Prezent na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy

Nie wiesz, jaki prezent na Dzień Nauczyciela dla wychowawczyni wybrać? W sklepie internetowym Murrano odkryjesz najlepsze prezenty na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy. Personalizowane upominki dopasowane do niepowtarzalnej okazji już czekają na Ciebie. Wejdź do naszego niezwykłego świata, gdzie przygotowywane są upominki z dedykacją w formie eleganckiego grawerunku lub kolorowego nadruku z Twoim zdjęciem. Nie zwlekaj dłużej! Musisz wybrać oryginalny prezent na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Nie trać czasu i kup online prezent dla wychowawcy na Dzień Nauczyciela

W Murrano zrobisz zakupy bez konieczności wychodzenia z domu. Jeśli jesteś przewodniczącą klasy maturalnej, to możesz kupić prezent dla wychowawcy na Dzień Nauczyciela, siedząc w szkolnej świetlicy podczas przerwy między lekcjami. Przypomniało Ci się, że nie kupiłaś jeszcze upominków dla wszystkich nauczycieli na święto przypadające 14 października? Wraz z nami Dzień Edukacji Narodowej uda się wyśmienicie! Wystarczy, że masz telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu. Możesz przeglądać nasze wirtualne, sklepowe półki o każdej porze dnia, a także w nocy. Dodatkowo, wybrany prezent na Dzień Nauczyciela dla wychowawczyni zostanie wysłany bezpośrednio na wskazany adres. Nie trać czasu i pieniędzy na wędrówkę po galerii handlowej, gdzie z pewnością nie zakupisz oryginalnego prezentu z personalizacją. Upominki od Murrano gratis wzbogacane są w personalizowaną dedykację. Wybierz projekt dedykacji i zmodyfikuj jej treść, aby stworzyć najlepszy, personalizowany prezent dla wychowawcy na Dzień Nauczyciela. Piękna dedykacja umieszczana jest na upominku w formie grawerunku wykonanego metodą grawerowania laserowego. Możesz również wybrać kolorowy nadruk z Twoim zdjęciem. Wychowawcy klas wybierani są spośród najbardziej cenionych nauczycieli. Mają to być osoby, do których zwracają się młodzi ludzie, gdy potrzebują pomocy. To oni zastępują rodziców dziecka. Ich praca wymaga ogromu cierpliwości, posiadania pokładów dobroci i troski. Jeśli też czujesz się związana ze swoją wychowawczynią i pragniesz jej podziękować za dodatkowy czas na przerwach na tłumaczenie tematu lekcji i rozwiązywanie Twoich problemów osobistych, to zobacz nasze najlepsze prezenty z życzeniami na Dzień Nauczyciela.

Jakie prezenty na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy są modne?

Wśród ciekawych prezentów dla nauczycieli na uwagę zasługują personalizowane kalendarze książkowe. Te kalendarze to książki w twardej oprawie z bogactwem miejsca na notatki. Datowanie kalendarza rozpoczyna się samodzielnie, więc można rozpocząć kalendarz nawet od października! W tym kalendarzu zapisane będą zadania zaplanowane do wykonania. Motywacyjne cytaty zawarte na stronach plannera z nadrukiem będą wprawiały w dobry nastrój i zachęcały do pracy. Warto również kupić niezwykły notes z nadrukiem, czyli kołonotatnik, gdzie będą zapisywane konspekty planowanych lekcji. Atrybutami nauczycieli są pióro i długopis. Przedstawiciele tych zawodów otrzymują nierzadko też zestaw grawerowanych akcesorium do pisania jako upominek jeszcze dla studenta i magistra na absolutorium, obronę pracy magisterskiej. Wybierz pióro marki Parker, a my ozdobimy je grawerunkiem oraz dedykacją umieszczoną na ozdobnym opakowaniu. Twój wychowawca zna się na żartach i zawsze wydaje się być w dobrym humorze? Wybierzcie dla niego personalizowaną koszulkę bawełnianą z zabawnym nadrukiem. A może Wasz wychowawca jest historykiem, uwielbia patrzeć wstecz? Personalizowany album na zdjęcia będzie idealną pamiątką dla niego. To w Murrano znajdziesz upominek z oryginalną dedykacją dla wychowawcy, który jest sportowcem, molem książkowym, historykiem, podróżnikiem, miłośnikiem gór, chemikiem, fizykiem czy żeglarzem.