Prezent na Chrzciny

Kategoria prezent na chrzciny zawiera sakralne podarki  upamiętniające dzień obmycia nowo narodzonego dzieciątka z grzechu pierworodnego. Znajdujące się tutaj święte obrazki oraz złote medaliki z solidnymi łańcuszkami są ponadczasowym wyrazem troski i miłości o maluszka. Wszystkie prezenty na chrzciny wykonane ze szlachetnych kruszców posiadają metki jubilerskie zaświadczające o najwyższej jakości służącej swoim pięknem przez długie dziesięciolecia. Już dziś wybierz najlepszy prezent na chrzest!

Prezenty na chrzciny z Twoim unikatowym grawerem

Akt narodzin, w którym dziecko pojawia się na świecie jest wzruszającą i fascynującą sceną. Kruchość i delikatność maleństwa może wzbudzać w nas lęk przed wyrządzeniem krzywdy, lecz także zachęca do wzmożonej troski i uwagi. Niezależnie od tego, czy jesteśmy rodzicami, niemowlak jest z nami spokrewniony lub jest dzieckiem zaprzyjaźnionej z nami pary, chcielibyśmy dać mu wszystko, czego potrzebuje do szczęścia, włącznie z "gwiazdką z nieba". Przychodzi czas na zaliczenie ceremonii chrztu świętego, a my zaczynamy sobie zadawać pytanie: "co kupić na chrzest"? Zastanawianie się nad tym, co wybrać dla tak małego i bezbronnego dziecka może trwać długo. Nie zawsze wiadomo, co jest przydatne takiemu maluszkowi. Poza kryterium użyteczności podarku, istotne są jego bezpieczeństwo i atrakcyjność. Osoby dorosłe mogą otrzymać każdy podarek, ponieważ potrafią się posługiwać narzędziami. Natomiast dzieci często chwytają okoliczne przedmioty, uderzają nimi o meble, biorą do ust, testują smak i zapach rzeczy. Takie badanie właściwości przedmiotów była bardzo groźne dla dzieci. Z tego powodu konieczne jest zadbani, aby upominek na chrzciny dopasowany był do posiadanych już umiejętności poznawczych dziecka. Chrzciny prezent powinny mieć wyjątkowy!

Atrakcyjność kluczem do wyboru najlepszego prezentu na chrzciny

Co jednak z najważniejszym kryterium dla samej pociechy? Atrakcyjność stanowi klucz do wzbudzenia zainteresowania u niemowlaka. Zaintrygowanie przedmiotem wywołuje ekscytację, uśmiech na twarzy, a obecność ciekawego, barwnego podarku uspokaja dziecko i daje chwilę wytchnienia troskliwym opiekunom. Ciekawy przedmiot otrzymany we wczesnym dzieciństwie może budzić sentyment w dorosłym już życiu. Stworzenie idealnego prezentu na chrzciny dla dziecka, wbrew pozorom, nie jest takim trudnym zadaniem, jakim mogłoby się wydawać, ponieważ w naszym sklepie internetowym Murrano znajdziesz specjalnie dedykowane prezenty na chrzciny. Prezent na chrzciny personalizowany, który nie podda się próbie czasu to święty obrazek. Znajdziesz tu mnóstwo wzorów oraz wizerunków postaci sakralnych mających za zadanie symboliczne czuwanie nad bezpieczeństwem dziecka. Niezwykłe pamiątki z grawerem to również wykonane z najwyższej próby srebra smoczki i urocze grzechotki wysadzane kryształkami. Każdy z podarków uwieczniony w szlachetnym srebrze próby 925, nie ulegnie zmianie, pozostając wyjątkową pamiątką chrztu zachowującą swój wyjątkowy koloryt i połysk na długie lata. Jeśli obiektem poszukiwań jest personalizowany prezent na chrzciny, dzięki któremu możesz uwiecznić pierwsze chwile maluszka, śmiało możesz wybrać personifikowane albumy z uroczymi okładkami, na których możesz umieszczać zdjęcia dziecka. W wielu z nich istnieje także możliwość opisywania pierwszych chwil dziecka, więc nie będzie to zwykły album, lecz pamiątkowa kronika, do której dziecko będzie miało możliwość powrócenia po latach. Każdy prezent chrzestny został wykonany z największą dbałością o szczegóły, a wysoka jakość wykonania takiej pamiątki chrztu z grawerem sprawi, że niemowlak obdarowany prezentem w pierwszych chwilach swojego życia, z czułością będzie oglądał tę wyjątkową pamiątkę jako dorosły człowiek. Znajdujące się w tej kategorii prezenty na chrzest są eleganckim zwieńczeniem wyjątkowego dnia obmycia z grzechu pierworodnego. Postaci aniołów stróżów uwiecznione na srebrnych obrazkachświętych medalikach chronią dzieciątko przed nieprzyjaznym mrokiem. Znajdziemy tu również pamiątki chrztu w postaci złotych bransoletek, które są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań. Każdy prezent z okazji chrzcin opatrzymy grawerowaną dedykacją, co uczyni go niepowtarzalną pamiątką na długie lata.

Klasyczne prezenty na chrzest z unikatową nutą

Kiedy przychodzi czas wybrania prezentu upamiętniającego dzień wstąpienia do wspólnoty chrześcijańskiej, wielu z nas ma problem z doborem odpowiedniego podarku, który nie będzie kolidował z sakralnym charakterem wydarzenia, lecz jednocześnie zawrze w sobie subtelną, dziecięcą radość. Znajdujące się w tej kategorii prezenty na chrzest znakomicie łączą w sobie te dwie cechy, czyniąc każdy podarek pięknym zobrazowaniem powagi tego dnia w formie przystępnej dla dziecka. Pierwszą propozycją na prezent na chrzest jest obrazek święty wykonany z godnym podziwu kunsztem jubilerskim w wysokiej jakości srebrze próby 925. Na odwrocie każdego z nich możliwe jest dołączenie grawerowanej dedykacji znakomicie wpisującej się w stylistykę serdecznych życzeń dla nowego członka rodziny. Jeżeli interesuje Cię bardziej klasyczna pamiątka chrztu, możemy wybrać spośród kilkudziesięciu modeli błyszczących, złotych i srebrnych medalików skomponowanych z wytrzymałymi, eleganckimi łańcuszkami. Postać Matki Boskiej tulącej śpiące Dzieciątko Jezus w piękny sposób wyrazi potęgę rodzicielskiej miłości, którą otaczane jest nasze maleństwo przez wszystkich wokół. Medaliki dostępne są również z postacią aniołów sprawujących pieczę nad spokojnym snem maluszka. Wszystkie pamiątki chrztu proponowane w tej kategorii podarków, niezależnie od swojej formy i rodzaju spiszą się jako unikatowy prezent, który przetrwa próbę czasu. Dzięki temu z upływem lat dorastający maluszek będzie mógł podziwiać swój podarek w takiej samej formie jak został wręczony w tym pięknym dniu. Spójrz na naszą ofertę bogatą w nie tylko jeden upominek na chrzciny i wybierz coś dla bliskiego Tobie dziecka spośród naszych: personalizowanych albumów, grawerowanych poduszek, eleganckich zestawów biżuterii dla dzieci, pamiątkowych plakatów, dedykowanych pojemników na herbaty, sakralnych obrazów, niezwykłych książeksrebrnych sztućców i eleganckich ramek na zdjęcia. Nasz sklep z prezentami na chrzest z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.