Łopatka do ciasta

Szukasz upominku dla kucharza tuż po zakończeniu nauki w szkole? Nie wiesz, co wręczyć wykonawcy mistrzowskich dzieł sztuki kulinarnej? Najlepsze propozycje upominków znajdziesz w sklepie internetowym Murrano. Łopatki do ciasta nie są doskonałe w roli prezentu tylko dla zawodowców. Wspaniale sprawdzą się ofiarowane zakochanym w dniu ich ślubu czy zaręczyn. Zainwestuj chwilę wolnego czasu i zobacz najlepsze propozycje projektów łopatek do ciast i tortów.

Sortuj wg:

Praktyczne a zarazem solidne i piękne łopatki grawerowane dla par i nie tylko

Dostępna w naszej ofercie łopatka do ciasta z grawerem to nie tylko przedmiot idealny dla kulinarnych prekursorów. Grawerowana łopatka do ciasta posiada długość 26 cm, w najszerszym miejscu ma ona nieco ponad 5 cm. Stal szlachetna, z której wykonano łopatkę, gwarantuje, że przedmiot ten jest trwały i solidny. Nie ulega wątpliwości, że łopatka do tortu z grawerem posłuży przez lata temu, kto ją kupi lub otrzyma w darze. Grawerunek utrwalony na powierzchni zamówionego przedmiotu to tekst, który możesz samodzielnie wybrać i opracować. Również masz możliwość dopasowania swojego pomysłu do naszych projektów, czyli typów czcionki, tekstów, zastosowanych grafik. U nas jesteś współautorem prezentu, który zamawiasz. Stalowa łopatka do ciast pakowana jest opakowanie ochronne. Dzięki temu nie masz już problemu związanego z dokonaniem wyboru, w jaki sposób zapakować niejednolity gabarytowo prezent. Stalowa łopatka do ciasta z grawerem to propozycja upominku dla tych darczyńców, którzy nie mają czasu na wędrówki po sklepach stacjonarnych. U nas zrobisz zakupy bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że posiadasz komputer lub inne urządzenie umożliwiające dostęp do sklepu internetowego Murrano. Możesz podróżować, korzystając z pociągu czy spacerować z psem po parku. Nie modyfikuj swoich planów, aby zrobić zakupy. Teraz sklep niejako przyjdzie do Ciebie, dokładnie tam, gdzie akurat będziesz miał chwilę wolnego czasu. Wybierz prezent dla niejdla niego lub dla pary już dziś, dokonaj zamówienia i opłać je, a przedmiot zostanie do Ciebie wysłane w ciągu 24 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. Łopatka z grawerem do ciasta to niepowtarzalny prezent, który ofiarujesz tej wyjątkowej osobie.

Prezent dla kucharza, cukiernika i nie tylko – grawerowana łopatka do tortu

Zamiłowanie do pieczenia ciast jest obecnie zjawiskiem modnym. Obecnie można spotkać coraz młodsze osoby, które uczą się od swoich krewnych, babć czy mam i następnie sami tworzą małe, cukiernicze dzieła sztuki. Media, czyli telewizja, Internet i gazety pełne są przepisów później wykorzystywanych podczas rodzinnych imprez czy indywidualnych zabaw w szefa kuchni czy cukiernika. Metalowa łopatka do ciasta uzupełni z pewnością szafkę kuchenną każdej gospodyni domowej. Grawerunek umieszczony na przedmiocie sprawi, że ten będzie z pewnością chętnie użytkowanym podczas ważnych, rodzinnych wydarzeń czy spotkań towarzyskich. Łopatka metalowa posłuży do nałożenia w elegancki sposób ciasta, tortu, tarty, pizzy czy innej potrawy. Akcesorium takie jak łopatka do ciasta musi być obecne w każdym gospodarstwie domowym. To prezent idealny dla imprezowicza i kawosza. Kawa do pysznego, upieczonego właśnie ciasta czy impreza w gronie przyjaciół i zaprezentowanie swoich umiejętności to chwile, gdy z pewnością warto zaprezentować nowinkę w postaci grawerowanej szpatułki do ciasta. Domówki to chwile, gdy wykorzystuje się posiadaną zastawę stołową i na tę też okazję można przygotować upominek wybrany w e-sklepie Murrano. Przeprowadzki to chwile, których doświadcza niemalże każdy w swoim życiu. Zmiana miejsca zamieszkania spowodowana otrzymaniem pracy, ślubem czy zakupem własnego lokum nierzadko odbywa się wraz z organizowaną imprezą zwaną potocznie parapetówką. W zaciszu domowym odbywa się również baby shower, czyli damskie spotkanie skupione na osobie przyszłej mamy, kobiety spodziewającej się dziecka. Stalowa łopatka do ciasta może być również dodatkiem wybranym do innych, pozostałych dodatków dedykowanych dla miłośników gotowania i pieczenia dla najbliższych. Niewątpliwym uzupełnieniem łopatki do ciasta będzie grawerowana patera, czyli swoisty tron dla kulinarnych, magicznych dzieł. Oczywiście, dobre potraw smakują spożywane bez wzbogacania ich dodatkami do procesu konsumpcji, ale je się nie tylko ustami, lecz również wzrokiem. Piękna dekoracja, odświętne dodatki sprawiają, że przygotowane potrawy zyskują na wartości i walorach smakowych. Mniejsze wypieki przechowasz w opracowanym przez Murrano grawerowanym słoiku, a transport do domu członków rodziny i przyjaciół możesz przeprowadzić, umieszczając ciasto w bawełnianej torbie z okolicznościowym nadrukiem dla cukiernika czy miłośnika wypieków. Czy dokonałeś już wyboru najlepszego prezentu dla niejdla niego lub dla pary? Czy wiesz, co wręczysz nowożeńcom w dniu ich ślubu lub parze świętującej rocznicę? Dokonaj zakupu już dziś i sprawdź jak szybko realizujemy zamówienia!