Zawieszki Srebrne

Pomysł, by do bransoletki przypinać różnego rodzaju zawieszki, tworząc kompozycje o specjalnym znaczeniu i roli, nie jest niczym nowym. Już w czasach starożytnych ludzie oplatali wokół nadgarstków dekoracyjne elementy mające odzwierciedlać najważniejsze rzeczy w ich życiu, tego rodzaju ozdoby miały też w zamierzeniu służyć jako amulety przynoszące szczęście. Srebrne zawieszki nazywane charms oferowane przez nasz sklep internetowy pomogą Ci stworzyć własną wizję pięknej i użytecznej biżuterii.

Sortuj wg:

Oryginalna srebrna zawieszka charms jako prezent kupiony bez wychodzenia z domu

Charmsy to niezwykle urokliwie zawieszki, które dodają każdej bransoletce zabawnej lekkości. Popularne motywy pojawiające się na zawieszkach charms przywołują uśmiech na twarzy i nie pozwalają się nudzić. Dodatkowo jasne, żywiołowe kolory wprowadzają nas w dobry nastrój i utrzymują go przez cały dzień, gdy zerkamy na naszą beztroską kompozycję. Dla wzbogacenia bransoletki znajdziesz tu również zawieszki srebrne ozdobione techniką cloisonne. Technika coloisonne polega na wypełnianiu różnokolorową emalią komórek powstałych na powierzchni zdobionego przedmiotu za pomocą przylutowanych, cienkich blaszek. Koraliki tego rodzaju będą świetnym kompanem całości, jednocześnie bez zakłócania estetyki stworzonej przez pozostałe elementy. Jednak, czym byłaby bransoletka bez klasycznych, srebrnych beadsów? W każdym z nich zamknięta jest inna, niepowtarzalna historia oraz emocje, które możesz wyrazić i ubrać w kształt. Zawarte są tu między innymi elementy ażurowe o wdzięcznych wzorach roślinnych, które pasują do każdej kompozycji, dodając jej świeżego, lekkiego wyglądu. Są one idealne również, gdy pragniesz swojej kompozycji nadać romantycznego charakteru idealnego w przypadku prezentu dla niej na walentynki. Dla dopełnienia całości wybierz elementy modułowe ozdobione ozdobione warstwą złota lub kryształami Swarovskiego. Możesz tu wybierać między innymi z geometrycznych, ociosanych kształtów oraz zwinnych, oplatających koralik, roślinnych motywów, które doskonale wzbogacą kobiecą kompozycję, a te z kryształkami - dostarczają niebywałego blasku każdej komponowanej biżuterii. Wszystko zależy od Ciebie więc - mieszaj, komponuj i łącz tak jak lubisz!

Srebrne zawieszki charms - stwórz własną kolekcję

Dostępne w wielu kształtach i barwach charmsy srebrne to małe dzieła sztuki. Do wyboru mamy między innymi napisy, figurki, wzory geometryczne, motywy roślinne i całą masę wariantów z kryształami. Te ostatnie w niebywały sposób rozświetlają kompozycję. Każdy z elementów jest precyzyjnie wykonany z najwyższej próby srebra i ozdobnych kryształów, niektóre z nich pokryte są ponadto warstwą złota lub ozdobione techniką coloisonne, czyli specjalną kolorową emalią. Srebrne zawieszki charms to jednak elementy modułowe i do ich użycia oraz stworzenia własnej kompozycji biżuterii potrzebujesz jeszcze artykułów bazowych, na które będziesz mogła nawlec charmsy. Dzięki ogromowi dostępnych opcji nadasz swojemu naszyjnikowi lub bransoletce takiego charakteru, jaki Ci odpowiada. Możesz spośród dziesiątek propozycji wybrać te najbardziej komiczne i na spotkaniach z ludźmi emanować poczuciem humoru, dystansem i ożywczą lekkością. Z drugiej strony, czasem przydaje się odrobina powagi, którą niewątpliwie zapewnią proste, geometryczne wzory i bardziej oszczędne w formie zawieszki. Z powodzeniem możesz także pokazać światu swoją romantyczną stronę, wybierając srebrne charmsy usłane sercami i ich nieodłączną symbolikę. Wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie, więc baw się możliwościami i eksperymentuj z zawieszkami z naszej oferty.