Klipsy i Stopery

Biżuteria modułowa tworzona jest przez samą użytkującą ją kobietę. Nieustannie zmieniają się dodatki dobierane do eleganckiej biżuterii. Bransoletka charms stylistycznie dopasowana na wyjątkowe, oficjalne spotkania, po chwili może stać się dodatkiem na luźne wieczory w gronie przyjaciół. Te przemiany biżuterii modułowej nie byłyby możliwe, gdyby nie klipsy i stopery. Chronią one bowiem przed nieplanowanym zsunięciem się ruchomych zawieszek z błyszczącej bransoletki. Zobacz naszą ofertę niezbędnych, ale również ozdobnych dodatków do biżuterii modułowej i skomponuj coś dla siebie.

Sortuj wg:

Stopery do biżuterii zabezpieczeniem przed zniszczeniem i zagubieniem ulubionej ozdoby

Kiedy skomponujesz już swoją wymarzoną bransoletkę, koniecznie zajrzyj do kategorii stopery i klipsy. Jest to bardzo ważna część całości, która stanowi nie tylko estetyczne wykończenie, lecz również chroni całość przed zgubieniem cennych elementów. Zapewne nie raz byłaś świadkiem chwili, gdy ozdoby rozsypały się na podłodze podczas rozpinania bransoletki. Nikt nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji, dlatego najlepiej jest jej zapobiegać! Stopery dostępne w naszym sklepie internetowym Murrano posiadają elastyczną, silikonową wkładkę, która stawia wyraźny opór po założeniu jej na bazę. Daje to pewność, że reszta koralików jest całkowicie bezpieczna. Separatory natomiast mają służyć do rozdzielenia kompozycji w dowolnym punkcie bransoletki. Możemy w ten sposób zaznaczać różnorodności oraz podkreślać ważne dla nas elementy. Oprócz funkcji czysto praktycznej, są one również wykończone subtelnymi wzorami, podkreślającymi kompozycję, jednocześnie nie zaburzając jej harmonii. Mamy też dodatek dla osób lubiących mocniejsze akcenty przy jednoczesnej asekuracji. Polecamy tu szczególnie łańcuszki zabezpieczające. Te nie tylko chronią koraliki przed zgubieniem, lecz także nie pozwolą całej bransoletce na zsunięcie się z ręki w przypadku odpięcia głównego zapięcia. Delikatne łańcuszki dołączone do tych stoperów nie będą kolidowały ze wzorem bazy bransoletki, a ich trwały i mocny splot sprawi, że nie zawiodą Cię nawet w kryzysowych sytuacjach.

Klipsy i stopery umożliwiające stworzenie wyjątkowego prezentu dla niej

Eleganckie klipsy i stopery zastosowane w biżuterii modułowej Murrano umożliwią stworzenie wyjątkowego podarku dla niej. Nasze dodatki do bransoletek charms nie mają służyć jedynie zabezpieczeniu przed nieplanowanym zsunięciem się ozdób. Pomogą one również wytworzeniu wyjątkowego przesłania dla ukochanej kobiety w Walentynki. Odpowiednio ze sobą zespolone Koraliki z literami mogą stać się wyznaniem gorących uczuć czy zapewnieniem o nieskończoności miłości. Z pewnością zwrot „kocham Cię” wpisany w dedykowaną bransoletkę modułową rozgrzeje pozytywne emocje wybranki serca i pozostanie miłą pamiątką na resztę wspólnego życia. Litery dostępne w naszych koralikach pomogą utworzyć także słynne słowa oświadczyn. Miłość wyrażona w tak niezwykły sposób z pewnością nie zostanie odrzucona przez wrażliwą i kochającą kobietę. Takie oświadczyny staną się miłym akcentem na początku wspólnej drogi życiowej i wyjątkowym wspomnieniem z przyjemnością przekazywanym później młodszym pokoleniom, dzieciom i wnukom. Stopery dostępne w naszym sklepie internetowym posłużą również jako separator treści umieszczanej na bransoletce z okazji ważnej rocznicy. Tak wyjątkowo podpisany prezent uprzyjemni rodzinne wydarzenie i pozwoli scementować gromadzone przez lata uczucie. Biżuteria modułowa bogata w klipsy zachowa swoją stabilność. Bransoletka nie będzie przesuwała się w chwilach poruszania dłonią. Wybrana kompozycja pozostanie niezmieniona. Nie każdy bowiem lubi swobodnie przesuwające się zawieszki na bransoletce. Liczne uderzające o siebie koraliki mogą wywoływać drażniący dźwięk. Można uniknąć ciągłego stukania o siebie noszonych ozdób, co przypomina dźwięk kluczy dźwiganych przez dawniej popularnego klucznika, zwanego też odźwiernym czy dozorcą. Biżuteria modułowa zachowa kompozycję wybraną przez noszącą ją kobietę dzięki klipsom i stoperom dostępnym w przeglądanej przez Ciebie podkategorii produktów firmy Murrano. Jeżeli pragniesz jeszcze bardziej zabezpieczyć swój zestaw biżuterii modułowej lub posiadasz ogromne złoża innych ozdób i zegarków, wybierz jedną z naszych personalizowanych, drewnianych szkatułek z grawerem. Sklep internetowy Murrano zawiera bogatą ofertę klipsów i stoperów, które nie tylko zabezpieczają wybrane elementy biżuterii charms przed przesuwaniem, ale również stanowią w pełni ozdobne dodatki. Zastosowane przyjemne dla oka wzory wtapiają się idealnie w całość ozdoby dłoni. Biżuteria bogata w nasze stopery będzie idealnie taka, jaką sam zaprojektujesz. Zobacz naszą ofertę klipsów i stoperów i wybierz dodatek do Twojego zestawu biżuterii charms. Twój wymarzony produkt przekażemy do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili opłacenia zamówienia. Do każdego zakupu dołączamy prezent. Wybierz darmowy dodatek spośród naszych prezentów do każdego zamówienia i ciesz się jakością naszych usług.