Album z Twoim zdjęciem

Sklep internetowy Murrano to przestrzeń, gdzie bez konieczności wychodzenia z domu odkryjesz upominki wzbogacone dedykacją i Twoim zdjęciem. Wejdź do świata spersonalizowanych prezentów, które przygotowywane są z myślą o zadowoleniu Twoich najbliższych. Oryginalny album na zdjęcia z własną okładką kupisz tylko tu! Nie zwlekaj i wybierz najlepszy spośród oryginalnych produktów i dopasuj treść dedykacji, wpisując własną propozycję. Dołącz swoje zdjęcie i zobacz uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Obrazy z Twoim zdjęciem

Metalowe z Twoim zdjęciem

Szkatułki i kuferki z Twoim zdjęciem

Tekstylia z Twoim zdjęciem

Ramki LED z Twoim zdjęciem

Ceramika z Twoim Zdjęciem

Po co kupić personalizowany album na zdjęcia?

Coś takiego jak album z personalizowaną okładką jest dorobkiem współczesnych czasów. Dba się o to, aby posiadać przedmioty, które będzie coś wyróżniało. Z tego względu studentom i absolwentom studiów ofiarowuje się zestawy składające się z grawerowanych piór i długopisów znanych marek. Często wybiera się spersonalizowane poduszki z Waszym zdjęciem, aby jeszcze bardziej umilić ukochanej dziewczynie wspólnie spędzane walentynki. Miłośnicy klasycznej pamięci preferują jednak zdjęcia. Często starannie podpisują je, dodając informację o osobach uwiecznionych na grafice, miejscu i czasie wykonania fotografii. Robienie zdjęć jest sposobem, aby utrwalić te najlepsze chwile. Oglądanie ich pozwala na przywołanie miłych wydarzeń z przeszłości, które były istotne i napawające optymizmem. W sklepie Murrano odkryjesz bogatą kategorię zawierającą albumy na zdjęcia. Będą do produkty, których okładka będzie uzupełniana kolorowym nadrukiem lub grawerunkiem. Taki album z własną okładką to doskonały pomysł na prezent, gdy zbliża się niezwykle ważna okazja. Album z własną okładką kupisz bezpośrednio z domu lub z innego miejsca, gdzie posiadasz dostęp do sieci internetowej. Możesz przeglądać nasze sklepowe półki o każdej porze dnia, a nawet w nocy. To Ty decydujesz! Nasz album ze zdjęciem na okładce z pewnością przypadnie Ci do gustu. Nie musisz też obawiać się dokonywania zakupów za pośrednictwem Internetu, ponieważ przysługuje Ci możliwość przeprowadzenia zwrotu lub wymiany.

Kolorowy i personalizowany album dla dziecka na zbliżającą się okazję

W życiu człowieka nie brakuje okazji, aby wręczyć oryginalny upominek. Pierwsze lata są czasem, który trudno pamiętać. Wówczas jednak często świętowane są takie wydarzenia jak narodziny, chrzest czy roczek. Warto wybrać wówczas upominek dla dziewczynki i chłopca, który będzie stanowił pamiątkę tych wspaniałych wydarzeń. Album z personalizowaną okładką dla dziecka będzie składem najwspanialszych wspomnień związanych z pierwszymi doświadczeniami. Oryginalny album ze zdjęciem na okładce na urodziny to wspaniała pamiątka, którą ofiarujesz nastolatce z okazji 18. urodzin. Osiemnastka jest traktowana jako symboliczna data, moment graniczny rozdzielający dzieciństwo i dorosłość Pierwsze 18 lat życia to czas, gdy szybkim zmianom ulega zarówno sfera psychiczna, jak i fizyczna człowieka. Personalizowany album na zdjęcia z własną okładką i bogactwem kart przystosowanych do umieszczenia tam pamiątkowych fotografii ofiarujesz również bliskiej osobie, dla której niezwykle ważne jest przechowywanie cennych wspomnień nie tylko w pamięci, która bywa zawodna. To tu znajdziesz wspaniały upominek dla seniora rodu na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Mijające lata są bogato wspominane w dniu kolejnej rocznicy ślubu, więc z pewnością wybierzesz album personalizowany do zdjęć dla rodziców na złote gody. Taki prezent ze zdjęciem wręczysz również w roli podziękowania ślubnego dla najważniejszych gości weselnych, czyli dla rodziców, dziadków, świadków i chrzestnych. Młodzi przygotowują drobne pamiątki dla każdego z uczestników przyjęcia weselnego lub większe podarki o symbolicznym znaczeniu jedynie dla tych najważniejszych osób z kręgu rodziny i przyjaciół. Twoja własna okładka upiększy ten najlepszy album na zdjęcia dla najbliższych. Wybierz najlepszy projekt albumu z Twoim zdjęciem na okładce i dobierz dedykację, która będzie pasowała do okazji, a także hobby i zawodu tej ważnej w Twoim życiu osoby.