Prezent dla Chrześniaka

Wybierz najlepszy prezent dla chrześniaka już dziś. Sklep internetowy Murrano to niezwykłe miejsce, gdzie odkryjesz piękny, praktyczny i pamiątkowy prezent dla chrześniaka na każdą, wyjątkową okazję. Daj się zachwycić. Nasze personalizowane upominki czekają już na Ciebie. Bądź dobrą matką chrzestną dla chłopca. Sprawdź się w roli ojca chrzestnego bratanka. Odkryj oryginalny pomysł na prezent dla chrześniaka i wywołaj zachwyt na twarzy malucha. Nie zwlekaj!

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Co kupić chrześniakowi na chrzciny dowiesz się bez konieczności ruszania się z miejsca

Zachwyć się naszą ofertą zakupów robionych bez konieczności wychodzenia z domu. W sklepie internetowym Murrano kupisz wszystko to, czego potrzebujesz. Wystarczy, że masz telefon, tablet lub komputer z dostępem do sieci internetowej. Przeglądaj wirtualne, sklepowe półki o każdej porze dnia, a także w nocy. Nie jesteś śpiochem? Do naszego sklepu wejdziesz nawet w środku nocy, gdy przypomnisz sobie o urodzinach chrześniaka. Otwieramy się dla Ciebie zawsze, gdy tego potrzebujesz. U nas kupisz niezwykły prezent dla chrześniaka, który będzie produktem wytworzonym z drewna, metalu, szkła, bawełny i ceramiki. Wyjeżdżasz do pracy poza granicę rodzinnego kraju? Nie możesz pojawić się na imprezie z okazji imienin chrześniaka? Doskonały prezent dla chrześniaka to przedmiot, który wybierzesz z każdego miejsca na świecie. To my zajmiemy się dostarczeniem idealnego upominku do domu malucha. Gratis do każdego zamówienia otrzymujesz usługę personalizacji prezentu. Wybierz oryginalny i gustowny projekt grawerunku wykonywanego metodą laserową. Możesz również dopasować kolorowy nadruk ze zdjęciem dziecka. Masz na komputerze fajne zdjęcie chrześniaka? Dołącz je, by stworzyć najlepszy fotoprezent.

Co kupić chrześniakowi na prezent? Oto kilka ciekawych propozycji

Bycie rodzicem chrzestnym to wyjątkowa rola w życiu każdego człowieka. Jeśli zostałaś poproszona o zostanie matką chrzestną i zupełnie nie wiesz, co dalej zrobić, pomożemy Ci w tym. Rodzice chrzestni opiekują się chrześniakiem, zastępują rodziców. Często są wybierani spośród najbliższych osób, członków rodziny i przyjaciół. Rodzice chrzestni mają być wzorami do naśladowania. Jeśli otrzymałaś taką propozycję, poczuj się wyróżniona, uznana za kogoś wartościowego, mądrego, odpowiedzialnego. Przyszła matka chrzestna musi sama mieć niezbędne zaświadczenia ze swojej parafii. Konieczne jest przystąpienie do sakramentu pokuty. Przed samą uroczystością chrzcin matka chrzestna kupuje gotową szatkę do chrztu dla dziecka. Ojciec chrzestny jest odpowiedzialny za przygotowanie specjalnej świeci. Standardowo, wybierają oni również symboliczne upominki dla dziecka. Dobrą pamiątką będzie osobisty album na zdjęcia. To u nas czekają różnorodne albumy z nadrukiem i eleganckie albumy grawerowane. W Murrano albumy posiadają białe i czarne karty. Wybierz niezwykły album dedykowany do wklejania fotografii lub ten ze specjalnymi kieszonkami. Odkryj nasze praktyczne poduszki z nadrukiem i stwórz pamiątkę dla niemowlaka. Pomysł na prezent dla chrześniaka na komunię to gustowny, grawerowany medalik ze srebra. Medalik z aniołkiem i wygrawerowaną datą komunii świętej to doskonała pamiątka. Natomiast chrześniaczka, która świętuje kolejne urodziny lub zdobyła świetne oceny na świadectwie, ucieszy się, otrzymując osobistą szkatułkę z dedykacją. Piękna szkatułka na biżuterię to dobry skarbiec na krzyżyki z łańcuszkiem czy inne pamiątki z dzieciństwa. Srebrna skarbonka z grawerunkiem posłuży do gromadzenia kieszonkowego oszczędzanego na realizację większych marzeń.