Prezent dla żeglarza

Oryginalny i praktyczny prezent dla żeglarza odkryjesz wśród wspaniałych upominków zgromadzonych w e-sklepie Murrano. Czekają na Ciebie przedmioty wykonane z drewna, metalu, z bawełny i ze szkła. Odkryjesz u nas również grawerowane wyroby jubilerskie wykonane ze szlachetnego złota prób 333 i 585, a także ze srebra najwyższej jakości. Daj się porwać magii, wybierając oryginalny upominek dla żeglarza, miłośnika wypraw morskich i zawodowego marynarza.

Niepowtarzalny upominek dla pasjonata morskiej żeglugi tylko w e-sklepie Murrano

Sklep internetowy Murrano to wyjątkowe miejsce, gdzie odkryjesz wspaniałe upominki dla miłośników wielu popularnych dziedzin nauki, sztuki i sportu. Ludzie od tysięcy lat marzyli o podróżach. Zastanawiano się, w jaki sposób sprawić, aby przemieszczanie się było dużo prostsze i szybsze. W ten sposób z biegiem czasu rozwinęła się infrastruktura drogowa. Powstały drogi lądowe, morskie i powietrzne. Zamiłowanie do poruszania się i przemierzania dalekich odległości to cechy charakterystyczne żeglarzy. Żegluga morska i śródlądowa przyciąga kolejne grupy osób, także najmłodszych. Już dzieci biorą aktywny udział w zawodach realizowanych na otwartych zbiornikach, rywalizując ze swoimi rówieśnikami i walcząc z siłami przyrody, potężnym wiatrem. Nietuzinkowe pomysły na prezent dla marynarza odkryjesz w e-sklepie Murrano. Wszystkie nasze atrakcyjne produkty dostępne są wraz ze szczegółowymi opisami ich właściwości fizycznych. Idealny prezent dla marynarza wybierzesz spośród wyrobów jubilerskich wykonanych ze złota i ze srebra. Czeka na Ciebie wspaniała biżuteria wykonana z prób 333 i 585 szlachetnego złota. Możesz również dopasować prezent dla pasjonata spośród wyrobów ze srebra najwyższej jakości. Wszystkie nasze cenne dodatki jubilerskie wykonane ze szlachetnych kruszców wysyłamy do Ciebie wraz z certyfikowanymi metkami jubilerskimi oraz opatrzone akredytacją Polskiego Urzędu Probierczego. Biżuteria zakupiona w e-sklepie Murrano zostanie poddania procesowi grawerowania bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat. Możesz wybrać treść, którą my zapiszemy metodą laserową na cennej ozdobie. Wystarczy, że zastanowisz się, jakie słowo lub inny znak graficzny mógłby zdobić biżuterię bliskiej Ci kobiety, a my szybko zrealizujemy Twoje pragnienie, grawerując upominek. Ozdoba wysyłana jest w eleganckim pudełku na biżuterię. Masz możliwość wyboru koloru pudełka.

Prezenty dla żeglarza, które uczynią wyprawę jeszcze przyjemniejszym wspomnieniem

Niepowtarzalne prezenty dla żeglarza, które dostępne są w e-sklepie Murrano, możesz wybrać spośród użytecznych przedmiotów, które ponadto wzbogacone są grawerowaną dedykacją samodzielnie przez Ciebie zaprojektowaną lub zaczerpniętą z naszych gotowych już propozycji. Prezent dla żeglarza to w dużej mierze upominek wybrany dla podróżnika, czyli kogoś przemierzającego dalekie odległości w poszukiwaniu pięknych widoków, niezwykłych miejsc czy nieznanych sobie wcześniej zwyczajów, smaków potraw, a nawet ubioru. Grawerowany album na zdjęcia to podarek, w którym zatrzymane będą wszystkie, najważniejsze wspomnienia. Odległe wyprawy, poznani ludzie i niecodzienne sytuacje zostaną uwiecznione na fotografiach umieszczonych następnie w albumie z indywidualnie zaprojektowaną okładką. Te najważniejsze zdjęcia możesz umieścić w oryginalnej ramce na zdjęcia. Podróże nieczęsto realizuje się w sposób spontaniczny. Zazwyczaj są starannie przemyślanym działaniem, planowanym nawet od miesięcy. Właściwą organizację niezwykłej, morskiej wyprawy przeprowadzisz, korzystając z eleganckiego kalendarza książkowego. Dla prawdziwego wilka morskiego i podróżnika po lądzie wybierz grawerowany nóż myśliwski, którym przetniesz nie tylko zaplątaną linę na statku, ale również użyjesz go do krojenia potraw w trakcie wypraw na łono natury. Posiłek przed zamoczeniem czy utraceniem jego właściwości zabezpieczysz, korzystając z metalowej śniadaniówkitermicznego kubka z grawerowaną treścią. Plakaty metalowe to również wspaniałe prezenty dla żeglarzy. Każdy plakat posiada grubość 3 mm. Nasze grafiki cechuje trwały nadruk w wysokiej rozdzielczości. Matowa, metalowa powierzchnia skrywa druk w jakości HD. Znajdziesz u nas trwałe ozdoby wnętrza domu i biura dostępne w dwóch rozmiarach M i L. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Wybierz pasujący obraz spośród dodatków opracowanych w orientacji poziomej i pionowej. Wszystkie plakaty dostępne w naszej ofercie przymocujesz do ściany bez konieczności użycia młotka, gwoździa, wkrętarki czy taśmy klejącej. Proponujemy Ci niezwykle ciche i sprawdzone rozwiązanie. Nasze metalowe plakaty umieścisz na wybranej powierzchni w ciągu 15 sekund. Do każdego zakupionego produktu dołączamy nasz dziecinnie prosty zestaw montażowy. Poznaj nasze wspaniałe prezenty dla żeglarzy, nieposkromionych wilków morskich i wybierz niezwykły podarek dla bliskiej sobie osoby. Wybrany upominek zostanie do Ciebie wysłany zgodnie z czasem wskazanym na stronie danego produktu.