Zawód

Prezent dla osoby posiadającej konkretny zawód to zazwyczaj dobrze dobrany upominek. Podarki dostępne w e-sklepie Murrano możesz dopasować do zainteresowań, stylu życia, pracy i płci bliskiej osoby. Naszą specjalnością są prezenty przygotowane z myślą o każdej, wyjątkowej okazji. Usiądź wygodnie i poznaj wspaniałe podarki dla niej i dla niego, osób czynnych zawodowo.

Plakat metalowy lot balonem L Plakat metalowy lot balonem L
Zawód

Plakat metalowy lot balonem L

89 zł
5
(168)

Oryginalne prezenty dopasowane do zawodu, wykształcenia i pełnionej funkcji

Dobieranie właściwego upominku dla bliskiej osoby stanowi niemałe wyzwanie we współczesnym świecie. Napotykając na bogactwo rzeczy określanych słowem „prezent”, nierzadko trudno jest odkryć ten wyjątkowy podarek dla najważniejszej osoby. Sklep internetowy Murrano to wyjątkowa strona, na której znajdziesz atrakcyjne i bogate kategorie gromadzące modne upominki. Wszystkie dostępne u nas przedmioty możesz kupić bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że posiadasz komputer, tablet lub telefon z dostępem do Internetu, a możesz przeprowadzić całą transakcję zakupu oryginalnego prezentu dla pracownika. Oryginalne upominki kupisz w trakcie odpoczynku po pracy czy podczas spaceru po parku. Poszczególne oferty naszych produktów są bogate w obszerne informacje na temat właściwości fizycznych. U nas poznasz wymiary, wagę i materiał, z którego wytworzono przeglądany przedmiot. Oferty produktów udoskonalają również fotografie najwyższej jakości. Kupując u nas, zyskujesz pewność, że trafi do Ciebie dokładnie ten przedmiot, którego opis widziałeś na stronie www.murrano.pl. W tej kategorii czeka na Ciebie wspaniała biżuteria wykonana z prób 333 i 585 szlachetnego złota. Możesz również dopasować prezent dla pasjonata spośród wyrobów ze srebra najwyższej jakości. Wszystkie nasze cenne dodatki jubilerskie wykonane ze szlachetnych kruszców wysyłamy do Ciebie wraz z certyfikowanymi metkami jubilerskimi oraz opatrzone akredytacją Polskiego Urzędu Probierczego. Biżuteria zakupiona w e-sklepie Murrano zostanie poddania procesowi grawerowania bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat. Możesz wybrać treść, którą my zapiszemy metodą laserową na cennej ozdobie. Wystarczy, że zastanowisz się, jakie słowo lub inny znak graficzny mógłby zdobić biżuterię bliskiej Ci kobiety lub kochanego mężczyzny, a my szybko zrealizujemy Twoje pragnienie, grawerując upominek. Ozdoba wysyłana jest w eleganckim pudełku na biżuterię. Masz możliwość wyboru koloru solidnego opakowania.

Spersonalizowane prezenty dla osób czynnych zawodowo, specjalistów z danej dziedziny

W pracy często dochodzi do uroczystości, w trakcie których wręczane są upominki. Podarki te wręcza się z okazji urodzin, imienin i świąt. Prezent dla pracownika przygotowuje się również wówczas, gdy ten przystępuje do sakramentu ślubu. Sklep Murrano to wyjątkowe miejsce, gdzie odkryjesz praktyczne prezenty dla miłośników porządku – księgowych, prawników i urzędników. Eleganckie dodatki to z pewnością kalendarze książkowe, pióra i długopisy marki Parker, szklane karafki na whisky czy skrzynki na wino. Dla osób, które w swojej pracy i w życiu za najważniejsze uznają dobro innych, idealne okażą się nasze grawerowane portfele skórzane z patriotycznym wzorem, myśliwskie noże i bawełniane koszulki z nadrukiem. Upominki dla osób związanych z sektorem edukacji warto wybierać spośród przedmiotów wzbogaconych grawerowaną tabliczką z tekstem podziękowań. W Murrano posiadamy bogaty zbiór akcesoriów przydatnych w pracy kucharza, a także amatora gotowania. Podarkami, których otrzymanie wywoła uśmiech na twarzy, będą grawerowane deski do krojenia dla mistrzów sztuki kucharskiej, stoliki śniadaniowe, grawerowane szklanki, kubki ceramiczne, a także szklane patery na ciastoPlakaty metalowe to również wspaniałe prezenty, które z pewnością dopasujesz do zawodu, wykształcenia i pełnionej funkcji społecznej. Każdy plakat posiada grubość 3 mm. Nasze grafiki cechuje trwały nadruk w wysokiej rozdzielczości. Matowa, metalowa powierzchnia skrywa druk w jakości HD. Znajdziesz u nas trwałe ozdoby wnętrza domu i biura dostępne w dwóch rozmiarach M i L. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Wybierz pasujący obraz spośród dodatków opracowanych w orientacji poziomej i pionowej. Wszystkie plakaty dostępne w naszej ofercie przymocujesz do ściany bez konieczności użycia młotka, gwoździa, wkrętarki czy taśmy klejącej. Proponujemy Ci niezwykle ciche i sprawdzone rozwiązanie. Nasze metalowe plakaty umieścisz na wybranej powierzchni w ciągu 15 sekund. Do każdego zakupionego produktu dołączamy nasz dziecinnie prosty zestaw montażowy. Poznaj nasze wspaniałe prezenty dla zawodowców – nauczycielek, strażaków, policjantów, mechaników, księgowych, a nawet księży. Wybrany upominek zostanie do Ciebie wysłany zgodnie z czasem wskazanym na stronie danego produktu. Uwaga, masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 30 dni, jeśli wybierzesz niespersonalizowany podarek! Skorzystaj z naszych usług i dołącz do naszych zadowolonych klientów!