Prezenty na Kawalerski

Czy jest coś piękniejszego od znalezienia wybranki swojego serca i poślubienie jej w kościele czy w urzędzie stanu cywilnego, gdzie zgromadzeni są członkowie najbliższej rodziny, przyjaciele z dzieciństwa, koledzy z pracy i sąsiedzi? Otóż z pewnością nie ma nic lepszego, lecz chwile te poprzedza się, organizując wieczór kawalerki, czyli ostatnią noc wolności dla mężczyzny zamierzającego zmienić swój stan cywilny. Daj się porwać w świat bogaty w spersonalizowane prezenty na wieczór kawalerski.

Sortuj wg:

Wieczór kawalerki jako koniec starego życia i początek nowej drogi

Nie należy skupiać się jedynie na przygotowaniu idealnej stylizacji ślubnej. Równie ważne są takie wydarzenia, jak wieczór panieński i kawalerki. Wieczór kawalerki to czas, gdy mężczyzna po raz ostatni spędza noc jako kawaler, wolny i niezależny mężczyzna. Prezent dla pana młodego na wieczór kawalerki może być w rzeczywistości podarkiem wręczanym mężczyźnie na jego nową drogę życiową. Idealne okażą się tu upominki przydatne podczas zbliżającego się ślubu. Warto również zainwestować w kategorię prezentów dedykowanych dla imprezowicza, piwoszakonesera whisky czy winiarza. Wszystkie te wyjątkowe prezenty odkryjesz w zbiorze spersonalizowanych prezentów dostępnych bez konieczności wychodzenia z domu i udawania się do sklepu stacjonarnego. Jeżeli posiadasz urządzenie z dostępem do sieci internetowej, dokonasz zakupu, realizując jednocześnie standardowy plan dnia. Kup upominek na wieczór kawalerski, odpoczywając na kanapie po pracy, leżąc na plaży nad morzem czy podczas podróży środkami komunikacji publicznej. Prezent dla młodego na kawalerski wybrać możesz, przeglądając atrakcyjne wyroby jubilerskie wykonane ze złota i ze srebra. Mężczyźni również noszą biżuterię. Panowie najczęściej, poza samą ślubną obrączką, mają na sobie łańcuszki wzbogacone religijnymi zawieszkami. W Murrano czekają na Ciebie srebrne i złote łańcuszki wykonane z nieco grubszego, masywnego splotu szlachetnego kruszcu. Wyroby jubilerskie wykonane są z najwyższej jakości srebra, natomiast złote dodatki posiadamy wyprodukowane z prób 333 i 585 połyskującego i budzącego pożądanie kruszcu. Biżuteria zakupiona w Murrano posiada akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Każdy produkt wysyłamy wraz z certyfikowanymi metkami jubilerskimi. Kupując u nas, zyskujesz pewność, że wchodzisz w posiadanie wyrobów najlepszej jakości, które zadowolą zarówno Ciebie, jak mężczyznę, któremu wręczysz upominek na kawalerski wieczór.

Atrakcyjne prezenty na kawalerski wieczór, które za darmo wzbogacimy grawerowaną dedykacją

Prezenty na wieczór kawalerski, które wybierzesz spośród cennych upominków wykonanych ze złota i ze srebra, za darmo zapakujemy w eleganckie pudełko na biżuterię i wzbogacimy grawerowaną dedykacją. Dedykacja ta zostanie zapisania metodą laserową na metalowej tabliczce dołączonej do eleganckiego opakowania. Ponadto wyrób jubilerski pakujemy w torebkę prezentową zdobioną przez logo sklepu Murrano. Tak przygotowany prezent na wieczór kawalerski jest od razu gotowy do wręczenia. Upominki na wieczór kawalerski warto dobrać spośród szklanych kieliszków do wina, które również dostępne są w e-sklepie Murrano. Te praktyczne akcesoria to pojedyncze kieliszki, a także zestawy składające się z dwóch lub sześciu kieliszków. Każdy kieliszek pomieści 350 ml wina. Wybierz wyjątkowy projekt grawerunku, który zostanie zapisany na wybranym kieliszku lub zestawie. Z powodzeniem dopasujesz projekt dedykowany na wieczór kawalerski, a także ten akcentujący zbliżającą się ceremonię zaślubin. Użytkowanie tych gustownych i spersonalizowanych akcesoriów umili każdą chwilę następnych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Wybierając na kawalerski wieczór prezent, warto również pokusić się o zakup grawerowanych szklanek do picia kawy lub whisky. Dla konesera whisky warto wybrać kamienie chłodzące alkohol, które zostaną wręczone w grawerowanej, drewnianej skrzyni. Alkohol degustowany podczas wyjątkowego, męskiego wieczoru warto podać w karafce wzbogaconej okolicznościowym grawerunkiem. Wieczór kawalerski to również święto piwoszy, więc przydatne będą spersonalizowane kufle i nosidła na butelki alkoholu. Solidny metalowy plakat z oryginalną grafiką to również trafiony prezent na kawalerski wieczór. Wyjątkowe chwile imprezy dedykowanej dla przyszłego męża zostaną utrwalone przy pomocy zdjęć umieszczonych w albumie upiększonym niepowtarzalnym grawerunkiem lub nadrukiem. Większość naszych produktów wysyłana jest do klientów w ciągu 24 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W sklepie Murrano płacisz jedynie za wybrany produkt i jego wysyłkę. Nie ponosisz kosztów związanych z wykonaniem grawerowania, czyli personalizacją upominku. Dokonaj zakupu już dziś, bez konieczności wychodzenia z domu, a my zajmiemy się szybką realizacją Twojego zamówienia! Idealny prezent dla pana młodego na wieczór kawalerski czeka na Ciebie w sklepie internetowym Murrano! Kupując upominek na kawalerski, gratis otrzymujesz również dla siebie!