Prezent dla brata na urodziny

Prezent dla brata na urodziny dobierzesz w sklepie Murrano, biorąc pod uwagę zarówno wiek solenizanta, jak i jego upodobania. Dopasuj upominek na osiemnaste, trzydzieste, czterdzieste i pięćdziesiąte urodziny. Wyjątkowe przedmioty, które zdobione są grawerowanymi dedykacjami znajdziesz w wielu kategoriach naszego sklepu. „Złoto”, „Srebro” „Prezenty”, „Dla kogo”, „Okazja” i „Plakaty” to nasze bogate zakładki, które przeniosą Cię do grup niecodziennych upominków, tych praktycznych, pięknych i pamiątkowych, które wzbogacamy grawerowaną dedykacją.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wspaniałe prezenty urodzinowe dla brata z niecodzienną dedykacją zamieszczoną na samym upominku

Wartościowy prezent na urodziny dla brata wybierany jest spośród praktycznych przedmiotów. To, co odpowiada upodobaniom mężczyzny, ma szansę być chętnie użytkowanym darem. Z tego względu warto poznać właściwe zainteresowania bliskiego mężczyzny, gdy planuje się dokonanie zakupu podarku dla niego. Z pewnością jednym z praktycznych, pięknych i chętnie użytkowanych przez mężczyzn przedmiotów będzie złoty łańcuszek zdobiony sakralną zawieszką w formie krzyżyka lub medalika. Natomiast, wybierając złoty łańcuszek bez zamysłu noszenia go wraz z zawieszką, warto pokusić się o dobór nieco grubszego splotu wyrobu jubilerskiego. Biżuteria złota jest obecnie w bardzo przystępnych cenach, które umożliwiają dokonanie kupna niemalże każdemu. Złoto przestało być tym, z czym kontakt mają jedynie najbogatsi czy władcy świata i osoby pełniące istotne funkcje społeczne. Jednak, masz możliwość wyboru niemalże bliźniaczo podobnych prezentów, lecz w dużo niższej cenie, gdy zapoznasz się z podkategorią gromadzącą biżuterię srebrną. Jeżeli martwisz się, w co zapakować wybrany prezent urodzinowy dla brata, z pewnością ucieszysz się, że w sklepie Murrano zajmujemy się również organizacją usługi grawerowania i pakowania. Płacisz jedynie za prezent na urodziny brata, a także wysyłkę, gdy koszt zakupu nie przekracza 100 zł, a w tej cenie otrzymujesz również ozdobne pudełko na biżuterię, które możesz wybrać spośród dwóch odmian kolorystycznych – brązowego lub białego pudełka. Wewnątrz ozdobnego opakowania umieszczamy również metalową tabliczkę w wariancie złotym lub srebrnym, na której grawerujemy wybraną przez Ciebie treść dedykacji. Jeżeli nie masz pomysłu, jakie wyjątkowe słowa można wpisać w dedykację, skorzystaj z naszych gotowych już projektów. Wyroby jubilerskie ze złota i ze srebra wysyłamy ponadto wraz z papierową torebką prezentową. Dzięki temu wybrany przez Ciebie prezent urodzinowy dla brata jest od razu gotowy do wręczenia.

Kup prezenty na urodziny dla brata, które pozwolą lepiej zapamiętać wyjątkową uroczystość

W sklepie Murrano dużą uwagę zwraca się temu, aby podarki starannie pielęgnowały dobre wspomnienia. Codzienność zdaje się nierzadko zacierać pamięć o wydarzeniach, a nawet osobach. W umyśle pozostaje jedynie to, co związane było z silnymi emocjami, ale bywa, że i te chwile powoli blakną i coraz trudniej jest je odtworzyć w pamięci. Z tego też względu na świecie rozpowszechniły się wynalazki, które pozwalały na utrwalenie wizerunku przeszłości. Aparat fotograficzny uwiecznia chwilę, krótki urywek z życia ludzi. Dzięki zdjęciom wnuki mogą często poznać swoich przodków, porównać swój wygląd z ich rysami twarzy. Grawerowany album na zdjęcia rodzinne czy indywidualne to pamiątka dla brata, który ceni uwieczniane magicznych momentów i dokumentowanie codzienności. Właściwe czy staranne prowadzenie albumu ze zdjęciami, podpisywanie fotografii i układanie ich w kolejności od najstarszych do tych najnowszych pozwoli na porównanie życia z przeszłości z tym obecnym modelem egzystencji. Upominkiem, który pozwoli na zabezpieczenie cennej fotografii, będzie również drewniana ramka na niezwykłe zdjęcie. Praktycznym prezentem stanie się kubek termiczny wybrany dla brata, który jest studentem, a więc osobą wciąż biegającą między uczelnią, biblioteką, a pracą. Dobierając do takiego kubka właściwą śniadaniówkę z dedykacją, stworzysz zestaw nie tylko użytecznych przedmiotów w chwili przerwy, ale również tych poprawiających humor dzięki wybranej przez Ciebie, zabawnej dedykacji. Dla gentlemana dopasujesz gustowny kalendarz książkowy z bogactwem przestrzeni na swobodne notatki, plany i zadania, a także grawerowane zestawy składające się z pióra i długopisu jednej ze znanych marek. Prezenty na urodziny brata, który jest nieco starszy możesz wybrać z zestawów spersonalizowanych narzędzi, które skryte są w etui z dedykacją lub grawerowany wieszak na bogatą kolekcję krawatów. Wśród męskich zainteresowań jest relaksowanie się podczas oglądania meczu ulubionej drużyny i picie piwa czy innych napojów alkoholowych w towarzystwie kolegów. Grawerowany kufel z jego imieniem, szykowna karafka z zestawem szklanek lub zestaw akcesoriów do wina – te upominki z pewnością przypadną do gustu każdemu mężczyźnie. Dodatkiem w dobrym stylu stanie się również metalowy plakat z grafiką przedstawiającą preferowaną dyscyplinę sportową. Prezenty dla brata na urodziny dostarczamy zgodnie z czasem wskazanym na stronie konkretnej oferty produktu. Zamów, zapłać, a prezenty na urodziny brata zostaną do Ciebie wysłane szybciej, niż mógłbyś się tego spodziewać!