Znaki zodiaku

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz moduły do bransoletek charms, na których umieszczone są graficzne przedstawienia znaków zodiaku. Każdy z naszych elementów wykonany jest metodą laserową na płytce ze stali szlachetnej. Wybierz bransoletkę bazową w odpowiadającej Ci długości - 17 cm, 19 cm i 21 cm, a następnie dobierz właściwe elementy modułowe. Nasze dodatki pasują do wszystkich bransoletek określanych mianem italian charms, także tych zakupionych u innych sprzedawców. Zobacz naszą wyjątkową ofertę spersonalizowanych ozdób.

Sortuj wg:

Wspaniałe, srebrne znaki zodiaku dodatkami, które sprawią, że biżuteria stanie się wizytówką

Przeglądana przez Ciebie kategoria Italian charms zawiera wyjątkowe elementy biżuterii, które pozwolą Ci na opracowanie własnej ozdoby. Dajemy Ci możliwość dowolnego modyfikowania modułów dzięki specjalnemu kluczykowi, który ułatwia odłączenie i podłączenie każdej części ozdoby. My dostarczamy Ci materiał, dajemy fundament budowy, a Ty tworzysz swój własny wyrób jubilerski, którego sam jesteś projektantem. Wiemy, że upodobania się zmieniają wraz z upływem lat. W związku z tym stawiamy na wyroby uniwersalne i możliwe do modyfikacji. Teraz, kupując bransoletkę bazową charms, stajesz się właścicielem długoletniej ozdoby, której części będziesz mógł modyfikować i dobierać, tworząc coraz to nowsze i ciekawsze kompozycje dopasowane do stylizacji i okazji. Przeglądana przez Ciebie kategoria Znaki zodiaku zawiera wykonane ze stali szlachetnej elementy charms, których podstawę stanowi kwadrat o boku 9 mm. Srebro połyskujące na elementach przykryte jest wygrawerowanymi symbolami znaków zodiaku w formie różnych, graficznych wyobrażeń. Oferujemy Ci znaki zodiaku przedstawione w formie: konstelacji gwiazd, graficznych wyobrażeń symbolicznych określeń znaków zodiaków oraz rozpowszechnione we wróżbiarstwie, greckie symbole. Współcześnie wierzy się, że narodziny w danych miesiącach skutkują przynależnością do grupy społecznej, którą charakteryzuje specyficzny typ osobowości, temperament, podejście do życia. Często, czytając czasopisma można natrafić na rubrykę rozrywkową, która pozbawiona jest artykułu. W niej umieszcza się krzyżówki rozwijające pamięć człowieka, ale także horoskopy. W tych właśnie horoskopach zawarte są wróżby sugerujące ludziom, jaka będzie ich najbliższa przyszłość na podstawie tego, w jakim dniu i miesiącu przyszli oni na świat. Znaki zodiaku były i wciąż stanowią dodatki kategoryzującego człowieka. Często bowiem, gdy poznaje się kogoś, nie jest tak istotne, kiedy się narodził, ale jaki znak zodiaku odpowiada tej dacie. Znak zodiaku to wizytówka człowieka, która jest tuż obok jego imienia, nazwiska i miejsca pochodzenia.

Wyjątkowa wizytówka osoby noszącej biżuterię charms

W biżuterii charms znak zodiaku stanowi jeden z ważniejszych symboli umieszczanych na ozdobach. Wyjątkowe, spersonalizowane bransoletki często akcentują znak zodiaku właściwy dla osoby noszącej wyrób jubilerski. Znaki zodiaku znajdziesz przecież także na innych, naszych prezentach. Symbole znaków zodiaku i konstelacje gwiazd umieszczamy na spersonalizowanych albumach dla dzieci i dorosłych. Wiara w przynależność człowieka do określonych grup utworzonych na podstawie daty urodzenia jest współcześnie dość silna. Poznając nowe osoby, planując ślub z danym partnerem często sięga się po wróżby mające dać odpowiedź na pytanie, czy dane typy osobowości skryte pod znakami zodiaku są w stanie stworzyć szczęśliwy związek. W dodatkach charms znaki zodiaku stanowią bogaty zbiór modułów. Bransoletki bazowe charms oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych. Nasze moduły charms dopasujesz do posiadanego już zestawu. Wybierz spośród następujących kolorów: srebrny błyszczący, srebrny matowy, złoty i czarny. Ciesz się bransoletką charms dopasowaną do Twoich potrzeb. Współcześnie modna biżuteria znak zodiaku traktuje jako źródło wielu inspiracji. Wykorzystuje się te motywu graficzne do tworzenia idealnych prezentów dla niej i dla niego. Znaki zodiaku to nie tylko element wiary w okultyzm, ale przede wszystkim symbol zabawy i wróżenia. Znaki zodiaku biżuteria wykorzystuje do ozdobienia przedmiotu i nadania im indywidualnego rysu. Znak zodiaku jest przecież jednym z identyfikatorów współczesnego człowieka. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz uniwersalne moduły wzbogacające biżuterię charms. Bogate w srebro znaki zodiaku staną się praktyczną ozdobą przygotowaną dla niej i dla niego. Barwa srebra obecna w elementach ze stali szlachetnej zachwyci wymagającego użytkownika. Ten uniwersalny dodatek jest atrakcyjny dla osób w każdym wieku. Wyjątkową bransoletkę charms możesz ofiarować ukochanej z okazji WalentynekDnia Kobiet czy wyjątkowej rocznicy. Taki podarek może być również prezentem dla rodziców, dla mamy i dla taty, a także dla dziadków, babci i dziadka. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz znaki zodiaku, które posłużą do wzbogacenia kobiecej i męskiej szkatułki. Wybierz pasującą Ci bazę, dobierz element ze stali szlachetnej, a my wyślemy Ci Twój prezent w ciągu 24 godzin od chwili dokonania zapłaty.