Projekty

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe prezenty dla każdego i na każdą wyjątkową okazję. W przeglądanej podkategorii znajdziesz metalowe plakaty, których wzorzec stanowić będą różnorodne projekty m.in. środków transportu i przedmiotów. Wybierz oryginalny plakat do domu lub do biura i nadaj wnętrzu wyjątkowy charakter. Każdy przeglądany projekt dostępny jest w wielu rozmiarach, układach i odcieniach kolorystycznych, aby jak najlepiej dopasować się do upodobań użytkownika. Sprawdź naszą wyjątkową ofertę i zaprojektuj swoje otoczenie!

Sortuj wg:

Modne i stylizowane plakaty elementem wystroju wnętrza domu i biura projektanta

Plakaty dostępne w przeglądanej przez Ciebie kategorii możesz dopasować do wnętrza, biorąc pod uwagę rozmiar, układ i typ projektu. W doborze właściwego plakatu na ścianę pomoże Ci nasza opcja filtrowania wyświetleń na stronie. Znajdziesz u nas trwałe ozdoby wnętrza domu i biura dostępne w dwóch rozmiarach M i L. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Wybierz pasujący obraz spośród dodatków opracowanych w orientacji poziomej i pionowej. Jednocześnie masz możliwość filtrowania zawartości wyświetlanej strony ze względu na rodzaj projektu umieszczonego na plakacie. Wszystkie nasze plakaty dostępne są w postaci wydruków wykonanych na stalowej płycie. Taki solidny prezent odporny jest na zagniecenia, podarcie czy inne uszkodzenia typowe dla plakatów wydrukowanych na papierze lub płótnie. Projekty zawarte są w ramie plakatu o zaokrąglonych krawędziach, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Stal zastosowana w roli materiału zapewnia Ci wysoką jakość obrazu HD. Montaż plakatu zakupionego w naszym sklepie nie wyprowadzi Cię z równowagi. Jest on wręcz dziecinnie prosty. Metalowy plakat przymocujesz przy pomocy magnesu do każdej powierzchni! Do każdego nowoczesnego, plakatu z metalu dołączamy zestaw montażowy, który umożliwi Ci zamocowanie grafiki na ścianie już w ciągu 15 sekund! Twój metalowy plakat z grafiką zawierającą wyjątkowy projekt otrzymasz od nas w opakowaniu umożliwiającym ofiarowanie go na prezent. W naszej ofercie projektów znajdziesz: czołgi, samochody, samoloty, projekty inżynieryjne i patenty. Każdy plakat znajdziesz w wielu wariantach kolorystycznych, aby jak najlepiej dopasować plakat do wystroju otaczającego wnętrza. Oferujemy Ci plakaty w kolorach: czerwonym, szarym, kremowym, granatowym i czarnym.

Plakaty z projektami na prezent dla przyszłych architektów, projektantów i mechaników oraz właścicieli biur projektowych

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe prezenty dla niejdla niego i dla dziecka, a także elementy wystroju wnętrz budynków mieszkalnych i biur. Atrakcyjność biur projektowych podniesie z pewnością wzbogacenie ścian plakatami zawierającymi wyjątkowe plany stworzenia pierwszych maszyn, pojazdów czy przedmiotów. W naszej ofercie znajdziesz prezent dla bliskiej osoby posiadającej własną firmę. Jak wiadomo, kontakt z klientem i wygląd siedziby powinny być na właściwym poziomie. Nawet najlepszy przedsiębiorca może nie poradzić sobie ze zdobyciem klienta, jeśli nie otoczy się przedmiotami podkreślającymi jego profesjonalizm. Bogato urządzone biuro, eleganckie wyposażenie dodatkami dopasowanymi do charakteru firmy z pewnością wpłyną pozytywnie na wyobrażenie o przedsiębiorcy. Projekty umieszczone na plakatach wzbogacą nie tylko pomieszczenia firmowe, ale również prywatne wnętrza. Pięknie wykonane rysunki konstrukcji upiększą wnętrze pokoju nastolatka przejawiającego zamiłowania motoryzacyjne, techniczne, ale również techniczne. Plakat taki będzie nie tylko pięknym uzupełnieniem ścian w pomieszczeniu, ale również wzorcem do tworzenia własnych szkiców. Plakaty tego typu mogą stać się prezentami dla niej i dla niego z okazji urodzin czy Bożego Narodzenia. Widok planów konstrukcji rozbudzi wyobraźn dziecka i być może pokieruje jego przyszłością w stronę zawodów wykorzystujących umiejętność tworzenia rysunków technicznych. Projekty maszyn i pojazdów staną się podarkiem dla niego – dla chłopaka, taty i dziadka. Mężczyźni najczęściej pasjonują się tym, w jaki sposób działają różne przedmioty. To oni również najczęściej wybierają zawody związane z budownictwem i mechaniką. Niektórzy też w czasie wolnym od pracy zajmują się remontowaniem zabytkowych pojazdów. Każdy mężczyzna ma w sobie wewnętrznego chłopca i lubi bawić się w budowanie i przetwarzanie. Z tego względu możesz sprawić bliskiemu sobie mężczyźnie prezent w postaci plakatu z projektem dopasowanym do przedmiotu jego zainteresowań. Wyjątkową okazją, aby ofiarować prezent zarówno małemu i dużemu chłopcu jest Dzień Chłopca przypadający co roku, 30 września. W sklepie internetowym Murrano czekają na Ciebie tanie, metalowe postery na ścianę. Wybierz właściwy, kolorowy plakat z grafiką przedstawiającą jeden z naszych projektów pojazdów, maszyn i przedmiotów, a my wyślemy Ci go w ciągu 24 godzin od chwili dokonania zapłaty. Do każdego plakatu dodajemy darmowy prezent dla kupującego! Nie zwlekaj!