Okazja

W przeglądanej kategorii znajdziesz prezenty na każdą okazję. Proponujemy Ci trzy grupy podarków – prezenty z okazji przyjmowanych sakramentów świętychpodarki urodzinowe oraz te ofiarowane w związku ze świętami kalendarzowymi. Wybierz coś z naszej oferty i ofiaruj prezent na każdą okazję.

Sortuj wg:

Okazja pretekstem do wyrażenia wdzięczności

Prezenty ofiarowywane są wręcz każdego dnia. Co dzień przypadają czyjeś urodziny czy ważne rocznice zaślubin. Rodziny spotykają się, aby wspólnie świętować przyjęte sakramenty – sakrament chrztu świętego, I Komunii Świętej, zaślubiny. Dba się o to, aby celebrować coroczne urodziny, a szczególnie akcentuje się te osiemnaste, gdy młody człowiek wchodzi w dorosłość, Przestaje być dzieckiem, istotą w pełni podległą woli opiekunów. Jego plany i marzenia zyskują moc sprawdzą. Odtąd młody człowiek ma prawo i obowiązek samodzielnie decydować o wyborze życiowej drogi. Ten wyjątkowy dzień symbolicznego odejścia od dzieciństwa to rytuał społeczny i prawny. Młodzieniec otrzymuje od swojego kraju dokument potwierdzający pełnoletniość. Także zyskuje możliwość realizacji specjalnych kursów uprawniających do kierowania pojazdami. Pragnienie stania się wolnym i niezależnym człowiekiem spełnia się w dniu osiemnastych urodzin. Ten dzień rozpoczyna etap usamodzielniania się człowieka. Innymi ważnymi urodzinami są te pierwsze, zwane też roczkiem. Są to pierwsze rocznice narodzin nowego członka rodziny, przyszłego ojca, dziadka i wuja. Dzień ten jest czasem podziękowań kierowanych do Boga za łaskę powołania maleństwa do życia na świecie. Roczek też to czas wspomnień niezapomnianego dla rodziców czasu narodzin i pierwszych, niezwykłych miesięcy w rodzinie. Tego dnia często ofiarowuje się podarki, które pomagają utrwalić pamięć o wyjątkowym wydarzeniu. Roczek jest okazją do obdarowania maleństwa albumem i ramkami na zdjęcia. Niewątpliwymi okazjami zaakcentowanymi w sklepie internetowym Murrano są kolejne okrągłe urodziny – dwudzieste, trzydzieste, czterdzieste czy pięćdziesiąte. Prezent z okazji takiego święta powinien być równie wyjątkowy jak sama okoliczność. Murrano akcentuje w swojej ofercie wyjątkowych podarków także święta związane z kalendarzem. U nas znajdziesz wyjątkowy dar od serca na: Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Kobiet, Dzień Nauczyciela, Dzień Dziecka, WalentynkiDzień Chłopca i Boże Narodzenie.

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz najlepsze prezenty na różne okazje

Okazja czyni prezent, a prezent okazję. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyjątkowe podarki, które przysłużą się do obdarowania bliskiej osoby. Prezenty można jednak ofiarowywać bliskiej kobiecie lub ukochanemu bez okazji, a jedynie po to, aby sprawić prawdziwą niespodziankę i idącą z tego przyjemność. Spośród naszych prezentów na chrzciny na szczególne wyróżnienie zasługują złote medaliki i złote krzyżyki opatrzone specjalnymi metkami jubilerskimi potwierdzającymi zastosowany drogocenny kruszec, jego wagę i próbę – 333 lub 585. Symbole przyjętej wiary w dniu obmycia z grzechu pierworodnego idealnie pasowały do wybranej okazji. Dla osób nielubiących biżuterii ze złota polecamy srebrne medaliki, krzyżyki i łańcuszki. Taki podarek nie tyko będzie pięknie się prezentował. Jego przystępna cena również nie nadszarpnie budżetu domowego darczyńcy podarku. I Komunia Święta jest kolejnym czasem darowania biżuterii bliskiemu dziecku. Tego dnia stawia się na złote i srebrne komplety biżuterii dla dzieci. Wśród podarków dla przyszłym kobiet królują kolorowe i lekkie kolczyki. Uroczystość ślubna jest czasem silnego akcentowania podarków dla pary. Młodzi otrzymują wówczas artykuły służące im do wyposażenia swojego wspólnego domu (grawerowane deski do krojenia, dedykowane im stoliki śniadaniowe, zestawy herbat w ozdobnych puszkach, pyszne słodycze skryte w ozdobnych opakowaniach, drewniane zegary ścienne z personalizacją, poduszki przypominające o uczuciu). Ważnym sposobem uwiecznienia magicznej chwili rozpoczęcia wspólnego życia będzie eksponowanie fotografii. Posłużą do tego albumy ślubne, ramki na wyjątkowe zdjęcia czy plakaty będące rodzajem współczesnego obrazu dawanego młodym małżonkom. Urodziny są wesołym czasem świętowania życia jubilata. Tego dnia otrzymuje on dedykowane mu prezenty podkreślające wyjątkowość uroczystości. Prezentem dla niej i dla niego stanie się wyjątkowy zestaw do otwierania i przechowywania wina skryty w wygrawerowanej, drewnianej skrzynce. Kalendarz posiada wiele zapisków sugerujących kolejne święta i okazje do ofiarowania prezentu dla niej i dla niego. Nasza oferta pozwoli uchronić się przed monotonią wybierania nudnych i utartych pomysłów na prezent. Sklep internetowy Murrano posiada bogatą ofertę produktów, spośród których znajdziesz wymarzone prezenty na każdą okazję dla Twoich najbliższych. Dbamy o to, aby wybrany przez Ciebie podarek miał w sobie nutkę indywidualizmu. Z tego względu specjalizujemy się w wykonywaniu usługi grawerowania na przedmiotach, które zakupisz u nas.