Obrazki na komunię

Pierwsza Komunia Święta to uroczystość, wymagająca stosownej oprawy i upamiętnienia. Dlatego towarzysząc dziecku w tej ważnej chwili warto służyć mu oparciem, a na pamiątkę wręczyć obrazek komunijny. W sklepie Murrano mamy dla Ciebie obrazki srebrne na komunię, czyli eleganckie symbole sakralne. Jeśli chcesz zamówić obrazek o tematyce religijnej dla dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej, u nas na pewno taki znajdziesz. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie obrazki komunijne oferujemy.

Sortuj wg:

Podaruj dziecku obrazek na komunię i godnie upamiętnij ten wyjątkowy dzień w jego życiu

W ostatnich latach prezenty wręczane na Pamiątkę I Komunii Świętej nie ograniczają się wyłącznie do kopert z pieniędzmi. Ważną rolę odgrywają również upominki, symbolizujące pierwsze czynne uczestnictwo w Eucharystii. Obrazek komunijny podarowany młodemu chrześcijaninowi, przez długie lata będzie mu przypominał o tej wzniosłej chwili. Co więcej, za sprawą grawerunku umieszczonego w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu, obdarowany nie zapomni, kto sprawił mu taki prezent. Sprzedajemy obrazki na Komunię Świętą, które są oprawione w solidne ramki i opatrzone gustownymi dedykacjami. Bardzo ładnie prezentują się one, postawione na widoku w pokoju dziecka – symbolizują piękną chwilę w jego religijnym życiu. Obrazki komunijne w ramce można u nas zamawiać przez cały rok, również poza sezonem komunijnym. Dlatego jeśli już teraz wiesz, że będziesz uczestniczyć w uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, pomyśl o prezencie. W naszym sklepie internetowym Murrano zaopatrzysz się w upominki różnego rodzaju, spośród których wyróżniają się srebrne obrazki komunijne. Przygotowaliśmy wizerunki dziewczynek i chłopców, składających dłonie do modlitwy oraz przyjmujących Eucharystię. Wśród obrazków nie zabrakło tych z aniołkami czuwającymi nad śpiącym dzieckiem, Matką Boską, Świętą Rodziną, a także Janem Pawłem II. Wybrane obrazki srebrne komunijne posiadają dodatkowe złocenia, które nadają im koloru i ciepła. Są one certyfikowanymi wyrobami włoskiej produkcji, gustownie podkreślonymi przez grawerunek wykonany przez zespół Murrano. Naszym Klientom dajemy do wyboru różnorodne wzory i kształty: w tym obrazek komunijny stylizowany na serce lub obrazek prostokątny w ramce. Wręczając go dziecku przystępującemu do Pierwszej Komunii Świętej sprawisz, że ta chwila już na zawsze pozostanie w jego pamięci. Warto mieć na uwadze, że Komunia to jeden z ważniejszych sakramentów, przyjmowanych przez chrześcijan. I tak naprawdę mniej ważne od tego, czy podarowany dziecku obrazek srebrny na komunię będzie miał kształt serca czy koła, ma drugorzędne znaczenie. Najważniejsze, aby pokazać młodej osobie, ze jesteśmy z nią w tym szczególnym dniu. Obrazek komunijny z pewnością nam w tym pomoże, dlatego dołączmy go do prezentu. Zachęcamy Cię do sprawdzenia, co zebraliśmy w kategorii prezentów sakralnych na komunię.

Zapraszamy do świata pamiątek sakralnych. Odkrywaj z nami srebrne obrazki komunijne

Co roku maj kojarzy się z czasem, w którym w całej Polsce odbywają się wyjątkowe uroczystości religijne – komunie. Dzieci w wieku szkolnym (8-9 lat) pierwszy raz przyjmują ciało i krew Chrystusa, a następnie spotykają się z najbliższą rodziną przy stole. Tradycja nakazuje, aby po obiedzie wręczyć młodemu chrześcijaninowi prezenty, nie tylko te pieniężne. Wiele osób wybiera na upominek srebrne obrazki komunijne, wysokiej jakości wyroby pamiątkowe. W naszym sklepie internetowym Murrano ich ceny są symboliczne i zależą m.in. od wielkości obrazka, jego kształtu oraz dodatkowych elementów, takich jak złocenia lub kolorowe obicie (dla chłopców niebieskie, a dla dziewczynek różowe). Nasz asortyment objął nie tylko klasyczne obrazki komunijne w ramce, lecz również pierwszej klasy modele z ozdobnego szkła weneckiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zadbaliśmy o różnorodność wzorów a także o to, aby cena była przystępna dla każdego. Sprzedawane w sklepie Murrano obrazki na Pierwszą Komunię Świętą są gustownymi upominkami z indywidualną dedykacją, które można nabyć już za kilkadziesiąt złotych. Zamknięte w ramce nadają się do postawienia na płaskiej powierzchni oraz do zawieszenia na haczyku. Warto też poświęcić chwilę grawerunkowi, jaki nanosimy techniką laserową na obrazek i na tabliczkę zamocowaną z tyłu. Grawer, który wykonujemy jest trwały i brzmi dokładnie tak, jak zdecyduje Klient. Na ozdobnej blaszce znajdzie się miejsce na imienną dedykację, datę, krótki cytat oraz podpis osoby, wręczającej obrazek komunijny. Do dyspozycji zamawiającego jest nasz Bank Życzeń i Sentencji, zawierający stosowne cytaty adekwatne do uroczystości, jaką jest Pierwsza Komunia Święta. Zobacz, jak niektóre z nich zostały urozmaicone poprzez zastosowanie pastelowych barw, złocistych bursztynów czy szklanych kwiatów. Zaakcentowana aureola i podkreślone tło płaskorzeźby czyni ją elegancką. W towarzystwie złoceń obrazek komunijny prezentuje się okazale, a co za tym idzie stanowi piękną pamiątkę dla dziecka, które przyjęło Najświętszy Sakrament. Nasze obrazki na Komunię Świętą są starannie wykonane: każdy kontur, linia i detal zostały dopracowane ze szczególną precyzją, a całość zabezpieczona warstwą bezbarwnego lakieru. Oferowane srebrne obrazki komunijne to certyfikowane wyroby dekoracyjne o wymiarze symbolicznym. Wierzymy, że ich atrakcyjna cena łącząca się ze znakomitą jakością zachęci Cię do zakupu.