Encyklopedia dla dzieci

Sklep Murrano to wyjątkowe miejsce, gdzie czekają na Ciebie niezwykłe książeczki z dedykacją dla członków Twojej rodziny i przyjaciół. Wśród nich znajdzie się nie tylko jedna ilustrowana encyklopedia dla dzieci. Dopasujesz tu niecodzienny upominek do płci malucha, ale również wspaniałej okazji, która ma towarzyszyć chwili wręczenia pamiątki. Usiądź wygodnie i wybierz spersonalizowany prezent z nadrukiem idealny dla dziewczynki lub chłopca, którzy są dla Ciebie bliscy.

Sortuj wg:

Oto pierwsza encyklopedia dla najmłodszych, której projekt sam dopracujesz

Dziś, kupując prezent przez Internet, nie musisz nic brać w ciemno! U nas dostajesz komplet informacji o produkcie oraz masz wgląd do licznych zdjęć przedmiotu, które sami przygotowaliśmy. Encyklopedia wiedzy dla dzieci, którą posiadamy w zasobach sklepu Murrano to książka o wymiarach 20 cm x 30 cm. Liczba stron również jest imponująca, bo to aż 160 stron bogatych w materiały do nauki i zabawy małego mola książkowego. Całość zamknięta jest w twardej oprawie wzbogaconej naszym autorskim nadrukiem, którego projekt możesz wybrać sam i dopasować w taki sposób, aby stworzyć szytą na miarę księgę z nadrukiem dla malucha. Każda obrazkowa encyklopedia dla dzieci to niecodzienny przedmiot, w którym znajdziesz wiadomości, ciekawostki, zdjęcia, mapy i ilustracje doskonałe dla uczennicy i ucznia. Ta encyklopedia dziecięca to niezwykły pierwszy elementarz z wiedzą przydatną później na lekcjach przyrody, języka polskiego, historii, a nawet wiedzy o kulturze, muzyce i plastyce. Dzięki Murrano Twoje dziecko odbędzie niezwykłą wycieczkę po swoim ojczystym kraju, a później zwiedzi sąsiadów Polski bez konieczności ruszania się z domu. To nie tylko prezent dla małego mola książkowego, ale również podróżnika czy początkującego muzyka i artysty. Twoje dziecko gra na fortepianie i interesuje się sztuką? A może z radością myśli o wakacjach, bo od miesięcy namawia Cię na wyjazd zagraniczny i zwiedzanie kraju sąsiadów? Ta pierwsza encyklopedia dla najmłodszych to idealny pomysł na upominek zarówno dla przedszkolaka, jak i ucznia szkoły podstawowej.

Najlepsza encyklopedia dla dzieci i pakiet korzyści czekają na kupujących!

Twój wnuk na każde pytanie musi znać odpowiedź? Przy każdej okazji zadaje Wam pytania, a te przysparzają Wam problemów, bo nie zawsze znacie odpowiedzi na nie? Odkryliście wspaniały prezent dla wnuka na tegoroczny Dzień Dziecka! Dla dzieci ważna i stresująca jest szkoła i wszystko, co jest z tym związane. Dobrym pomysłem dla malucha rozpoczynającego edukację jest wręczenie mu księgi będącej dla niego wsparciem w kolejnych latach. Zakupiona w Murrano encyklopedia przedszkolaka to wspaniały podarek dla maleństwa otwartego na otaczający świat. Wzbogacona nadrukiem encyklopedia dla przedszkolaka to wspaniały prezent na rozpoczęcie roku szkolnego. To dodatek, który przydatny będzie w tornistrze malucha wraz z eleganckim notatnikiem, wspaniałym atlasem świata czy plannerem i zestawem składającym się z pióra i długopisu. Encyklopedia edukacyjna będzie pamiątką pasowania na ucznia oraz nagrodą dla pilnych absolwentów szkoły, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. W życiu malucha wyróżnia się sakralne okazje, gdy przeżywa się ważne duchowe chwile, a także otrzymuje podarki od najbliższych. To chrzestkomunia święta i bierzmowanie. Wspaniałym prezentem na komunię świętą od matki chrzestnej, której zależy na tym, aby wspierać rozwój dziecka będzie wręczenie mu spersonalizowanej książeczki edukacyjnej. Niezwykła encyklopedia edukacyjna to produkt, który przygotowaliśmy również z projektami nadruków na urodziny i imieniny. Najlepsza encyklopedia dla dzieci może być również upominkiem wręczonym wraz z innymi przedmiotami, których użytkowanie wspiera rozwój maleństwa. Spersonalizowane sztućce dla dzieci wzbogacone grawerunkiem to również podarki dla małych czytelników. W sklepie Murrano możesz zrobić zakupy bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko, czego potrzebujesz, to komputer, tablet lub telefon z dostępem do sieci internetowej. Najlepsza encyklopedia obrazkowa dla dzieci zostanie przez Ciebie wybrana i zaprojektowana w dowolnym miejscu i w dowolnej chwili. Możesz podróżować autobusem do pracy, odpoczywać na kanapie po ciężkim dniu, a najlepszy prezent dla chrześniaka zostanie przez Ciebie wybrany bez konieczności wychodzenia z domu i przerywania odpoczynku, wyjątkowej chwili relaksu. Niezwykła encyklopedia dla dzieci zostanie do Ciebie wysłana w ciągu 24 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Możesz również wybrać wysyłkę upominku bezpośrednio do obdarowanej osoby, dzięki temu nie stracisz ani chwili i sprawisz, że podarek dotrze na czas. Nie musisz martwić się, że encyklopedia wiedzy dla dziecka nie spełni Twoich oczekiwań i pozostaniesz z prezentem kupionym bez oglądania go wcześniej. Możesz zwrócić towar lub dokonać jego wymiany w ciągu 30 dni, więc z pewnością zdążysz obejrzeć przedmiot na tyle dokładnie, aby się upewnić przed przyjściem na balik z okazji imienin maluszka.