Italian Charms

W przeglądanej podkategorii znajdziesz biżuterię, której wygląd i kształt można dowolnie modyfikować, tworząc wizytówkę danej osoby. Biżuteria personalizowana zakupiona w sklepie internetowym Murrano pozwoli na wyrażenie głębokich uczuć i okazanie pamięci. Znajdziesz tu: bransoletki bazowelitery, cyfry, symboleznaki zodiaku oraz dział przeznaczony do przekazania własnego projektu bransoletki. Zapraszamy do zapoznania się z prezentami zawartymi w tej podkategorii!

Sortuj wg:

Personalizowana bransoletka dla bliskiej osoby sposobem na wyrażenie głębokich uczuć

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe bransoletki bazowe oraz dodatki, dzięki którym stworzysz wyjątkową kompozycję dla siebie lub bliskiej osoby. U nas skomponujesz biżuterię, dzięki której wyrazisz wdzięczność mamie i babci albo okażesz miłość dziewczynie. To Ty jesteś twórcą biżuterii marzeń! My jedynie realizujemy Twój projekt. Pragniemy jak najlepiej sprostać Twoim oczekiwaniom, aby wybrana ozdoba była tą noszoną z przyjemnością przez lata. W przeglądanej przez Ciebie podkategorii znajdziesz wyjątkowe złote, srebrne, niebieskie i czarne bransoletki bazowe, które możesz nosić samodzielnie lub dopasować do nich odpowiednie części dedykowane dla Twojej osoby. Do bransoletki bazowej dopasujesz zaczepy z symbolami różnorodnych zainteresowań i namiętności człowieka. Z pewnością znajdzie tu coś miłośnik zwierząt, zakochany w swoim pupilu. Możesz dopasować element bransoletki do posiadanego zwierzątka, aby zapewnić sobie symboliczną bliskość z czworonożnym przyjacielem. Osoby aktywnie spędzające czas, uprawiające różnorodne sporty znajdą symbole z grafikami ich ulubionej dyscypliny. Miłośnikom kultury wschodniej z pewnością przypadną do gusty dodatki bransoletek charms w postaci słów zapisanych alfabetem chińskim. Najbardziej popularnymi znakami we współczesnej kulturze są emotikony, czyli małe grafiki wzbogacające czytany tekst. Emotikony służą często do ukazania emocji nadawcy wypowiedzi poprzez symboliczne wstawianie postaci prezentującej wybrany stan ducha. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkową kolekcję dodatków, które pozwolą Ci na przygotowanie Twojej własnej ozdoby, która również stanie się Twoją wizytówką. Znajdziesz u nas metalowe zaczepy do biżuterii charms w postaci wzorów znaków zodiaku, a także liter i cyfr. Personalizowana biżuteria dostępna w naszej ofercie pozwoli Ci stworzyć własną historię swojego życia lub relacji z bliską osobą.

Biżuteria personalizowana dla dziewczyny, mamy, babci, ale też dla niego

Italian charms, czyli podkategoria, którą właśnie przeglądasz, zawiera bogatą ofertę indywidualizowanych dodatków, które można dopasować dla niej i dla niego. Spersonalizowana biżuteria dostępna jest w odcieniach barw, które dopasujesz do karnacji, koloru włosów, oczu, stylizacji, charakteru, zainteresowań i indywidualnych preferencji. Każdy element bransoletki dostępny jest w formie bryły o wymiarach 9 mm x 9 mm. Biżuteria wykonana jest ze stali szlachetnej i dostępna w wielu wariantach kolorystycznych. Elementy, które dopasujesz do swojej bransoletki charms dostępne są w wariantach: srebrnym błyszczącym, srebrnym matowym, złoconym i czarnym. Grawerowanie na charmsie wykonywane jest metodą laserową. Wybrany u nas element bransoletki charms oraz samą bransoletkę bazową dopasujesz do wyrobów jubilerskich innych, znanych marek. Personalizowana bransoletka charms stanie się wyjątkowym prezentem dla niej i dla niego, bez względu na wiek, sposób życia, pracę i zainteresowania. Biżuteria przeglądana w podkategorii Italian charms zawiera bogactwo ozdób i elementów, które pozwalają na stworzenie wyjątkowej bransoletki charms. Znajdziesz u nas cały zestaw składników, na które składa się idealna, spersonalizowana biżuteria. Wyjątkowe bransoletki charms posłużą jako wspaniały prezent dla bliskiej kobiety z okazji jej urodzin. Biżuteria, jak wiadomo, stanowi najlepszą przyjaciółkę każdej kobiety, tej małej oraz dużej. Na naszych elementach charms masz możliwość zapisania ważnych słów. Możesz wybrać bransoletkę charms skonstruowaną z dostępnych u nas wzorów, a także opracować własny projekt oparty na tekście, który postanowisz zawrzeć na stalowych elementach biżuterii charms. Możesz tu napisać wyznanie miłości, wpisać życzenia powodzenia dla maturzystki i późniejszej studentki. Możesz również przy pomocy naszej bransoletki poprosić ukochaną kobietę o jej rękę. Przy naszej drobnej pomocy skomponujesz wyjątkowy prezent dla niej na WalentynkiDzień Kobiet i na urodziny. W naszej ofercie dostępne są również bransoletki bazowe i wzory elementów dedykowane nie tylko dla ukochanych, ale także dla innych bliskich osób. Biżuteria personalizowana dla mamy z okazji jej święta przypadającego co roku 26 maja będzie znakiem pamięci o wyjątkowej rodzicielce. Natomiast miłym dodatkiem dla niego będzie nasza bransoletka bazowa charms utrzymana w odcieniach srebra i czerni. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowy prezent na każdą ważną okazję. Italian charms to kategoria, która obfituje w wyjątkowe, solidne, biżuteryjne dodatki, które staną się Twoją ozdobą lub wyjątkowym dodatkiem dla bliskiej osoby ofiarowanym nie tylko z okazji Bożego Narodzenia. Sprawdź naszą ofertę, wybierz i dokonaj zamówienia. Twoja spersonalizowana biżuteria dotrze do Ciebie w ciągu 24 godzin od chwili dokonania zapłaty.