Prezent z okazji 50 Urodzin

Prezent na 50 urodziny może być zarówno klasyczny w swojej formie, jak również swobodnie nawiązywać do dojrzałości solenizanta. Obecne są tu przede wszystkim prezenty urodzinowe cechujące się eleganckim stylem i ponadczasową jakością – złota i srebrna biżuteria, biżuteria modułowa, prezenty wykonane z drewnaze szkła i z metalu, artykuły bawełniane, zestawy piór i długopisów znanych marek Parker i Waterman, plakaty oraz dewocjonalia. Bez względu na to, jaki podarunek umieścisz w swoim koszyku, my wyślemy go do Ciebie w ciągu 24 godzin, aby mógł cieszyć obdarowaną osobę na czas.

Sortuj wg:

Jak wybrać ciekawy prezent na 50. urodziny?

Świętowanie pięćdziesiątych urodzin jest niemałą okazją w gronie rodziny i bliskich znajomych. Wiek ten przede wszystkim wiąże się z dojrzałością i stabilizacją, jednak coraz częściej postrzegany jest jako druga młodość niosąca ze sobą kolejne wyzwania. Bogactwo doświadczeń życiowych 50-latka sprawia, iż coraz częściej korzysta on z jego dobrodziejstw w bardziej aktywny sposób zarówno na polu zawodowym, jak i w życiu prywatnym. Jak więc połączyć dojrzały i dostojny wiek z wręcz młodzieńczą aktywnością, ubierając te aspekty w prezent z okazji 50 urodzin? Sposób jest prosty! Nie należy bać się oryginalności i unikatowego charakteru. Każdy ceni upominki przygotowane specjalnie dla niego i kierowane prosto z serca. Nasz sklep internetowy Murrano oferuje niepowtarzalne prezenty, które zachowują jednocześnie swój praktyczny charakter i wysoką jakość. Solenizant obchodzący tę szczególną rocznicę urodzin z pewnością doceni ponadczasowy ton wyrażający swoją dostojność i klasyczny charakter połączony z niespotykaną formą i nutką fantazji. Każdy oferowany w tej kategorii prezent z okazji 50 urodzin zwieńczony jest eleganckim opakowaniem w postaci pudełeczka ze skórzanym obiciem, do którego dołączamy grawerowaną dedykację. Jeżeli jest to upominek większych rozmiarów, otrzymasz pudełko ozdobione eleganckim wzornictwem utrzymanym w minimalistycznym stylu. Nie musisz więc martwić się o to, jak zapakujesz swój prezent oraz czy musisz do niego dołączać kartkę urodzinową. Wystarczy usiąść wygodnie, wybrać swój upominek, a my zajmiemy się całą resztą, czyniąc ten prezent niezapomnianym.

Podarek dla wyjątkowego solenizanta

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe podarki urodzinowe, które ofiarujesz bliskiej osobie mającej niebawem ma świętować swoje półwiecze ciekawego i pełnego doświadczeń życia. W naszej ofercie znajdziesz zestawy złotej i srebrnej biżuteridla niej i dla niego. W ofercie dodatków biżuteryjnych dla mężczyzn posiadamy srebrne i złote łańcuszki, które swoim klasycznym minimalizmem nadadzą mężczyźnie eleganckiego wyglądu. Długość i grubość łańcuszków można dopasować do indywidualnych preferencji, aby był wygodne i ładnie prezentowały się na szyi. Do takiego łańcuszka można dołączyć wyjątkową zawieszkę w postaci klasycznego medalika lub krzyżyka. Pięknym podarkiem dla dojrzałej kobiety będą solidne, złote kolczyki wzbogacone kamieniami szlachetnymi. Innym pomysłem może być komplet złotej biżuterii składający się z pięknego naszyjnika z zawieszką i złotej bransoletki utrzymanej w tym samym stylu. Taki podarek ułatwi przyszłe dobieranie dodatków do zakupionej biżuterii. Wybrany komplet będzie gotowym już zestawem ozdób noszonych w czasie wyjątkowych okazji, do których zalicza się bale, uroczystości rodzinne czy oficjalne spotkania i wystąpienia publiczne. Wyjątkowym sposobem upamiętnienia życia staną się nasze specjalne albumy, których wzór i napisy dopasowujemy do indywidualnych preferencji użytkownika podarku. Prezent na 50 urodziny oparty na praktycznym podarku może być wyjątkowy. Album na zdjęcia pomieści wiele miłych chwil, wyjątkowych doświadczeń, przełomowych wydarzeń z życia solenizanta. Prezent na 50 urodziny może być wybierany spośród podarków dedykowanych dla: mamy, babci, taty i dziadka. Dawniej często portretowano osoby w dniu ich wyjątkowych urodzin. Proces tworzenia obrazu był niezwykle czasochłonny i opierał się na pozowaniu i utrzymywaniu wybranej pozy przez wiele godzin. Sam obraz, będąc wyjątkowym i czasochłonnym wytworem pracy artysty, określano mianem daru niezwykle drogiego, na który mogli pozwolić sobie jedynie najbogatsi ludzie. Współcześnie rolę obrazu bliskiej osoby mają pełnić plakaty, poduszki i inne codzienne dodatki. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe poduszki, na których będziesz mógł zamieścić zdjęcie bliskiej Ci osoby. Ty wybierasz fotografię, którą my umieścimy na bawełnianej poszewce, a więc masz pewność, że obraz ten będzie zawierał idealne przedstawienie solenizanta. W naszej ofercie spotkasz również wyjątkowe, grawerowane akcesoria do degustacji alkoholu: szklane karafki, personalizowane skrzynki na winozestawy akcesoriów do otwierania napoju z winogron, kufle i nosidła na piwo. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe prezenty z okazji 50 urodzin dla bliskiej osoby oraz te, którymi obdarujesz tych, których znasz nieco krócej.