Twój projekt

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe bransoletki charms, których sam będziesz projektantem. Możesz dopasować elementy, które my dołączymy do wybranego przez Ciebie wyrobu jubilerskiego lub zaprojektować tekst, który my wygrawerujemy na bransoletce. Nasze bransoletki z grawerem z pewnością przypadną do gustu Tobie i bliskiej Ci osobie. Wybierz wyjątkowy, niezapomniany prezent dla siebie, dla niejdla niego lub dla dziecka. Sprawdź naszą bogatą ofertę biżuterii dostępnej w podkategorii Italian charms lub stwórz własny projekt.

Sortuj wg:

Biżuteria personalizowana z grawerem dla tych, którzy pragną otrzymać prezent przygotowany specjalnie dla nich

Biżuteria charms z grawerowanymi elementami stanie się wyjątkowym prezentem ofiarowanym od serca dla bliskiej osoby. Wiemy, że podarki wykonane samodzielnie są tymi, które najbardziej cieszą. Tak też mamy zachwycają się, gdy otrzymują laurki od swoich dzieci. Wówczas nie ma znaczenia to, czy dziecko posiada talent artystyczny niezbędny do przygotowania prac plastycznym oraz czy upominek ma możliwość przetrwania przez wiele lat. Prezent przygotowany specjalnie dla kogoś i wzbogacony dedykacją, staje się podarkiem niosącym wiele wzruszeń, chwil pamiętanych przez lata. Najważniejsze w przygotowaniu wyjątkowych prezentów jest to, aby dobrać je z myślą o bliskiej osobie, jak najlepiej dopasować je do charakteru. Prezent ma być kompanem obdarowanej osoby. Wyjątkowy dar będzie nosił w sobie ślady przygotowania poczynione przez darczyńcę. Niczym szczególnym nie będzie nawet użyteczny przedmiot ofiarowany bez dedykacji, stosownego, eleganckiego opakowania. Właściwy wybór oparty na dopasowaniu podarku do charakteru osoby oraz dobraniu miłych słów życzeń jest szczególnie istotny. W ofercie sklepu internetowego Murrano znajdziesz wyroby jubilerskie opatrzone grawerowaniem zaprojektowanym przez Ciebie. Biżuteria personalizowana z grawerem posłuży Ci do wyrażenia głębokich uczuć bliskiej osobie, a także stworzenia ozdoby dla pary osób pragnących nosić ozdoby sugerujące trwanie we wzajemnej relacji. Biżuteria personalizowana z grawerem będzie niczym ślubna obrączka, którą zakładają pary przystępującego do sakramentu małżeństwa. Obrączki projektowane są zazwyczaj wspólnie jako dwie ozdoby palców dłoni, które posiadają ten sam wzór, a różnią się jedynie rozmiarem Taka wyjątkowa, zaprojektowana biżuteria z grawerem może zawierać słowa i liczby ważne dla obojga.

Stwórz swój projekt wyjątkowej bransoletki charms

Wybierz prezent dla bliskiej osoby spośród wyjątkowych, personalizowanych podarków. Biżuteria charms z grawerem umożliwia nie tylko opracowanie podarków dla zakochanych par, aby ułatwić im noszenie symbolicznych znaków miłości skrytych w tożsamych bransoletkach spełniających funkcje ślubnej obrączki. Nasze wyjątkowe wyroby jubilerskie pozwolą na utrwalenie w pamięci ważnych wydarzeń i okazji. Bransoletka bazowa z indywidualnie zaprojektowanymi elementami stanie się piękną i oryginalną pamiątką Pierwszej Komunii Świętej. Biżuteria z grawerem może zawierać imię dziecka, datę jego urodzin, datę przyjęcia sakramentu lub inny tekst odnoszący się do wyjątkowej okazji. Bransoletka charms stanie się również prezentem z okazji ślubu lub ważnej rocznicy. Wybierz tekst lub liczbę, dołącz do tego element z pasującym symbolem i ofiaruj małżonkom wyjątkowy i piękny prezent, który nie tylko będzie przypominał chwile szczęścia. Biżuterię charms charakteryzuje nowoczesne wzornictwo, które sprawia, że ozdoby te pasują do wielu stylizacji. Specjalny klucz, który również u nas znajdziesz, umożliwia odłączenie i połączenie dowolnych elementów bransoletki. Dzięki temu możliwe jest dokonanie zmiany w wyglądzie personalizowanej ozdoby i dopasowanie jej do wyjątkowej okazji. Bransoletka Twojej partnerki może stać się więc we właściwej chwili ozdobą, przy pomocy której zadasz jej to najważniejsze pytanie o chęć rozpoczęcia wspólnego, oficjalnego życia i przyjęcia sakramentu ślubu. Z pewnością taka forma wzbogacenia zaręczyn nie tylko pierścionkiem zaręczynowym z kamieniem szlachetnym, ale także biżuterią charms, będzie wyjątkowym czasem mile wspominanym przez wiele lat. Uniwersalna kolorystyka oraz różnorodność wzorów umożliwiają użytkowanie naszych bransoletek nie tylko przez kobiety, ale także przez mężczyzn. Z tego względu możesz wybrać elegancką bransoletkę bazową i zaprojektować wyjątkowy tekst, który my umieścimy na prezencie dla niego z okazji Dnia Chłopca, jego urodzin czy też Bożego Narodzenia. Czułe słowa skierowane również do ukochanej mamy i babci, a obecne na wybranej przez Ciebie bransoletce ze stali szlachetnej, będą wspaniałą pamiątką na lata. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz cudowny prezent na każdą ważną okazję. U nas czeka na Ciebie wyjątkowa, personalizowana biżuteria z grawerem. Sprawdź naszą ofertę, wybierz produkt i zamów go. Twoja personalizowana biżuteria dotrze do Ciebie w ciągu 24 godzin od chwili dokonania zapłaty.