Lusterka

Srebrne lusterko z grawerem to przedmiot o niezwykle praktycznym zastosowaniu. Przydatne jest ono każdej kobiecie. Małe lusterko kieszonkowe z grawerem wzbogaca wyposażenie dam wybierających się na ważne spotkanie, romantyczną randkę, wizytę u znajomych i rodziny. W Murrano odkryjesz propozycje bogate w różne rodzaje lusterek kieszonkowych upiększanych przez grawerunek dopasowany do konkretnej osoby, jej zawodu i hobby. Niezwykły prezent dla niej dobierz równie, biorąc pod uwagę zbliżającą się okazję.

Sortuj wg:

Nie tylko jeden model lusterka grawerowanego, którym sprawisz niespodziankę najbliższej osobie

W sklepie Murrano odkryjesz nie tylko jedno grawerowane lusterko z dedykacją. Dostępne są modele okrągłe i prostokątne. Okrągłe lusterka z grawerem posiadają średnicę 6,5 cm i są głębokości 1,2 cm. Dostępne są one w wariancie srebrnym lub w kolorze różowego złota. Gładka, wypolerowana powierzchnia nadaje przedmiotom tym niepowtarzalnego stylu, niezwykłej elegancji idealnej dla każdej damy, singielki czy żony. Dwie powierzchnie lusterka ułatwią wykonanie makijażu nawet w trudnych warunkach, podczas podróży czy w pracy. Powiększenie zastosowane w lusterku jest niezwykle praktyczne. Dzięki niemu z łatwością upiększysz każdy element twarzy i wykonasz w pełni profesjonalny makijaż. Dostępne jest również kwadratowe lusterko z nadrukiem. Lusterko personalizowane stanowi niemalże idealny kwadrat o boku ok. 6 cm. Z zewnątrz pokryte jest ekologiczną skórą w kolorze białym. Zamykanie na magnes czy zatrzask ułatwia przechowywanie lusterka w bezpieczny sposób, aby uchronić je przed uszkodzeniem i zbiciem. Dla wielu osób przesądnych zbicie lusterka ma być czynnikiem wywołującym przyszłe nieszczęścia. W Murrano sprzedawane są lusterka skryte w bezpiecznych osłonach. Dzięki etui personalizowane lusterko grawerowane przetrwa przechowywane nawet w typowej, kobiecej torebce, zapchanej kosmetykami i innymi potrzebnymi gadżetami. Oryginalne, grawerowane lusterko jest z pewnością prezentem dla kobiety nie tylko z okazji Dnia Kobiet, święta każdej pani bez względu na jej wiek, a więc koleżanki, przyjaciółki, siostry, mamy, żony i babci. Oryginalne lusterko grawerowane w etui kupisz już dziś za pośrednictwem Internetu. Wystarczy, że posiadasz telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu, a zrobisz zakupy bez konieczności wychodzenia z domu czy przerywania codziennych czynności. Lusterko kieszonkowe personalizowane kupisz podczas podróży do pracy, odpoczywając po posiłku czy wieczorem, leżąc w łóżku tuż przed snem.

Prezent nie tylko dla kosmetyczki, a więc grawerowane lusterka z dedykacją dla niej

Dedykacja wpisana w lusterka z grawerem lub lusterka z nadrukiem to tekst, którym wybrany podarek uczynisz niezwykłym przedmiotem posiadającym indywidualne cechy. Taki prezent stanie się upominkiem nie tylko dla kosmetyczki, również dla pięknej kobiety na urodziny, imieniny, a także w ramach podziękowania ślubnego dla świadkowej, mamy, babci i chrzestnej. Zgodnie ze ślubną tradycją, małżonkowie w dniu swojego ślubu wręczają najbliższym gościom pamiątki w ramach podziękowania za wkład włożony w wychowanie, przedślubną pomoc i okazane wsparcie. Lusterko składane grawerowane to również propozycja doskonałego prezentu dla niej z okazji 18 urodzin, czyli dnia wejścia w dorosłe życie młodej kobiety. To prezent, którym poprawisz humor bliskiej Ci osobie, dodając tekst motywacyjny bezpośrednio na nim i widoczny zawsze, gdy lusterko z grawerem będzie użytkowane. Poprzez grawerowanie można przekazać bliskiej osobie życzenia czy ofiarować jej pełen optymizmu tekst. Oryginalne lusterko z grawerem na prezent z pewnością stanie się wspaniałą pamiątką z okazji wieczoru panieńskiego, a także przedmiotem użytkowanym w dniu ślubu. Jak wiadomo, na ślubie należy posiadać przy sobie coś nowego, pożyczonego i starego. Może kieszonkowe lustro z grawerem to propozycja dodatku ślubnego? Pełne kobiecości święto to również walentynki. Tego dnia szczególnie panowie zastanawiają się, jaki upominek wręczyć kobiecie, aby pokazać jej, że jest tą najważniejszą i najpiękniejszą. Lusterko jest wielowiekowym symbolem piękna i dbałości o jego nieprzemijający charakter. W znanej baśni o losach Śnieżki to właśnie lusterko miało posiadać magiczne moce i jednocześnie zawsze wskazywało postać najpiękniejszą na świecie. Z tego względu lusterko z łatwością stanie się symboliczną pamiątką ślubu, a także kolejnych rocznic tego wydarzenia. Symboliczne obrazy wydrukowane na części zewnętrznej lusterka stanowią również interesujący punkt odniesienia dla osób wybierających prezent z okazji zakończenia studiów, zdobycia tytułu zawodowego magistra czy inżyniera lub awansu w obecnej pracy. W okresie świąt i karnawału idealne mogą być lusterka zdobione nadrukowanymi maskami, grafikami związanymi ze świętowaniem. Każde lusterko grawer posiada oryginalny. Jeżeli wiesz już, jakie lusterko z nadrukiem będzie idealnym prezentem dla bliskiej ci osoby, dokonaj zamówienia już dziś, a przedmiot zostanie do Ciebie wysłany w ciągu 24 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.