Podstawka pod książkę z grawerem

Nie wiesz, jaki upominek będzie idealny na domówkę u mola książkowego z okazji przeprowadzki do kupionego mieszkania? Szukasz praktycznego prezentu dla domowników? Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się właśnie tu, na wirtualnych półkach sklepu internetowego Murrano. Personalizowany pulpit na stół dopasujesz to każdej osoby, która korzysta z książek, a także posiłkuje się notatnikami, plannerami i przepiśnikami. Usiądź wygodnie i wejdź do świata podarków z niezwykłą dedykacją, gdzie znajduje się nie tylko jedna praktyczna podstawka do czytania książek.

Sortuj wg:

Ciekawa podstawka na książki upominkiem dla każdego przyjaciela języka pisanego

Jesteś teraz na stronie zawierającej użyteczne prezenty dla najbliższych. Podstawki drewniane z grawerem to przedmioty, które mają 39 cm długości, a 24 cm szerokości. Półka na dole ma szerokość równą 3 cm. Przedmiot ten wykonany jest z drewna bambusowego, ponadto posiada metalowe zapinki, których użytkowanie służy zabezpieczeniu lektury przed wypadnięciem z pulpitu lub nieplanowanym przewróceniem strony. Wyjątkową i niezwykle praktyczną cechą jest dostępna możliwość regulacji kąta nachylenia. Dzięki temu grawerowana podstawka do czytania książek w łóżku może być użytkowana także przez osoby siedzące lub pozostające w pozycji stojącej. Pulpity z grawerem dla niej, dla niegodla parydla dziecka to ciekawa alternatywa dla typowych prezentów wybieranych zazwyczaj dla mola książkowego. Zamiłowanie do czytania danych pozycji lekturowych to sprawa niezwykle indywidualna. Trudno jest wręczyć bliskiej osobie pozycję lekturową bez wiedzy o tytule tej, której poznanie marzy się od chociażby tygodni. Niepowtarzalne podstawki do książek są upominkami, które posłużą tym, którzy czytają niemalże w każdym. Książki nie są ciężkie, ale z pewnością wielogodzinne trzymanie w dłoniach tej ważnej pozycji i pilnowanie, aby ta nie zamknęła się choćby na chwilę, bywa uciążliwe. To wspaniały prezent dla osoby, która zapoznaje się z literaturą nawet w kuchni, czyli wiernie odtwarza babcine przepisy zapisane przed wieloma laty. To stojak do wygodnego czytania książek dla teściowej na święta, która nie rusza się z kuchni, gdy piecze pyszne ciasto dla najbliższych i czyta jeden z wciągających romansów uprzednio porwany podczas wizyty w bibliotece. Podstawka do czytania książek w łóżku to również wspaniały prezent z dedykacją dla śpiocha.

Nasza podpórka do czytania to upominek nie tylko dla księdza

Przedmiot, jakim jest podstawka drewniana pod książkę, to upominek, który jest idealnym akcesorium księdza przemawiającego z kościelnej ambony. To więc podarek idealny dla miłośników czytania, ale również wygłaszających oraz głośno czytających tekst dla innych, zgromadzonych osób. Może to być stojak na książkę do czytania dla nauczyciela, wychowawcy i przedszkolanki, czyli osób na co dzień wypowiadających się publicznie i nie tylko, posługując się tekstami dedykowanymi dla uczniów To praktyczny prezent również dla innych pracowników szkoły, kierowników administracyjnych i urzędników. Wygłaszanie przemówień to codzienność kogoś, kogo zadaniem jest przekazywanie uprzednio zgromadzonej wiedzy. Grawerowane pulpity drewniane idealne sprawdzą się również w domu każdego, kto czyta, ale także gotuje. To idealny upominek dla kucharza, dla którego to zajęcie stanowi zawód, a także hobby. Gotując obiad zgodnie z zapiskami przodków, koniecznie należy mieć przed oczami dokładny przepis. Z tego względu warto posiadać starannie wypełniony przepiśnik z nadrukiem, który podstawka pod książkę kucharską z grawerem wyeksponuje idealnie. Wspaniała podstawka na książkę kucharską zostanie wręczona ukochanej żonie na rocznicę Waszego ślubu. Ukochana wspaniale gotuje również wiele lat po ceremonii zaślubin i uwielbia gościć teściową? Niezwykła drewniana podstawa pod książkę kucharską stanie się wspaniałą pamiątką. Ta niezwykła podpórka do czytania książek może być używana przez Twoją mamę w łóżku, aby celebrować chwilę czytania ulubionej literatury w towarzystwie upominku na Dzień Matki. Nasz stojak do czytania książek, który może istnieć jako spersonalizowany pulpit do nut drewniany wybierzesz również z grawerunkiem dla muzyka, gitarzysty lub trębacza w orkiestrze, a nawet dla perkusisty. Wyjątkowa podstawka pod książkę do łóżka to praktyczny prezent dla kochanej babci z okazji Dnia Babci, jeśli ta kocha spędzać zimowe wieczory z zajmującą lekturą, ale nierzadko narzeka, że czytane książki są zbyt ciężkie, aby trzymać je przez wiele godzin w bezruchu. Podziękowania ślubne przygotowywane przez młodą parę mogą również stanowić pulpity drewniane z okolicznościową dedykacją dla rodziców, dziadków, chrzestnych i świadków. W sklepie internetowym Murrano kupisz pulpit drewniany bez konieczności wychodzenia z domu. Stojak na książkę kucharską zostanie przez Ciebie wybrany tylko w wolnej chwili. Gdy już wybierzesz właściwy pulpit do czytania, masz możliwość edycji grawerunku dla bliskiej osoby na zbliżającą się niezwykłą okazję związaną z Waszym przyszłym spotkaniem. Podkładka pod książkę z grawerunkiem na prezent zostanie do Ciebie wysłana w ciągu 24 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Możesz wybrać dostarczenie zakupu do Ciebie lub bezpośrednio do bliskiej osoby. Nie musisz się bać zakupu za pośrednictwem Internetu, ponieważ masz prawo zwrócić lub wymienić towar, jeśli stojak do wygodnego czytania książki nie spełni Twoich oczekiwań.