Prezent dla męża na urodziny

Prezent dla męża na urodziny często bywa upominkiem starannie wybieranym. Małżonek stanowi najbliższą osobę dla kobiety. To on ślubuje jej miłość, wierność i uczciwość w trakcie sakramentu kościelnego. Od chwili zaślubin jest przez to też najważniejszą osobą, z którą spędza się najwięcej czasu. W sklepie Murrano znajdziesz prezent urodzinowy dla męża w postaci grawerowanego upominku. Podarek zdobiony dedykacją opracowaną specjalnie dla bliskiej osoby to nie tylko piękna ozdoba, ale również niezwykła pamiątka na dalsze, wspólne życie.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Oryginalny prezent dla męża na urodziny w postaci biżuterii zapakowanej w szykowne, ozdobne pudełko

Wyroby jubilerskie wykonane ze złota i srebra, które dostępne są w sklepie Murrano, oferowane są w postaci biżuterii, której wartość potwierdzona jest przy pomocy certyfikowanych metek jubilerskich. Te zawierają informacje o wadze, próbie i nazwie szlachetnego kruszcu. Wszystkie nasze wyroby jubilerskie posiadają akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Wybierz prezent na urodziny dla męża spośród cennych wyrobów ze złota, jeśli zależy Ci na tym, aby prezent mógł być użytkowany przez całe życie obdarowanego. Dla mężczyzn dedykowane są złote łańcuszki o nieco grubszym splocie. Masywne łańcuszki zazwyczaj noszone są samodzielnie. Bywa też tak, że na nim umieszcza się jednak klasyczne zawieszki w postaci tych wzorowanych na nieśmiertelnikach, grawerowanych blaszek, a także złotych krzyżykówmedalików z wizerunkami świętych Kościoła. Prezenty dla męża na urodziny wybierzesz również spośród biżuterii wykonanej ze srebraSrebrne łańcuszki będą równie pięknie prezentowały się na ciele, jak ich złote odpowiedniki. Biżuteria ze złota i ze srebra pakowana jest przez nas w eleganckie, drewniane pudełko na biżuterię. Jego wewnętrzna strona zdobiona jest grawerowaną dedykacją zapisaną na metalowej płytce. Taki prezent na urodziny męża pakowany jest przez nas jeszcze w papierową torbę prezentową zdobioną przez logo sklepu internetowego Murrano. Kupując biżuterię na prezent u nas, nie ponosisz kosztów zarówno wyboru opakowania, jak i grawerowania dedykacji. Płacisz jedynie za wybrany prezent dla męża na urodziny i wysyłkę. Przy zakupie przedmiotów o wartości powyżej 100 zł nie płacisz za wysyłkę. Wybierz upominek spośród propozycji zgromadzonych w sklepie Murrano, jeśli zależy Ci na tym, aby poznać ofertę bogatą w oryginalne prezenty na urodziny dla męża.

Użyteczny, urodzinowy prezent dla męża ozdobiony Twoją czuła dedykacją

Fajny prezent dla męża na urodziny powinien być dobrany po uprzednim zastanowieniu się, jakie przedmioty będą przydatne dla ukochanego mężczyzny. Zainteresowania panów zazwyczaj są standardowe. Mężowie spędzają sobotnie poranki, koczując przy okolicznej rzece, starając się zadbać o to, aby wrócić do domu ze zdobyczą w postaci ogromnego pstrąga. Akcesoria dla wędkarzy są niezwykle drogie i bywa, że ich zakup pochłania wszelkie oszczędności gromadzone przez mężów. Jednak, pasje są tym, co pomaga radzić sobie w trudnych i stresujących sytuacjach. Warto wręczyć pasjonatowi wędkarstwa, polowań albo poszukiwania grzybów myśliwski nóż zdobiony grawerowaną rękojeścią. Do tego upominku można dobrać metalową śniadaniówkę, zapalniczkę plazmowąkubek termiczny i koszulkę z nadrukiem dla mistrza połowów. Zestaw ten pozwoli, aby sobotni wyjazd na ryby przerodził się we wspaniały biwak w gronie przyjaciół. Grawerowany album na zdjęcia okaże się wyjątkowym upominkiem. Ten urodzinowy prezent dla męża pomieści wszystkie wasze, rodzinne fotografie, zdjęcia z wakacyjnych wypraw, a także dokumentację spotkań z najbliższymi i ważnych wydarzeń. Grawerowane upominki od Murrano pomogą Ci uratować od zapomnienia te wszystkie cudowne chwile, które Was łączą. Jeżeli Twój mąż preferuje relaks w zaciszu domowym, w otoczeniu przyjaciół, możesz wręczyć mu zestaw do whisky składający się z cudownej karafki oraz grawerowanych szklanek. Warto również rozważyć zakup grawerowanej skrzynki na winoakcesoriów do degustacji alkoholu czy kufli na piwo. Prezent na urodziny dla męża, który jest prawdziwym elegantem stworzysz z drewnianego wieszaka z dedykacją na jego drewnianej części. Szykownym upominkiem będzie dobrany przez Ciebie zestaw składający się z pióra i długopisu oraz spersonalizowanego kalendarza z indywidualną okładką i bogactwem miejsca na osobiste notatki, plany czy listę zadań. Upominek dla niego wybierzesz, sprawdzając naszą modną kategorię skrytą pod nazwą „Plakaty”. Grafiki obecne w tej zakładce nie są standardowymi plakatami, które przykleja się bezpośrednio do ściany przy pomocy taśmy klejącej lub umieszcza wcześniej w specjalnej ramce. Obraz drukujemy na metalowej płaszczyźnie, co sprawia, że taki plakat jest odporny na typowe, standardowe uszkodzenia. Plakat ten umieścisz na ścianie przy pomocy dołączonego prostego zestawu montażowego. Wybraną grafikę na płaszczyźnie trzymać będzie solidny magnes. Wybierz fajny prezent dla męża na urodziny, który dostępny jest w sklepie internetowym Murrano! Zamów, dokonaj zapłaty, a resztą zajmiemy się my!