Prezent na chrzest od dziadkow

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz prezenty dla dzieci przystępujących do sakramentu chrztu świętego. Wyjątkowe podarki opatrzone grawerowaną dedykacją będą upominkami od serca. Chrzest stanowi ważny sakrament w życiu człowieka. Uczestniczą w nim w roli obserwatorów również dziadkowie noworodków. W naszej ofercie znajdziesz spersonalizowane prezenty na chrzest od dziadków. Sprawdź naszą bogatą ofertę wyrobów biżuteryjnych, prezentów z drewna, albumów na zdjęcia, dewocjonaliówprezentów z bawełny oraz książek.

Poznaj nasze grawerowane, złote i srebrne prezenty od dziadków na chrzest

Pamiątka chrztu od dziadków zazwyczaj jest wyrobem jubilerskim. Najstarsze pokolenie w rodzinie docenia solidne i odporne na uszkodzenia tworzywa, jakimi są złoto i srebro. Współcześnie dobór właściwego podarku nie jest już tak prosty. Pięknych podarków i możliwych do noszenia przez dzieci jest znacznie dużo. Bliscy dziecka przystępującego do sakramentu świętego mogą wybierać spośród gustownych i lekkich ozdób zaprojektowanych z troską o najmłodszych. Prezent na chrzest od dziadków dla wnuka wybierzesz spośród kompletów naszej srebrnej i złotej biżuterii dla dzieci. Maluchom proponujemy łańcuszki z medalikami oraz z krzyżami. Medaliki posiadają płaskorzeźby przedstawiające świętych Kościoła, aniołów, a także papieży. Oferujemy również bogaty wybór krzyżyków w postaci zawieszek umieszczanych na łańcuszkach. Dziecko przystępujące do swojego pierwszego sakramentu jest zazwyczaj niemowlęciem, lecz biżuteria ofiarowana maluchowi powinna być dopasowana do przyszłych rozmiarów już starszego dziecka. Oferujemy Ci bogactwo rozmiarów i wzorów złotych i srebrnych łańcuszków. Z myślą o najmniejszych użytkownikach biżuterii przygotowaliśmy atrakcyjną kolekcję lekkich i delikatnych kolczyków dedykowanych dla niej, dla dziewczynki przystępującej do sakramentu chrztu czy także Pierwszej Komunii Świętej. Kolorowe, zwierzęce, roślinne i bajkowe motywy zastosowane na złotych kolczykach pozwolą młodej damie czuć się świetnie w każdej wybranej stylizacji. Proponujemy Ci wybór złotej biżuterii dla dzieci w postaci wyrobów jubilerskich, które wykonano ze złota prób 333 i 585. Oferujemy Ci również srebrne, piękne ozdoby w postaci łańcuszków, medalików, krzyżyków oraz kolczyków, które wykonano ze srebra najwyższej próby – 925. Wybór biżuterii ze srebra w roli prezentu na chrzest z pewnością nie nadszarpnie stanu budżetu domowego. Prezent na chrzciny od dziadków wybrany spośród naszych złotych i srebrnych wyrobów jubilerskich wysyłamy z dołączoną do niego metką jubilerską potwierdzającą typ zastosowanego surowca, jego wagę i próbę. Wszystkie te ozdoby posiadają akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Masz pewność, że wybierasz produkty ze szlachetnego kruszcu.

Pamiątka chrztu świętego od dziadków dla kochanego wnuka i najmilszej wnuczki

Nie wiesz, jaki prezent na chrzciny od dziadków będzie tym idealnym? Prezent na chrzciny dla chłopca od dziadków jest też wybierany spośród dewocjonaliów, czyli drobnych przedmiotów kultu religijnego. Nasza oferta bogata jest w piękne, bogato zdobione i złote różańce, medaliki na chrzest, a także obrazki religijne oraz srebrne obrazki ze wzorami dedykowanymi na chrzest. Srebrne obrazy na chrzest zostały wykonane techniką odwołującą się do średniowiecznych tradycji płaskorzeźb zdobiących katolickie świątynie. Wypukłe kształty obrazów będą fascynującym prezentem dla dziecka poznającego świat w sposób doświadczalny. Nieodłącznym składnikiem prezentów są laurki, czyli kartki z życzeniami. Często prezent składa się z samej kartki z życzeniami z dołączoną gotówką. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz prezenty na chrzciny od dziadków także w postaci wyjątkowych, spersonalizowanych plakatów tekstowych, które zastąpią życzenia zapisane odręcznie na nietrwałej kartce papieru. Znajdziesz u nas tylko modne plakaty wykonane na stalowej płycie. Oferujemy Ci wybór spośród dwóch rozmiarów nowoczesnych, metalowych plakatów – M i L. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Każdy plakat z tekstem posiada grubość 3 mm i zaokrąglone, zabezpieczone krawędzie. Wyjątkowy prezent od dziadków na chrzciny w formie tekstowego plakatu charakteryzuje trwały nadruk, wysoka rozdzielczość i matowa powierzchnia. Do każdego zakupionego plakatu dołączamy łatwy w obsłudze zestaw montażowy. Wystarczy tylko odkleić folię z magnesu, a następnie przykleić go do ściany. Prezent od dziadków na chrzciny wnuka powinien być użytecznym przedmiotem. Jeżeli zależy Ci na tym, aby dopasować praktyczny podarek, wybierz naszą poduszkę z bawełnianą, zadrukowaną poszewką. W ofercie sklepu internetowego Murrano znajdziesz wspaniałą i nieskończenie bogatą ofertę prezentów dla dziecka. Każda biżuteryjna pamiątka na chrzest od dziadków pakowana jest w eleganckie, drewniane pudełko przyozdobione logiem sklepu Murrano. Bezpłatnie wykonujemy usługę wygrawerowania dedykacji na opakowaniu lub na samym przedmiocie, gdy jest na to miejsce. Wybierz prezent od dziadków na chrzest wnuka, zamów i zapłać za niego, a my dostarczymy Twój upominek na czas. Tu również odkryjesz najlepszy prezent na chrzest od dziadków dla wnuczki. Nie zwlekaj.