Prezent dla boksera

Prezent dla boksera znajdziesz wśród wyjątkowych, spersonalizowanych upominków dostępnych w kategorii „Prezenty”. Wybierz wyjątkowy podarek dla sportowca lub dla miłośnika boksu. Prezenty w sklepie Murrano wzbogacamy grawerowaną dedykacją na upominku lub ozdobnym opakowaniu. Usiądź wygodnie i dopasuj rodzaj przedmiotu do wybranej, niezwykłej okazji, a my dostarczymy Ci go w czasie przewidzianym na stronie danej oferty. Nie zwlekaj! Najlepszy prezent dla fana boksu czeka na Ciebie w naszym sklepie!

Złoto, srebro lub inne prezenty dla boksera osiągającego sukcesy

Najlepsze upominki dla bliskich osób znajdziesz wśród naszych spersonalizowanych prezentów. Przedmioty dostępne na stronie naszego sklepu poddawane są grawerowaniu. Wybranie drogi życia sportowca związane jest z koniecznością rezygnacji z wielu przyjemnych rzeczy. Realizując treningi, często zaniedbuje się edukację czy relacje z bliskimi. Życie sportowca to konieczność ciągłego dbania o dietę, właściwą sylwetkę i masę ciała. Sportowiec, którym jest bokser, to często osoba samotna. Życie sportowca wciąż podporządkowywane jest realizowanym treningom. Dawniej, na znak odniesionego sukcesu zakładano zwycięzcom wieńce laurowe, obecnie są to medale, puchary i specjalne pasy bokserskie. Prezent dla boksera, który osiągnął sukces sportowy, wybierzesz spośród spersonalizowanych wyrobów ze złota i srebra. Wystarczy jedynie dopasować wyrób jubilerski do wybranej osoby. Boks jest uznawany za typowo męski sport, lecz obecnie wiele jest kobiet, które interesują się sportami walki i śledzą potyczki na ringu lub same trenują ten sport. Dla miłośniczki boksu, która odnosi ogromne sukcesy, często staje na podium rywalizacji ofiarować możesz komplet złotej biżuterii składający się z kolczyków, bransoletki i naszyjnika. Wyjątkowa i dobrze dobrana biżuteria będzie idealnie prezentowała się na szyi młodej damy w trakcie organizowanych bankietów dla sportowców, a także w czasie rodzinnych imprez. Kobieta uprawiająca boks nie jest jedynie silną osobą, w chwilach poza pracą z pewnością chętnie zaprezentuje się w bardziej kobiecej stylizacji. Prezent dla boksera, dla mężczyzny stworzysz ze złotego lub srebrnego łańcuszka. Taka ozdoba posiada nieco grubszy splot. Panowie najczęściej noszą masywne łańcuszki pozbawione jakichkolwiek zawieszek lub te z symbolicznymi medalikami i krzyżykami. Sportowiec jest osobą, która z pewnością musi głęboko wierzyć we własne możliwości, a często także pokłada ufność w Bogu. Taki prezent dla boksera może być tym idealnym.

Wybierz najlepszy prezent dla boksera, a my wzbogacimy go grawerowaną dedykacją!

Biżuteria złota wybrana w postaci prezentu dla sportowca zostanie zapakowana w eleganckie pudełko na biżuterię. Opakowanie to możesz wybrać w dwóch wariantach kolorystycznych. Twój wyrób jubilerski zapakujemy w białe lub brązowe opakowanie. Wewnątrz pudełka umieścimy metalową tabliczkę z wygrawerowaną treścią specjalnie dla boksera, utytułowanego sportowca. Wybierz treść niezwykłej dedykacji spośród naszych gotowych już projektów lub sam zaproponuj wyjątkowy tekst, który zostanie dołączony do upominku. Ponadto otrzymasz od nas również za darmo papierową torbę zdobioną przez logo Murrano. Prezent dla fana boksu z pewnością znajdziesz wśród naszych metalowych plakatów sportowych. Scena walki z ringu uwieczniona na grafice będzie zdobiła wnętrze mieszkania zarówno aktywnego sportowca, amatora, jak i miłośnika oglądania tej dyscypliny za pośrednictwem telewizji i na widowni. U nas odkryjesz różnorodne plakaty metalowe o tematyce związanej ze sportem. Plakaty dostępne w przeglądanej przez Ciebie kategorii możesz dopasować do wnętrza, biorąc pod uwagę rozmiar, układ i typ projektu. W doborze właściwego plakatu na ścianę pomoże Ci nasza opcja filtrowania wyświetleń na stronie. Znajdziesz u nas trwałe ozdoby wnętrza domu i biura dostępne w dwóch rozmiarach M i L. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Wybierz prezent dla fana boksu spośród dodatków opracowanych w orientacji poziomej i pionowej. Wszystkie nasze plakaty dostępne są w postaci wydruków wykonanych na stalowej płycie. Twoje domowe dzieło sztuki odporne jest na zagniecenia, podarcie czy inne uszkodzenia typowe dla plakatów wydrukowanych na papierze lub płótnie. Projekty zawarte są w ramie plakatu o zaokrąglonych krawędziach, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Stal zastosowana w roli materiału zapewnia Ci wysoką jakość obrazu HD. Montaż plakatu jest dziecinnie prosty. Prezent dla fana sportu przymocujesz przy pomocy magnesu do każdej powierzchni! Wśród naszych upominków dedykowanych dla boksera z pewnością znajdziesz wyjątkową koszulkę z nadrukiem dla wspaniałego zawodnika, a także poduszkę z unikalnym wzorem dla niego. Sportowiec to osoba, która musi dbać o właściwy sposób żywienia. Z tego względu często korzysta on z porad dietetyków i samodzielnie przygotowuje posiłek. Z pewnością dobrym prezentem dla takiej osoby będzie grawerowana deska do krojenia, którą wzbogacisz zabawną treścią. Wspaniały prezent dla boksera i fana boksu znajdziesz w e-sklepie Murrano nie tylko na święta, ale również na Dzień Chłopca, Dzień Kobiet, urodziny i imieniny!