Prezent dla szefowej

Najlepsze prezenty dla szefowej wybierane są spośród praktycznych, pamiątkowych czy dekoracyjnych przedmiotów. W naszym sklepie internetowym Murrano znajdziesz spersonalizowany upominek dla szefowej, który dopasujesz, analizując naszą różnorodną ofertę. Czeka na Ciebie damska biżuteria ze złota i srebra, a także inne, spersonalizowane upominki dla niej. Nie czekaj dłużej! Tylko u nas znajdziesz genialny prezent dla szefowej na niemalże każdą, wyjątkową okazję.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Oryginalny prezent dla kierowniczki nie tylko związany z pracą

W sklepie internetowym Murrano zapoznasz się z atrakcyjną ofertą upominków dedykowanych dla przełożonych w pracy. Wyjątkowe upominki dla szefowej, kierowniczki czy pani dyrektor wzbogacamy indywidualnym tekstem dedykacji grawerowanym na upominku lub ozdobnym opakowaniu. Prezenty wręczane są już nie tylko najbliższym osobom z kręgu rodziny i przyjaciół. Upominki rozdawane są w czasie różnych okazji również w pracy, wśród kolegów i koleżanek z biura. Upominki dla szefowej nie stanowią już jednostkowych przykładów. W sklepie internetowym Murrano zakupisz śmieszny prezent dla szefowej, która ma luźne podejście do wielu codziennych spraw. Dopasujesz też drobny upominek dla kierowniczki, która na co dzień nie rozwija znajomości z innymi osobami w pracy. Elegancki prezent dla szefowej dopasujesz do waszych relacji, typu jej osobowości i okazji. Wspaniałe upominki to te, które dobrane są z myślą o obdarowywanej osobie. Nie wystarczy jedynie udać się do sklepu i wybrać upominek, który będzie odpowiadał, biorąc pod uwagę jego koszt. Właściwy upominek to ten, który będzie praktyczny, piękny i pamiątkowy. Przymiotniki te mają charakteryzować idealne prezenty. W sklepie internetowym Murrano poznasz atrakcyjną ofertę biżuterii wykonanej ze złota i srebra. Złote kolczyki, naszyjniki, bransoletki, a także łańcuszki z indywidualnie dopasowanymi zawieszkami będą upominkami, które gwarantują zadowolenie z otrzymanego upominku. Biżuteria ze złota dostępna jest w postaci wyrobów jubilerskich prób 333 i 585 żółtej i białej odmiany szlachetnego metalu. Jeżeli martwisz się o to, czy posiadasz odpowiednią kwotę na wybrany upominek, możesz skorzystać z oferty dużo tańszych prezentów w postaci srebrnej biżuterii. Wszystkie nasze wyroby jubilerskie wysyłamy w zestawie z certyfikowanymi metkami jubilerskimi. Znajdziesz je z akredytacją Polskiego Urzędu Probierczego.

Eleganckie prezenty przygotowane już do ich wręczenia

Upominki dla szefowej w postaci wyrobów jubilerskich umieszczamy za darmo w eleganckim pudełku drewnianym. Również gratis do zakupu dołączamy usługę grawerowania samej biżuterii lub ozdobnego opakowania. Całość pakujemy do torebki prezentowej przyozdobionej przez logo Murrano. Najlepszy upominek zdobędziesz nawet, gdy wybrana okazja się już zbliża. Nie musisz już poszukiwać podarku w sklepie stacjonarnym. Wybrany przedmiot zamówisz i zapłacisz za niego w czasie podróży środkami komunikacji publicznej lub w chwili wieczornego relaksu, leżąc już w miękkim i ciepłym łóżku. Wystarczy, że wejdziesz na stronę e-sklepu Murrano i dokonasz zakupu upominku, a my zajmiemy się tym, aby zamówienie zostało wysłane do Ciebie w ciągu 24 lub 48 godzin, a więc w czasie przewidywanym na stronie zakupu. Prezenty dla szefowej to jednak nie tylko biżuteria ze złota i srebra. Skorzystaj z kategorii Charms, jeśli chcesz samodzielnie stworzyć niepowtarzalną bransoletkę dla niej. Biżuteria modułowa charms składa się z bransoletki bazowej, do której doczepia się zawieszki w postaci kryształków, liter, cyfr czy koralików. Szefowa jest kobietą, która nadzoruje pracę pracowników i podejmuje kluczowe decyzje. Podpisuje ona ważne dokumenty, kieruje realizacją zleceń. Ważnym i ciekawym gadżetem dla intelektualistów są eleganckie, markowe komplety przyborów do pisania. W sklepie internetowym Murrano zakupisz elegancki zestaw składający się z pióra i długopisu znanej marki – Waterman lub Parker. Eleganckie wyroby tych producentów to synonimy dobrego, wyszukanego stylu. Do tych gadżetów możesz dołączyć kalendarz książkowy, w którym zapisywane będą codzienne plany. Upominek dla szefowej również wybierzesz spośród pięknych szkatułek na biżuterię, a także zegarki i okulary. Ozdoby warte są tego, aby przechowywać je z dbałością o ich bezpieczeństwo. Wśród eleganckich upominków znajdziesz grawerowane karafki z zestawem szklanek do whisky, a także skrzynki na wino zdobione dedykacją czy akcesoria do otwierania alkoholu. Chwile relaksu kierowniczce zapewnisz, wręczając jej zestawy składające się z aromatycznych herbat i ciastek skrywanych w ozdobnych, spersonalizowanych opakowaniach. Szefowa nie jest jedynie osobą nadzorującą działania, więc z pewnością ucieszy się z podarku ułatwiającego gromadzenie niezwykłych, magicznych wspomnień. Grawerowane albumy na zdjęcia przechowywać będą fotografie członków rodziny. Biurko przełożonej ozdobione zostanie przez ramkę na najważniejsze dla niej zdjęcie, którego widok będzie umacniał szefową, poprawiał jej humor. Wybierz śmieszny lub elegancki prezent dla szefowej, który my przyozdobimy dedykacją zgodnie z Twoim projektem.