Obrazy religijne

Znajdujące się w tej kategorii święte obrazki wykonane są z myślą o ponadczasowych prezentach na sakralne, rodzinne uroczystości. Znajdziesz tu nie tylko szeroki wachlarz wzorów, lecz również wiele wariantów rozmiarowych. Obrazy religijne oprócz klasycznej, drewnianej ramy posiadają także do wyboru szklane wykończenie zdobione barwną mozaiką. Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz – każdy z nich będzie cieszył obdarowaną osobę przez długie lata, nie tracąc na swym blasku.

Sortuj wg:

Personalizowane, święte obrazki na każdą okazję

Obrazy religijne kojarzone są przede wszystkim z rodzinnymi pamiątkami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie, pomagającymi kultywować tradycję i pielęgnować wierzenia. Takie pamiątki nie tylko niosą ze sobą niesamowitą wartość sentymentalną, lecz również niejednokrotnie nie tracą swojego pierwotnego wyglądu pomimo upływu lat. Jeżeli chcesz podarować tego rodzaju obrazek święty w formie pamiątki chrztu lub upominku na komunię, znajdujące się w tej kategorii produkty przyjdą Ci z pomocą. Znajdziesz tu przede wszystkim obrazki święte, których bazą jest solidna drewniana rama w różnych kolorach. Proponujemy Ci ramy dostępne w odcieniach klasycznego brązu i szlachetnej bieli. Forma obrazu pozostawia dowolność, pozwalając na wybór klasycznych, prostokątnych form, owalnych kształtów lub obrazów zwieńczonych delikatnym łukiem. Podarowany obrazek religijny uwieczniający świętą rodzinę z powodzeniem sprawdzi się jako pamiątka chrztu, natomiast obraz z podobizną papieża z Polski, Jana Pawła II stanie się serdecznym upominkiem dla babci lub pamiątką komunijną. Dodatkowo do każdego modelu dołączana jest grawerowana dedykacja wykonywana bez dodatkowych opłat. Dzięki temu uzyskasz niepowtarzalny upominek, na którym zapiszesz serdeczne życzenia, nieulegające wyblaknięciu wraz z upływem czasu. Tak skomponowany upominek można powiesić na ścianie lub postawić na półce za pomocą uniwersalnego mocowania. To Ty wybierzesz, w jaki sposób wyeksponujesz swój święty obrazek. Za pomocą tak praktycznego rozwiązania obrazek może cieszyć oko w dowolnym miejscu domu przy jednoczesnym solidnym mocowaniu.

Wybierz obrazek religijny na bliskiej osoby przystępującej do ważnego sakramentu

Wybierając właściwy prezent, ludzie kierują się rodzajem okazji. Podarek ofiarowany na osiemnaste urodziny często podkreśla zabawny charakter imprezy. Prezenty ofiarowane na Walentynki posiadają w sobie dominację czerwonego barwnika i równie energetycznych serduszek. Imprezy oparte na luźnych spotkaniach przyjaciół i rodziny będą podkreślane przez zabawne dodatki i akcesoria ofiarowane bliskim, czyli personalizowane poduszki z zabawnym wzorem i ciekawym napisem czy kubki z dedykacją. Co jednak, gdy otrzymuje się zaproszenie na przyjęcie z okazji chrztu świętego, Pierwszej Komunii Świętej, bierzmowania, ślubu i odnowienia przyrzeczeń ślubnych w czasie kolejnej, okrągłej rocznicy? Tu żarty się kończą. Wyjątkowa i oficjalna uroczystość wymaga dopasowania prezentu do okazji. Nasz sklep online bogaty jest w obrazy religijne, które dobierzesz do każdej uroczystości związanej z przyjmowaniem sakramentów świętych. Zaproponowane przez nas podarki będą idealne, aby ofiarować je bliskiej i wierzącej osobie. Nasze prezenty ofiarujesz maleństwu, które właśnie przyszło na świat. Obrazy religijne będą pasowały również, aby darować je świeżo poślubionym małżonkom. Taki prezent dla pary będzie wyjątkowym darem od serca, wyrazem troski. Święte obrazy, które dostępne są w sklepie internetowym Murrano wykonane zostały z solidnego materiału, na którym uwieczniono symboliczne postacie Maryi, Józefa i małego Jezusa. Postacie te stanowią wzorzec współczesnej rodziny. Ich troska, działanie nastawione na dobro członków rodziny, odpowiedzialność i ogromna miłość stanowią zestaw cech idealnej komórki społecznej. Taki podarek będzie idealny dla małżonków tuż po ich ślubie i tych, którzy spodziewają się już narodzin upragnionego potomstwa. Święci opiekunowie będą symbolicznie strzec ogniska domowego. Liczne personalizowane i dopasowane do płci dziecka, religijne obrazy z utrwaloną w srebrze sceną przyjęcia sakramentu I Komunii Świętej będą podarkami dla niej i dla niego. Znajdziesz u nas srebrne i eleganckie zdobione obrazy z wizerunkami papieży, ukochanego przewodnika polskich dusz, Jana Pawła II i Franciszka, który dba o najuboższych i daje wytchnienie cierpiącym. W naszej ofercie dostępne są też srebrne, święte obrazy wzorowane na wizerunkach Maryi kreowanych przez sanktuaria maryjne słynące z pielgrzymowania. Takie srebrne podarki idealnie będą pasowały nie tylko w roli prezentów dla dziecka, ale również dla mamy, taty, babci czy dziadka. Wiara jest przecież ważna dla ludzi w każdym wieku, nie tylko dla młodych, przystępujących do sakramentów świętych. Sklep internetowy Murrano zaprasza do zapoznania się z opisami personalizowanych produktów i przejrzystym cennikiem. Ceny naszych sakralnych, srebrnych obrazów są wyjątkowo atrakcyjne i przystępne na każdą kieszeń. Wybierz idealny prezent dla siebie lub dla bliskiej osoby i pary. Zamówiony przez Ciebie obrazek święty przekażemy do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili dokonania zapłaty.