Srebrny krzyżyk

Kategoria, w której się znajdujemy zawiera srebrne krzyżyki wykonane z najwyższej próby srebrnego kruszcu. Nasze wyroby zawierają certyfikowane metki, które poświadczają o wykorzystanym typie, wadze i próbie szlachetnego metalu. Srebrna biżuteria dostępna w sklepie internetowym Murrano posiada zaświadczenie Polskiego Urzędu Probierczego. Każdy srebrny krzyżyk wzbogacony jest unikatowymi zdobieniami. W naszej ofercie znajdziesz również wyroby pozłacane. Dodatkowo, srebrny krzyżyk posiada łańcuszek wyposażony w solidne zapięcie typu, które gwarantuje bezpieczeństwo codziennego użytkowania. Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz, grawerowaną dedykację wykonamy bez dodatkowych opłat.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Czas dostawy:

Srebrny Krzyżyk 925 Grawer Srebrny Krzyżyk 925 Grawer
Srebrny krzyżyk

Srebrny Krzyżyk 925 Grawer

59 zł
5
(5)
Kup 12% taniej z kodem: WIOSNA12
Srebrny Krzyżyk 925 z Pasyjką Grawer Srebrny Krzyżyk 925 z Pasyjką Grawer
Srebrny krzyżyk

Srebrny Krzyżyk 925 z Pasyjką Grawer

89 zł
5
(8)
Kup 12% taniej z kodem: WIOSNA12
Srebrny Krzyżyk 925 Złocony Grawer Srebrny Krzyżyk 925 Złocony Grawer
Srebrny krzyżyk

Srebrny Krzyżyk 925 Złocony Grawer

69 zł
5
(2)
Kup 12% taniej z kodem: WIOSNA12

Srebrne krzyżyki z Twoim unikatowym grawerem

Krzyż jest podstawowym symbolem wiary chrześcijańskiej. Od wieków towarzyszy codziennemu życiu. Wspiera on przede wszystkim w stawianiu czoła przeciwnościom losu oraz pomaga odnaleźć skupienie w pełnej wiary, szczerej modlitwie. Srebrne krzyżyki znajdujące się powyżej cechują się przede wszystkim tradycyjnym kształtem nawiązującym do cudu zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Nie każde jednak przedstawiają to wyjątkowe zdarzenie w ten sam sposób. Grafika na naszej biżuterii wykonana jest precyzyjną techniką żłobienia diamentowego zapewniającą najwyższy połysk świetlistej tafli, co każdego dnia przypomina o fundamentalnej prawdzie wiary chrześcijańskiej. Znajdziemy tu także krzyżyki srebrne o pozłacanej powierzchni prezentującej się w elegancki i ponadczasowy sposób. Do niektórych modeli dołączany jest srebrny łańcuszek, którego długość można dowolnie dopasować do indywidualnych potrzeb. Swój łańcuszek możesz wybrać spośród kilku modeli o długościach 42 cm, 45 cm i 50 cm. Rodzaj splotu dobrany jest tak, aby srebrny krzyżyk i łańcuszek tworzyły harmonijną całość. Zestaw zwieńczony jest eleganckim, ozdobnym pudełeczkiem o skórzanym obiciu, które znakomicie uwypukli szczególny charakter podarunku. Dodatkowo dołączymy do niego dedykację wygrawerowaną na mosiężnej tabliczce, zamocowanej po wewnętrznej stronie wyjątkowego pudełka. Tak stworzony, niepowtarzalny prezent wysyłamy już następnego dnia po złożeniu zamówienia, aby mógł cieszyć bliską osobę w czasie wspólnie celebrowanej okazji.

Znak wiary chrześcijańskiej idealnymi prezentami dla dzieci i nie tylko

Srebrny krzyżyk jest typem zawieszki ofiarowywanej najczęściej dzieciom w czasie ważnych uroczystości kościelnych. Przyjmowane sakramenty związane są z oczyszczeniem duszy z grzechu i rozpoczęciem nowej drogi życiowej opartej na bliskości Boga. Krzyżyk srebrny stanowi symbol wiary zapoczątkowanej cudownych aktem zmartwychwstania, czyli męczeńskiej śmierci na krzyżu i powrotu do świata żywych po trzech dniach pobytu w zaświatach. Wiara w możliwość zyskania życia po śmierci stanowi niemałą otuchę dla ludzi egzystujących na Ziemi od wieków, obłożnie chorych, cierpiących prześladowania i głęboko ufających Bogu. Sakrament chrztu świętego stanowi ważny rytuał wejścia do wspólnoty Kościoła i oczyszczenia duszy z grzechu pierworodnego. Pierwsza Komunia Święta staje się rytualnym wejściem do dojrzałego etapu wiary katolickiej. Sakrament bierzmowania natomiast umożliwia późniejsze poślubienie wybranki lub wybranka serca. Uroczystości kościelne są ważnymi etapami w życiu chrześcijan. To one umożliwiają pełne, aktywne uczestnictwo we wspólnocie Kościoła, aby ostatecznie zyskać życie wieczne. Krzyż srebrny zakupiony w sklepie internetowym Murrano dopasujesz do sytuacji formalnych, jak i nieoficjalnych spotkań. Będzie on idealny prezentem ofiarowanym dziecku z okazji chrztu, Pierwszej Komunii Świętej i bierzmowania. Podarek ten również wzbogaci ślub bliskich osób, dla których ważnym symbolem przyjętego sakramentu małżeństwa będą nie tylko obrączki, lecz także srebrne krzyżyki zawieszane na łańcuszkach. Krzyżyk ze srebra stanie się podarkiem nie tylko dla dziecka czy dla pary osób przystępujących do sakramentu. Będzie on również wyjątkowym darem ofiarowanych z innej okazji. Symbole wiary chrześcijańskiej są bowiem talizmanami, w których upatruje się wsparcia w trudnych chwilach. Srebrne krzyże używane są w czasie przeprowadzania egzorcyzmów, odpędzają szatańskie zło i chronią duszę osoby noszącej taką ozdobę. Dewocjonalia będą atrakcyjnym podarkiem również dla innych członków rodziny, którzy za najważniejsze uznają przykazania Boga. Wyjątkowe, srebrne krzyżyki upiększą wyjątkowy Dzień Mamy i Dzień Babci. Ten niezwykły prezent, pełen wyjątkowej symboliki, będzie idealnym podarkiem dla niej w każdym wieku, czyli dla dziewczynki, ukochanej kobiety, przyjaciółki, mamy i babci. Sklep internetowy Murrano zaprasza do zapoznania się z opisami produktów i przejrzystym cennikiem. Nasze srebrne krzyżyki charakteryzuje przystępna, atrakcyjna cena. U nas dobierzesz prezent do każdej wyjątkowej okazji, a my opakujemy go w ozdobne pudełko, do którego dołączymy metalową tabliczkę z wygrawerowanym na niej tekstem wybranej przez Ciebie dedykacji. Nie zwlekaj! Wybierz coś dla siebie lub dla bliskiej osoby spośród prezentów dostępnych w formie dostawy realizowanej w ciągu 24 godzin i 48 godzin. Pragniemy, aby Twój podarek dotarł na czas.