Prezent dla gentlemana

Nie wiesz, jaki prezent dla mężczyzny z klasą wybrać? Szukasz pomysłu na idealny i gustowny podarek dla bliskiej osoby? Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w e-sklepie Murrano. Wyjątkowy prezent dla gentlemana wybierzesz spośród wyrobów jubilerskich wykonanych ze złota oraz ze srebra. Nietuzinkowy prezent z klasą dla mężczyzny to również wyjątkowe, bo spersonalizowane, praktyczne upominki wykonane z drewna, szkła, metalu czy bawełny.

Nie wiesz, jaki prezent dla gentlemana kupić? Poznaj oryginalne propozycje dostępne w e-sklepie Murrano!

Kim jest gentleman? W ujęciu potocznym pod terminem „gentleman” skrywa się mężczyzna, który zachowuje się w sposób kulturalny, a także posiada strój podkreślający jego powagę. Gentleman jest opanowany, nie działa pod wpływem chwili. To ktoś honorowy, kto nie kłamie i nie czyni drugiej osobie krzywdy. Gentleman dawniej całował kobiety w dłoń na przywitanie. Współcześnie ten sam mężczyzna nigdy nie wpycha się, idąc do drzwi, przepuszcza tam kobietę. Gentleman, widząc kobietę zbliżającą się do wejścia, wyprzedza ją i otwiera drzwi przed damą, zarówno kobietą tuż po jej 18. urodzinach, jak i przed seniorką. Bycie gentlemanem to bycie współczesnym rycerzem. W kulturze krajów zachodnich słowo „gentleman” odnoszone było do szlachciców, mężczyzn z dobrych domów, a także panów, którzy nie musieli pracować, aby posiadać środki niezbędne do dobrego, a także wręcz dostatniego życia. W Polsce na początku XX wieku powstał zbiór zasad, którego autorem był Władysław Boziewicz. W nim to pisarz uznawał kategorie „człowieka honoru” i „gentlemana” jako posiadające tożsame znaczenie. Gentleman, czyli człowiek honoru i współczesny rycerz miał cechować się wysoką kulturą osobistą. Gentleman dawniej nierzadko musiał stawać do pojedynku lub bronić honoru ukochanej kobiety. Przed wiekiem mężczyzna, który nie chroni godności swojej żony, siostry czy matki, skazywany był na ostracyzm. Człowiek honoru nie posiadał również związków ze światem przestępczym. Pomimo, że gentleman nie musi już ryzykować swojego życia podczas walki w pojedynkach, lecz liczne zasady dedykowane dla gentlemanów, są wciąż aktualne. Nie tylko jeden prezent z klasą dla gentlemana odkryjesz w zbiorze artykułów dedykowanych dla konesera whisky, a także dla piwosza, winiarza, a nawet dla imprezowicza. To Ty decydujesz o tym, kiedy kupisz wyjątkowy prezent dla gentlemana. U nas zrobisz zakupy bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się szczęśliwym posiadaczem najlepszego podarku dedykowanego dla eleganckiego mężczyzny, jest urządzenie z dostępem do sieci internetowej!

Co będzie idealne dla gentlemana? Jakie prezenty zachwycą nawet najbardziej wymagającą osobę?

Jeśli wiesz już, kim jest gentleman, z pewnością domyślasz się już, jakie podarki będą pasowały do roli najlepszych upominków dedykowanych dla gentlemana. Wyszukane propozycje odkryjesz wśród drewnianych szkatułek na biżuterię i zegarki. Atrybutem eleganckiego mężczyzny nierzadko jest zegarek, lecz zazwyczaj nie jest on jeden. Posiadanie bogatej kolekcji zegarków umożliwia dostosowanie dodatku do wybranego stroju i okazji. Jak wiadomo, cenne gadżety oraz wyroby jubilerskie warto przechowywać, dbając o ich zabezpieczenie przed uszkodzeniem i zagubieniem. Prawdziwy gentleman nie tylko posiada zegarek starannie dopasowany do stroju, ale również krawat. Drewniany wieszak na krawaty to dodatek dedykowany nie tylko dla taty czy dziadka z okazji świąt. Otrzymując go, z pewnością ucieszą się również przyjaciele, bracia czy mężowie. Upominki dla mężczyzny znajdziesz również wśród dodatków dedykowanych dla konesera whisky. W sklepie Murrano czekają na Ciebie bogate zestawy szklanek do whisky, a także karafki oferowane samodzielnie lub z kompletem szklanek. Dla miłośnika whisky przydatne okażą się nasze spersonalizowane skrzynie skrywające kamienie chłodzące trunki. Lód wrzucony do szklanki z alkoholem idealnie schładza napój, ale również rozcieńcza go i przez to również zmienia smak. Korzystając z kamieni chłodzących whisky, zyskuje się idealnie zimny i doskonały jakościowo produkt. Kamienie chłodzące skryte w spersonalizowanym pudełku z okolicznościowym grawerunkiem to propozycja upominku dla gentlemana i miłośnika wytwornych dodatków, którymi mógłby on szczycić się w towarzystwie. Dobry upominek, czyli prezent z klasą dla mężczyzny to przedmiot, który odznacza się ponadczasowością i praktycznym zastosowaniem. Spersonalizowany kalendarz książkowym, czyli planner to podarek dla gentlemana, który na co dzień musi perfekcyjnie organizować swój czas, jest prawnikiem, lekarzem, księgowym lub nauczycielem. Planner zakupiony w Murrano posiada bogactwo przestrzeni przeznaczonej do zapisania treści zadań, planu dnia czy innych, luźnych notatek skrytych na kartkach plannera w twardej, spersonalizowanej oprawie. Do kalendarza książkowego warto dobrać również długopis, pióro lub cały zestaw dostępny w sklepie Murrano, a wyprodukowany przez firmy Parker i Waterman. Z pewnością wiesz już, jakie prezenty dla gentlemana warto zakupić na jedną ze zbliżających się okazji. Dokonaj zakupu już dziś i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.