Atlas świata dla dzieci

Dostępny w Murrano atlas świata dla dzieci to wyjątkowy upominek dla najmłodszych członków rodziny. To podarek dla uczennicy i ucznia na wyjątkową okazję. Usiądź wygodnie i daj się porwać do świata spersonalizowanych upominków ze wspaniałym nadrukiem dla dziewczynki i chłopca. To podarek będący niejako materiałem do pozyskiwania wiedzy przyrodniczej, ale również akcesorium do zabawy i rozwijające wyobraźnię oraz strefę marzeń dziecka.

Sortuj wg:

Niezwykły atlas przyrodniczy pierwszą książką edukacyjną dla malucha

Edukacja i wychowanie dziecka to działania, które należy wspierać nie tylko, posyłając malucha do placówki szkolnej. Szkoła to miejsce, gdzie każdy otrzymuje bogactwo informacji niezbędnych mu w dalszym życiu. Jednak to na rodzicach oraz najbliższych spoczywa obowiązek przygotowania psychicznego oraz merytorycznego do okresu dzieciństwa spędzanego w szkole. To przecież w domu szkrab trafia na pierwsze książki, które są mu opowiadane lub odczytywane przed snem. To dzięki tym działaniom dziecko poznaje litery i uczy się kaligrafii, a więc rozumienia tekstu, czytania i pisania. Zaznajamianie dziecka z kolejnymi wyzwaniami i oswajanie jego naturalnego lęku przed czymś nowym to kluczowe zadania opiekunów. Spersonalizowany atlas geograficzny dla dzieci jest dodatkiem, który służy do nauki zarówno w domu, jak i na lekcjach w szkole. Ta spersonalizowana książka dla dziecka to upominek w twardej oprawie, który wzbogacany jest nadrukiem dopasowanym do płci, wieku, imienia, okazji czy hobby malucha. Ten podarek dla małego mola książkowego posiada wymiary 23 cm x 30 cm. Kolorowe ilustracje, a także barwne, duże i wyraziste litery wydają się stanowić element czasopisma dla malucha, a nie podręcznika czy innej pozycji naukowej. Przedmiot ten to podarek wspierający rozwój dziecka równie jak grawerowane sztućce dla dzieci, przepiśniki z indywidualnym projektem okładki, wydania spersonalizowanej „Biblii” z dedykacjąbajki i baśnie z nadrukiem oraz plannery, dzięki którym dziecko poznaje moc organizacji i samodyscypliny. Podróże są bardziej dostępne dla najmłodszych członków rodziny. Mali ludzie towarzyszą swoim rodzicom podczas urlopów również poza granicami ojczystego kraju. Zwiedzanie tak odległym miejsc stanowi źródło później często zadawanych pytań o odmienną kulturę, klimat, architekturę, modę czy nawet odcień skóry mieszkańców danego regionu.

Szukasz praktycznego prezentu na Dzień Dziecka? Atlas ogromnego świata dla dzieci to dobry pomysł!

Kalendarz to bogactwo okazji, aby wręczyć dziecku upominek. Wiedzą o tym nie tylko rodzice i dziadkowie, ale również matki chrzestne i ojcowie chrzestni, którzy powinni wspierać malucha nie tylko podarkami wręczanymi podczas sakralnych okazji. Spersonalizowana książka dla dziecka nie wywoła krótkiej, a więc przemijającej radości malucha. Będzie to wsparcie dla rodziców wyjeżdżających z milusińskimi na wakacje do odległych krajów. To również wspaniały podarek na Dzień Chłopca, który przypada w okresie jesieni, czyli w czasie tuż po rozpoczęciu roku szkolnego. Dla milusińskich ważne są również imieniny, które traktuje się nierzadko na równi z urodzinami. Jeżeli jesteś matką chrzestną, której zależy na tym, aby brać czynny udział w wychowaniu dziecka na mądrego człowieka, wybierz atlas dla dzieci jako podarek na późne chrzciny lub komunię. Taki upominek to klucz do poznania świata, rozbudzania ciekawości otaczającą przyrodą, małą Ojczyzną czy dalszymi regionami i odległymi krajami. To wspaniała pomoc naukowa i zachęta do pogłębiania swojej wiedzy poprzez chociażby zabawę w przeglądanie kolorowych stron. Tradycją w szkole jest to, że uczniowie osiągający najlepsze wyniki w nauce otrzymują nagrody. Najczęściej są to właśnie książki, lektury, słowniki i inne pozycje naukowe, których poznanie zwiększa wiedzę dziecka. W Murrano odkryjesz projekty nadruków na atlasach, które zawierają dedykację dla dziewczynek i chłopców z osiągnięciami naukowymi. To wspaniałe nagrody od wychowawców, a także nauczycieli przyrody i geografii, którzy organizowali wcześniej konkurs wiedzy przyrodniczej. Przedmiot ten stanowi zachętę do dalszego rozwoju osobistego. Znajdziesz u nas wzbogacone okolicznym nadrukiem prezenty dla absolwentów szkoły podstawowej z okazji zakończenia roku szkolnego. Absolutorium to impreza, która dawniej obejmowała jedynie studentów. Obecnie koniec edukacji w szkole podstawowej równie jest uroczyście świętowany, młodzi noszą birety i otrzymują dyplomy na uroczystości nazywanej absolutorium. Niecodzienny prezent dla małego odkrywcy świata i początkującego podróżnika na Dzień Dziecka zamów już dziś i dokonaj zapłaty, przelewając właściwą kwotę na nasze kontro. Spersonalizowana książka dla dziecka zostanie wysłana do Ciebie lub bezpośrednio do domu malucha w ciągu 24 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Jeżeli upominek nie sprosta Twoim oczekiwaniom, możesz go zwrócić i wymienić na inny wspaniały produkt w ciągu 30 dni.