Skrzynka na wino z grawerem

Czy można sobie wymarzyć bardziej ekskluzywny prezent, niż butelka wysokiej jakości trunku zamknięta wewnątrz grawerowanego opakowania z sosnowego drewna? Jeśli podobnie jak my uważasz, że nie, będziesz pod wrażeniem tego, jakie ozdobne skrzynki na wino posiadamy w ofercie. Stworzyliśmy miejsce, w którym zaopatrzysz się w grawerowane, drewniane pudełko na wino. Tego rodzaju personalizowana skrzynka może zostać wręczona w formie upominku lub kupiona dla siebie, jako niebanalna dekoracja salonu czy gabinetu. Obejrzyj starannie wykończone eleganckie skrzynki na wino i kup tę, która wpadnie Ci w oko! 

Nie znaleziono produktów.

Nasz sklep dba o asortyment, skrojony na miarę potrzeb Klientów. Skrzynka na wino to przykład wyrobu godnego uwagi

Już od wielu lat jesteśmy znani na rynku jako lider w branży prezentowej. Nie ukrywamy, że nasz sklep internetowy to skarbnica upominków, które dzięki personalizacji jaką jest grawer, nabierają wyjątkowego charakteru. Kategoria poświęcona stylowym skrzyneczkom do przechowywania wina doskonale obrazuje, z jak ogromnym zaangażowaniem podchodzimy do wykonywanej pracy. Proponujemy Ci pokaźny wybór drewnianych wyrobów, których cena jest bezkonkurencyjna. Żaden inny sklep nie zaoferuje Ci równie atrakcyjnej ceny za grawerowane skrzynki na wino. Powód? Posiadają one na wieku indywidualnie dobrany precyzyjny grawer, utrwalony techniką laserową. Taka personalizacja nie pozostawia wątpliwości, dla kogo jest dany prezent oraz kto posiada uprawnienia, aby zaglądać do środka skrzynki. W efekcie opakowania drewniane na wino stają się produktami podarowanymi od serca, wybranymi z myślą o konkretnej osobie: drugiej połówce, parze nowożeńców, rodzicach albo przyjacielu. W zależności od rodzaju, dostępna w naszym sklepie drewniana skrzynka na wino może pomieścić jedną albo dwie butelki o standardowym rozmiarze. Ważną informacją jest, że kształt pudełka został obmyślany w taki sposób, by płynna zawartość przez cały czas pozostawała bezpieczna i mogła być przechowywana bez ryzyka, że straci na jakości. Skrzynki drewniane na wino są bowiem odpowiednio przewiewne, a jednocześnie zapewniają ochronę przed słońcem i innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Mimo wszystko, najciekawszy okazuje się grawer. W końcu to za jego sprawą personalizowana skrzynka na wino przybiera indywidualny charakter, stając się upominkiem zakupionym na specjalną okazję. Szczególnie polecamy ją na Ślub albo Rocznicę Ślubu, kiedy wypada zjawić się z butelką zawierającą dobry trunek. Sklep Murrano nie ma sobie równych, jeśli chodzi o prezenty personalizowane. Dlatego jeśli interesuje Cię skrzynka na wino z grawerem, koniecznie skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego grawerowania. Staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom Klientów, stąd starannie dopracowane wzory, stale pozostające do Twojej dyspozycji. Gdy masz zamiar zamówić u nas gustowne drewniane pudełko na wino, możesz więc skorzystać z Banku Życzeń i Sentencji – zaoszczędzisz czas potrzebny na wymyślenie dedykacji i szybciej otrzymasz wybraną skrzyneczkę. 

Zamiast tradycyjnej torebki, wybierz drewniane opakowanie na wino. Zapraszamy po grawerowane skrzynki

Każdy z nas wielokrotnie spotkał się z papierową torebką, która pod ciężarem szklanej butelki wypełnionej winem, pękała od spodu. Chyba nie musimy tłumaczyć, czym skutkował taki rozwój spraw – nie było kolorowo. Aby uniknąć tego typu sytuacji i sprawić komuś podwójną radość z otrzymanego prezentu, planując wręczyć trunek, zapakuj go do ozdobnego pudełka z drewna. Oferujemy grawerowane skrzynki na wino, których cena pozostaje atrakcyjna i zachęca do zakupu. Przechowywany w nich alkohol ma zapewnioną odpowiednią temperaturę, gdyż drewno sosnowe skutecznie chroni zawartość przed promieniami UV i ostrym światłem. Stały dopływ powietrza oraz optymalna wilgotność to tylko wybrane zalety skrzynki na wino. Jeszcze innym walorem jest grawer, czyli nic innego, jak personalizacja w postaci żłobienia w drewnianym wieku. Takie rozwiązanie jest praktyczne, gdyż napis utrwalony techniką laserową nie ulega ścieraniu nawet mimo upływu czasu. Jaki grawerunek możemy nanieść na pudełko? Niemal każdy! Jeśli masz swój pomysł, spodoba Ci się skrzynka drewniana na wino, przygotowana pod długi napis. Zmieści się na niej wiersz, sentencja, a także data, imienna dedykacja i podpis osoby wręczającej prezent. Jeżeli natomiast preferujesz upominki oszczędne w stylu, powinna Cię zainteresować grawerowana skrzynka na wino z grafiką. W przypadku wyboru takiego pudełka, napis stanowi zaledwie dodatek – główną ozdobą jest rysunek. Może to być kiść winogron, wieniec laurowy lub inny ornament. W Murrano staramy się oferować Klientom duży wybór produktów prezentowych, dlatego również drewniana skrzynka na wino z grawerem jest u nas dostępna w wielu wariantach. Niezależnie od wybranej opcji możesz być pewien, że butelka ukryta wewnątrz skrzynki nie ulegnie uszkodzeniu, a trunek dotrze do obdarowanego w idealnym stanie. Warto wspomnieć, że opakowanie drewniane na wino służy nie tylko do transportu butelki, ale także do jej przechowywania. Jest to ekskluzywna skrzynka, która z powodzeniem może służyć za nietuzinkową dekorację wnętrza.