Prezent dla kolegi

Wybierając prezent dla kolegi na święta, urodziny, imieniny, Dzień Chłopca, ślub warto zwrócić uwagę na to, aby upominek był dobrze dopasowany do osoby, której pragnie się go wręczyć. Oryginalny drobiazg dla kolegi dopasujesz spośród eleganckich propozycji dostępnych w sklepie internetowym Murrano. Złoto, srebro, upominki szklane, te wykonane z drewna lub z metalu – je wszystkie oferujemy w postaci grawerowanych przedmiotów wzbogaconych Twoją dedykacją. Usiądź wygodnie i zapoznaj się z ofertą!

Najlepszy prezent dla kolegi dopasujesz spośród grawerowanych upominków

Chęć posiadania czegoś swojego, na jedynie własny użytek i ponadto podpisanego to marzenie osób pochodzących z wielodzietnych rodzin, gdzie wszystko jest wspólne. Mieszkając z kilkoma osobami należy się dzielić przedmiotami, lecz warto posiadać coś tylko dla siebie. W sklepie Murrano wybierzesz upominek dla kolegi ze szkoły, z podwórka czy z pracy. Fajny prezent dla kolegi dopasujesz tak, aby był on dobrany do charakteru, humoru, sposobu postrzegania rzeczywistości tej obdarowywanej osoby. Wybierając podarek, warto skupić się na dopasowaniu przedmiotu, który nie tylko podoba się osobie, która go kupuje, ale ma szansę wpasować się w preferencje kolegi. Prezenty dla kolegi, aby mogły być uznane za trafione, powinny być piękne, praktyczne i pamiątkowe. Przeglądając kategorie sklepu Murrano, spotykasz się jedynie z upominkami użytecznymi, które dodatkowo zdobione są dedykacją opracowaną przez Ciebie lub zaczerpniętą z naszych gotowych już projektów dostępnych na stronie. Wspaniałym upominkiem dla kolegi i przyjaciela będzie biżuteria. Wyroby jubilerskie są bowiem nie tylko dedykowane dla kobiet. Wśród ozdób dla mężczyzn popularne są złote i srebrne łańcuszki. Mężczyźni najczęściej wybierają masywne, znacznie szersze sploty złotego kruszcu, które noszą samodzielnie. Popularne jest również dobieranie zawieszek w postaci sakralnych medalików i krzyżyków. Wyrób jubilerski ze złota lub srebra, który wybierzesz na prezent dla niego w naszym e-sklepie, zostanie za umieszczony w eleganckim pudełku na biżuterię. Pudełko to otrzymujesz od nas za darmo. Również bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat masz możliwość wyboru dedykacji, którą my zapiszemy na metalowej tabliczce przymocowanej wewnątrz opakowania. Oryginalny prezent dla kolegi pakowany jest w torebkę prezentową zdobioną przez logo Murrano.

Śmieszny prezent dla kolegi, który ma ogromne poczucie humoru

Wybierając upominek dla kolegi, można zapoznać się z nie tak „poważnymi” propozycjami. Kolega jest przecież osobą, z którą spędza się czas po pracy, wspólnie organizuje domówki, a także wyjeżdża. Kolega również pomaga w trakcie organizacji remontu. Jeżeli jesteś kobietą, która nie za bardzo zna się akurat na naprawach, a Twój kolega nie raz uratował Cię z opresji, przyjeżdżając i uruchamiając samochód, gdy ten odmawiał współpracy, wybierz dla niego spersonalizowany zestaw narzędzi. Grawerowane etui z zabawną treścią i imieniem przyjaciela, będą wspaniałym sposobem, by podziękować temu, który zawsze służy Ci swoją pomocą. Dla degustatora alkoholu, kolegi, który posiada kolekcję win, którymi się szczyci, warto wybrać zestaw akcesoriów i skrzynkę na wino. Te dodatki, które ozdobimy grawerowanym wzorem zgodnie z Twoją inwencją, wspaniale wpasują się w posiadaną już kolekcję. Jeżeli on nie przepada za winem, ale lubi eleganckie dodatki, możesz wybrać jeden z zestawów składających się z karafki oraz kompletu szklanek w oryginalnym wzorze. Dla prawdziwego piwosza przewidzieliśmy szklany kufel z imieniem jego posiadacza. Śmieszny prezent dla kolegi, który jest wędkarzem, często przynosi ryby do domu i przygotowuje z nich pyszne potrawy, znajdziesz wśród drewnianych desek do krojenia zdobionych zabawnym wzorem. Akcesoriami przydatnymi prawdziwemu mężczyźnie będą na pewno: zapalniczka plazmowametalowa śniadaniówka z dedykacją, nóż myśliwski z grawerowaną rękojeścią, kubek termiczny z rozgrzewającą treścią zapisaną na podarku albo kubek ceramiczny dla niego do picia gorącego napoju po powrocie z wyprawy na łono natury – połowu ryb, grzybobrania czy polowania. Śmieszne prezenty dla kolegi znajdziesz w sklepie Murrano w ilości, która pozwoli Ci dopasować podarek nie tylko do osoby, ale również okazji. Wspaniałe, grawerowane albumy z wesołym wzorem zdobimy treścią dopasowaną w taki sposób, aby wręczyć ten upominek na osiemnaste urodziny oraz te trzydzieste, czterdzieste i pięćdziesiąte. Wśród upominków dedykowanych dla kolegi znaleźć można również wspaniałe bawełniane koszulki z nadrukiem. Posiadamy wzory dedykowane dla maniaków motoryzacyjnych, pasjonatów starych samochodów, inżynierów, pracowników biurowych, wędkarzy, amatorów biegania. Wybierz wyjątkowy drobiazg dla kolegi spośród naszych propozycji upominków, dokonaj zamówienia, zapłać za nie, a my zajmiemy się resztą. Twoje zamówienie wyślemy zgodnie z terminem wskazanym na stronie wybranego produktu, a więc w ciągu 24 lub 48 godzin od dokonania zapłaty. U nas zrobisz zakupy nawet na krótko przed planowanym wydarzeniem. Naszą domeną jest krótki czas realizacji zamówienia. Nie zwlekaj i poznaj wszystkie, wspaniałe prezenty dla kolegi.