Biblie z Twoim zdjęciem

Sklep internetowy Murrano to wyjątkowe miejsce, gdzie znajdziesz nie tylko jedną spersonalizowaną książkę dla bliskich. Kategoria ta zawiera wydania „Biblii” opatrzone personalizowaną dedykacją i Twoim zdjęciem. Taka „Biblia” personalizowana to podarek dobrany do okazji. Wejdź do świata niezwykłych prezentów na sakralne okazje w życiu dziecka. Książkowe prezenty z grawerunkiem lub kolorowym nadrukiem to sprawdzony pomysł. Dzięki Murrano wywołasz uśmiech na twarzy bliskiego mola książkowego.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Obrazy z Twoim zdjęciem

Metalowe z Twoim zdjęciem

Szkatułki i kuferki z Twoim zdjęciem

Tekstylia z Twoim zdjęciem

Ramki LED z Twoim zdjęciem

Ceramika z Twoim Zdjęciem

Najlepsza personalizowana „Biblia” dla dzieci, którą kupisz bez wychodzenia z domu

Współcześnie ma się coraz mniej czasu na odpoczynek. Brakuje też go na obowiązki. Chwile relaksu trzeba wykradać niemalże każdego dnia, aby nie zwariować. W sklepie internetowym Murrano zrobisz zakupy bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko, czego potrzebujesz, to telefon, komputer lub tablet z dostępem do sieci internetowej. Nie musisz przerywać zaplanowanych wydarzeń. Idealny prezent wybierzesz, relaksując się w ogrodzie po ciężkim tygodniu. Możesz podróżować autobusem i przeglądać nasze sklepowe półki. Nasz sklep internetowy jest otwarty dla Ciebie o każdej porze dnia i nocy. To Ty decydujesz, kiedy robisz zakupy. Wystarczy jedynie wybrać najciekawszą pozycję książkową, dopasować treść dedykacji i dołączyć zdjęcie, które zostanie wydrukowane na okładce wraz z Twoją dedykacją. „Biblia” z imieniem i zdjęciem dziecka to doskonały upominek dla małego chrześcijanina. Podarek ten to zbiór opowieści, których znajomość jest obowiązkowa dla uczestników szkolnej katechezy. Ta personalizowana „Biblia” dla dzieci zawiera historie znane ze Starego Testamentu i Nowego Testamentu, które zapisano przystępnym dla dzieci językiem. Maluch pozna, czym jest niebiańska kraina. Dowie się, kim byli pierwsi ludzie, Ewa i Adam. Zgłębi historię Arki Noego. Pozna los ludu wychodzącego z niewoli, a także pierwotnie nierówną walkę Dawida z Goliatem. Dowie się, kim był i w jaki sposób przebiegały narodziny Jezusa. Życie Jezusa Chrystusa usłane było cudami, więc nasza personalizowana „Biblia” zawierać będzie również wzmianki o nich. Przypowieści umieszczone w personalizowanej księdze to religijne opowieści stanowiące naukę dla wyznawców wiary. Ten wspaniały podręcznik do kształcenia wiary jest idealny dla dziecka na chrzest czy pierwszą komunię świętą.

Personalizowana „Biblia” dla dziewczynki i dla chłopca na kościelną okazję

Wychowanie dzieci to zadanie niezwykle odpowiedzialne. Spoczywa ono przede wszystkim na rodzicach. Również inni członkowie rodziny dbają o rozwój malucha. To rodzice chrzestni mają sprawować opiekę nad maluchem, gdy właściwi rodzice nie mogą tego robić. Ofiarowana „Biblia” na chrzest z imieniem to doskonały pomysł na upominek od chrzestnych i dziadków. Oryginalna „Biblia” na chrzest ze zdjęciem jest upominkiem, który samodzielnie stworzysz. Wybierz treść niezwykłej dedykacji i dołącz Twoje zdjęcie, a stworzysz niezapomniany podarek nie tylko od matki chrzestnej. Upominki na chrzciny i komunię powinny mieć związek z wyznawaną religią. Zaleca się wybór upominków, które będą pomocne w przyszłym życiu młodego chrześcijanina. Z tego względu wydania „Biblii” dedykowane najmłodszym czytelnikom są idealnymi propozycjami pamiątek. „Biblia” personalizowana na komunię to lektura dla małego mola książkowego. Bogate ilustracje są atrakcyjne dla małego czytelnika. Ich przeglądanie rozwija wyobraźnię i stanowi uzupełnienie poznawanej opowieści. Sam tekst zapisany jest dużą, wyraźną czcionką. Dzięki temu taka „Biblia” personalizowana na chrzest posłuży nie tylko jako pamiątka wyjątkowej uroczystości i rodzinnego spotkania, ale również będzie podręcznikiem studiowanym w domowym zaciszu przez małego katolika. Personalizowana „Biblia” to prezent, który wybierzesz również dla dorosłych, dla niej i dla niego. Najbliżej wiary są zazwyczaj osoby najbardziej doświadczone, czyli seniorzy rodów. Znajdziesz tu projekty, które zmodyfikujesz w taki sposób, aby stworzyć doskonały prezent dla dziadków na Dzień Babci i Dzień Dziadka. W sklepie internetowym Murrano poznasz również inne upominki dedykowane dla dziecka. Złote medaliki, srebrne krzyżykidziecięce komplety złotej biżuterii i bransoletki ozdobią szkatułkę każdej dziewczynki. Natomiast wśród podarków książkowych wzbogacanych Twoim zdjęciem są również wydania bajek i baśni dla najmłodszych oraz plannery, czyli książkowe kalendarze dedykowane nie tylko dla pedanta. Wybierz najlepszą „Biblię”, którą przygotujemy specjalnie dla Ciebie z dbałością o szczegóły. Wystarczy, że dokonasz wyboru ciekawego projektu nadruku upominku, dołączysz autorską dedykację i zdjęcie, a następnie opłacisz je, a my postaramy się zrealizować Twoje zamówienie w najszybszym czasie, aby sprostać Twoim nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Kupując online nie musisz martwić się, że wejdziesz w posiadanie przedmiotu, którego jakość wykonania nie będzie taka jak zapowiadana. Masz możliwość dokonania zwrotu lub wymiany upominku, jeśli stwierdzisz jego wadliwość. Tylko tu personalizowana „Biblia” na chrzest, którą kupisz bez żadnych obaw związanych z dokonywaniem transakcji na odległość.