Scyzoryk z grawerem

Szukasz prezentu dla „króla lasu”, a może upominku dla podróżnika, miłośnika gór, wędrówek wielogodzinnych czy wędkarza? W Murrano odkryjesz to, czego potrzebujesz, aby sprawić bliskiej osobie wielką radość. Scyzoryk z grawerem to zestaw posiadający narzędzia o bogatym zastosowaniu, przydatnym na co dzień w domu oraz poza nim. Dopasuj prezent do bliskiej osoby i wybierz projekt grawerunku spośród naszych oryginalnych propozycji.

Sortuj wg:

Scyzoryki grawerowane zestawem narzędzi o bogatym zastosowaniu

W sklepie Murrano znajdziesz klasyczny scyzoryk w drewnianej oprawie wzbogaconej przez praktyczny i trwały grawer. Grawer na scyzoryku tworzony jest z dbałością o detal. Drewniany scyzoryk z grawerem posiada wiele użytecznych narzędzi, do których zaliczyć należy: ostrze nożowe, piłę, skrobak do ryb, nożyczki, otwieracz do puszek, śrubokręt krzyżakowy, szpikulec, pilnik, szydło, korkociąg, śrubokręt płaski, otwieracz do kapsli. Upominek ten posiada wymiary 9 cm x 2,3 cm x 1,7 cm, więc z łatwością zmieścisz go w kieszeni spodni roboczych czy tych zwykłych lub w kieszonce przynależnej do plecaka zabieranego przez podróżnika na jego wędrówkę i biwak. Narzędzia posiadają solidny materiał, którym jest stal nierdzewna. Natomiast obudowę stanowi drewno. Całość daje efekt klasycznej elegancji. Solidne scyzoryki z grawerem dostępne są w Murrano w postaci przedmiotów zdobionych wzorem i tekstem wybranuch spośród naszych projektów lub wzbogaconych Twoją własną dedykacją. Drewniany scyzoryk grawerowany to pomysł na prezent dedykowany dla osoby w każdym wieku, bez względu na płeć czy zawód. Scyzoryk to niemalże symbol wchodzenia w dorosłość. Dawniej ojcowie wręczali nożyki lub pierwotne scyzoryki swoim synom, gdy ci byli nastolatkami lub wchodzili w dorosłość, mając 18 lat. To niezwykle symboliczne narzędzie, które z pewnością może być przedmiotem tradycyjnie przekazywanym z pokolenia na pokolenie jako pamiątka rodzinna. Ten scyzoryk grawerowany kupisz już bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że posiadasz telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu, a grawerowany scyzoryk stanie się Twoją własnością. Dokonaj zakupu już teraz lub nawet w środku nocy, w każdej wolnej chwili, bez względu na miejsce, w którym przebywasz. Personalizowany scyzoryk z grawerem na prezent zostanie do Ciebie wysłany w ciągu 24 godzin od chwili zaksięgowania należności na naszym koncie.

Prezent dla podróżnika czy majsterkowicza? Różne zastosowana scyzoryka z grawerem!

Z pewnością, wpisując w wyszukiwarkę słowa „scyzoryk grawer”, poszukujesz podarku unikalnego, który nie tylko posiadałby praktyczne zastosowanie, ale również ozdobiony byłby dedykacją zapisaną bezpośrednio na jego powierzchni. Grawerowany scyzoryk to przedmiot, który ofiarujesz bliskim na każdą okazję, czyli urodziny, imieniny, a nawet wieczór kawalerski, Boże Narodzenie czy mikołajki. Wspaniale sprawdzi się w roli upominku dedykowanego dla hobbysty i zawodowca. Jeżeli Twój tata jest pasjonatem majsterkowania, inżynierem, wędkarzem lub po prostu lubi praktyczne gadżety, z pewnością możesz wybrać scyzoryk grawerowany dla niego na Dzień Ojca. Oryginalna i dobrze dopasowana grafika cechuje również scyzoryki grawerowane wzorami dla grzybiarzy i myśliwych. Scyzoryk jako nóż myśliwski czy malutki nożyk to dodatek idealny dla grzybiarza, wędrującego po lesie w poszukiwaniu najlepszych okazów później z dumą znoszonych do domu. Liczne podróże, także te rowerowe to okazje, aby móc nauczyć się wykonywania samodzielnych napraw. Taki upominek dla rowerzysty przyda się, gdy odkręci się któryś z elementów pojazdu i będzie konieczna pilna naprawa sprzętu na miejscu. Specjalistami od spraw technicznych są również strażacy, których wzywa się do wypadków samochodowych, pożarów i zagrażających życiu awarii. To im udaje się zdemontować sprzęt, aby móc dostać się do osób poszkodowanych. Oni również wyłączają lub naprawiają usterki, zabezpieczając miejsce zdarzenia dla ratowników, poszkodowanych i osób postronnych. Grawerowany scyzoryk ze stali szlachetnej to przedmiot, który przyda się każdemu i niemalże każdego dnia. To zestaw pierwszej pomocy nie tylko dla lekarza i ratownika, ale również dla miłośnika ogrodów, emeryta tworzącego swój własny, zielony świat tuż przy domu lub na działce. Akcesoria, w które bogaty jest scyzoryk wielofunkcyjny z grawerem to również otwieracz do butelek z kapslami czy puszek. Przez to scyzoryk grawerowany od Murrano stanie się przedmiotem codziennego użytku, składnikiem breloka z kluczami do domu i auta. Przedmiotem tym otworzysz trunek na imprezie organizowanej wśród rodziny i przyjaciół. Ten praktyczny przedmiot nie tylko dla piwosza, miłośnika wina czy imprezowicza jest już w zasięgu Twoich rąk. Dokonaj zamówienia i opłać je, a my zajmiemy się szybką realizacją, aby zagwarantować Ci radość z użytkowania naszego spersonalizowanego przedmiotu. Pamiętaj, aby skorzystać z naszego kreatora grawerunku, by uczynić podarek dla niej, niego lub pary przedmiotem o wyjątkowej symbolice.