla nich piękny upominek. Srebrne Gody są wydarzeniem, na które zgodnie z tradycją przystoi zamówić coś ze srebra. Nasz sklep oferuje srebrną biżuterię w doskonałych cenach: bransoletki, naszyjniki, kolczyki i srebrne komplety utrzymane w różnorodnych stylach. Jeżeli chodzi o prezent 25 rocznica ślubu rządzi się więc swoimi prawami. Zawsze można jednak wyjść poza schemat i zamówić dla małżeństwa praktyczny upominek do domu lub podarek dekoracyjny, np. kryształową różę, ozdobne łabędzie albo szklany wazon. Na 25 lecie ślubu prezent warto wybrać, dopasowując go do indywidualnych preferencji danej pary. To Ty najlepiej znasz osoby, wraz z którymi będziesz świętować rocznicę ich ślubu. Zdecyduj, czy prezent na 25 lecie małżeństwa powinien być funkcjonalny, a może oryginalny i wymyślny. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko czego potrzeba, by należycie uczcić dzień, jaki nastaje 25 lat po ślubie. Srebrne gody świętuj, jak przystało na miłośnika prezentów pierwszej klasy! Tu zaopatrzysz się w najpiękniejsze z nich. Kolekcje, jakie przygotowaliśmy z myślą o parach obchodzących rocznicę, podzieliliśmy według jubileuszów. Skorzystaj z opcji filtrowania, by znaleźć prezent na 25 lecie ślubu, a także na 1, 5, 10, 20, 30, 40 i 50 rocznicę ślubu. Odkryj unikalne prezenty personalizowane na rocznicę i inne okazje. Zapraszamy na zakupy w sklepie internetowym Murrano!