Prezent dla harcerza

Harcerz to ktoś godny zaufania. Harcerze stanowią wzór w swoim otoczeniu, wśród przyjaciół i kolegów z klasy. Ci młodzi patrioci przygotowywani są do honorowego, dorosłego życia. Prezent dla harcerza wybierany powinien być spośród praktycznych, pięknych i pamiątkowych przedmiotów, których ostateczny kształt uzależnia się od przypadającej okazji i typu osobowości obdarowywanej osoby. W sklepie Murrano zdobędziesz najlepsze harcerskie prezenty. Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą ofertą!

Dzięki Murrano dowiesz się, co na prezent dla harcerza wybrać!

Współczesna młodzież często spędza czas wolny, trwając przy komputerze, telewizorze lub telefonie. Coraz mniej dostrzega się zaangażowania w budowanie relacji z innymi osobami, a rozmowy realizuje się za pomocą komunikatorów internetowych. Internet to miejsce, gdzie młodzi znajdują potrzebną rozrywkę. Rozmawiają z rówieśnikami, znajdują ciekawe dla siebie informacje, a także oglądają filmy czy grają w gry. Świat wirtualny wydaje się dawać im więcej od realnego. Dbanie o środowisko, troszczenie się o słabszych czy pomoc najuboższym dla wielu nie ma współcześnie żadnego znaczenia. Istotne jest to, co popularne, a modne obecnie jest bycie wulgarnym i leniwym. Obecny, konsumpcyjny styl życia pochłania kolejne pokolenia młodych osób. Coraz mniej znaleźć można dzieci, dla których nie jest ważne to, aby posiadać kolejną atrakcyjną zabawkę, ale być dobrą osobą. Harcerze to bezinteresowni, których coraz mniej widzi się w obecnych czasach. Są oni młodymi żołnierzami i stróżami trzech wartości skrytych pod terminami "Bóg", "honor" i "ojczyzna". Idealne prezenty dla harcerza nie będą zestawami modnych gier komputerowych. Nowa konsola do gry nie powinna wzbudzić większych emocji w kimś, kto nazywany jest harcerzem. Największym podarkiem dla harcerza jest możliwość ofiarowania komuś swojej pomocy i otrzymanie zapłaty w postaci uśmiechu tej drugiej osoby. Harcerz działa bezinteresownie. Do zadań zalicza się obronę ojczyzny, chronienie przyrody, propagowanie kulturalnego zachowania, niesienie pomocy innym. Uważa się, że obietnica harcerza jest czymś, na czym można polegać. Harcerze postępują po rycersku. Są młodymi obrońcami słabszych, bezbronnych osób, zwierząt, a także świata roślin. Starają się żyć w zgodzie z przyrodą. Organizowane przez nich biwaki to obozy pozbawione wielu nowinek technologicznych. Młody człowiek jest dzięki temu niezwykle zaradny. Potrafi nie tylko przygotować nocleg w lesie, ale także posiłek, ognisko i łazienkę z tego, co daje mu otaczające środowisko.

Pomysł na prezent dla harcerza, który będzie praktycznym przedmiotem

Upominki dla harcerza powinny być wybierane spośród przedmiotów symbolicznych, ale również i praktycznych. Bóg stanowi jedną z ważniejszych wartości dla młodego harcerza. Wysiłki skauta w dniu zdobycia kolejnego stopnia harcerskiego można upamiętnić poprzez ofiarowanie mu biżuterii sakralnej. Złote łańcuszki z krzyżykami lub medalikami idealnie będą pasowały na szyi młodej kobiety lub młodego mężczyzny. Biżuteria taka przypomina o kierunku, w jakim podążać powinny poczynania młodego harcerza. Kupując złotą biżuterię w e-sklepie Murrano, masz możliwość wyboru jej spośród wyrobów jubilerskich próby 333 lub 585 szlachetnego kruszcu. Jeżeli zależy Ci na tym, aby wybrany prezent był nieco tańszy, ale równi gustowny, wybierz komplet srebrnej biżuterii. Złoto i srebro pakujemy za darmo w pudełko na biżuterię i do zakupu dodajemy również papierową torebkę prezentową. Gratis do zamówienia oferujemy grawerowanie wyrobu jubilerskiego. Pudełko na biżuterię zdobimy dedykacją wygrawerowaną na metalowej płytce. Kupiony u nas prezent dla harcerza jest od razu gotowy do wręczenia! Możesz jednak wybrać upominek z grona tych mających nieco praktyczniejsze zastosowanie. Dla starszych harcerzy, którzy potrafią posługiwać się ostrym narzędziem w sposób bezpieczny, przygotowaliśmy noże myśliwskie z grawerowanymi rękojeściami. Pomogą one w zorganizowaniu bezpiecznego obozowiska, ogniska przydatnego w trakcie wieczornych spotkań. Nóż myśliwski ułatwi filetowanie ryby złowionej w jeziorze tuż obok obozu. Harcerz dba o środowisko naturalne, segreguje śmieci, ale przede wszystkim stara się żyć w zgodzie z naturą. Metalowa śniadaniówka z nadrukiem dla harcerza to praktyczny upominek nie tylko na obóz, ale również na inne wycieczki. Przedmiot ten jest pojemnikiem wielorazowego użytku, co sprawia, że spożycie śniadania nie jest związane z generowaniem śmierci niemożliwych do powtórnego wykorzystania. W czasie trudnych warunków atmosferycznych przydatny będzie kubek termiczny, który pomieści gorącą herbatę z cytryną i z miodem. Ekwipunek harcerza wzbogaci ekologiczna, bawełniana torba z nadrukiem. Zamiłowanie do przyrody podkreślone zostanie metalowym plakatem z grafiką przedstawiającą wspaniały krajobraz górski, leśny i nadmorski. Widok ten z pewnością przywoła w pamięci czas spędzony wśród przyjaciół z harcerstwa. Z pewnością wiesz już, co na prezent dla harcerza wybrać!