Jesteśmy obok, gdy zbliża się ważna okazja

Zastanawiasz się, gdzie odkryjesz najlepszy prezent dla każdego? W sklepie Murrano poznasz upominki upiększone projektem dedykacji dopasowanym do przedstawicieli najpopularniejszych zawodów i hobbystów. Bądź niczym myśliwy, który potrafi ustrzelić najlepsze okazje. Krokiem doświadczonego biegacza przemierzaj wirtualne sklepowe półki. Zrealizowaliśmy już milion zamówień!

Prezent dla kogo chcesz

Zgrany zespół młodych ludzi nastawionych na Twoje zadowolenie 

Wśród nas są prawdziwi specjaliści. Dbamy o poszczególne elementy produkcji personalizowanego prezentu. Kreatywna grupa grafików tworzy najlepsze projekty personalizacji. Naszą stronę marketingową opracowują mistrzowie słowa pisanego. Za to najbliżej Ciebie jest ekipa z obsługi klienta. Na co dzień odpowiadamy na wszystkie Twoje pytania. Tworzymy rozwiązania dopasowane do Ciebie.

Młody zespół

Najlepszy sprzęt do personalizacji Twojego prezentu 

Korzystamy z urządzeń najwyższej jakości działających z niemalże chirurgiczną precyzją. Bierzemy pod lupę każdy, najmniejszy szczegół Twojego zamówienia! W naszym potężnym arsenale są: laser CO2, niezastąpiona drukarka UV, drukarka DTG tworząca personalizowane tekstylia, laser światłowodowy zdobiący metale szlachetne, grawer diamentowy umieszczający tekst na biżuterii oraz cyfrowa drukarka produkująca plakaty z dedykacją.

Proces personalizacji

Tworzymy prezenty dopasowane do każdej okazji w Twoim życiu

Świętowałeś urodziny przyjaciela? Za kilka dni imieniny Twojej babci? Codzienność to ogrom okazji do uczczenia. Wszystko, czego potrzebujesz na zbliżającą się imprezę, jest już zasięgu Twoich rąk. Wybierz podarek, a stanie się on niezwykłą pamiątką chwil, o których warto pamiętać. Dlaczego? Bo pamięć o przeszłości bogatej w uśmiech pomaga
w budowaniu pełnej optymizmu przyszłości.

Opakowania prezentowe

Personalizacja prezentu kluczem do wywołania radości widocznej na twarzy bliskich osób 

By spełnić oczekiwania obdarowywanej osoby, warto zadbać o to, aby upominek był personalizowany. Wręcz najbliższym te najwspanialsze emocje! Bądź twórcą uśmiechu, który widoczny będzie na twarzy dziecka, dziewczyny, dziadka czy koleżanki z pracy. My pragniemy zadowolić Ciebie i drugą osobę, która otwiera paczkę z prezentem jej marzeń. Będziemy współtwórcami pozytywnych momentów z Twojego życia.

Personalizacja mobile i desktop

Elegancki grawerunek czy kolorowy nadruk z Twoim zdjęciem 

Personalizowane produkty od Murrano wzbogacone są o oryginalną treść umieszczaną na dwa sposoby. Dla prawdziwych gentlemanów i dla dzieci na sakralne okazje warto wybrać eleganckie projekty grawerunku. Dla miłośników piękna barw dedykowany jest kolorowy nadruk ozdobiony Twoim zdjęciem lub kolażem najlepszych i najważniejszych fotografii. U nas stajesz się artystą i grafikiem, modyfikując projekt personalizacji.

Personalizacja i grawer