Przepiśnik

Szukasz prezentu dla kucharza zawodowego? A może Twoja babcia chce wymienić zniszczony notes z przepisami, które sama odziedziczyła po swojej mamie? Spersonalizowany przepiśnik, czyli oryginalny notes w twardej oprawie z nadrukiem dopasowanym do bliskiej osoby i wyjątkowej okazji jest już w zasięgu Twoich rąk. Usiądź wygodnie i skorzystaj z bogatej oferty upominków produkowanych specjalnie dla niejdla niego i dla pary.

Sortuj wg:

Wzbogacony indywidualnym nadrukiem prezent, czyli notatnik na przepisy dla rodziny

Chyba każdy wspomina święta i weekendy spędzane u babci, która w swoim kuchennym królestwie rozkładała swoje narzędzia oraz sumiennie wertowała notes w poszukiwaniu przepisu na ciasto, które planowała przygotować w tym czasie. Gotowanie i pieczenie ciast później wykładanych na szklanej paterze było sztuką wysoce tajemną, ponieważ nie tylko konieczne było posiadanie większej liczby umiejętności i nie były dostępne urządzenia wyręczające domowego cukiernika, ale również sam dostęp do przepisu był wielkim wyczynem. Trudno to zrozumieć w czasach, gdy wszystko, czego potrzebuje gospodyni domowa znajduje się w zakamarkach Internetu. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę dania, aby znaleźć dziesiątki wariantów przepisów. Pozornie ta sama potrawa może być wykonana na wiele różnych sposobów oraz z różnymi dodatkami przez co zupełnie zmienia się jego smak. Babciny zeszyt z przepisami to niemalże najważniejsza księga w każdym domu. Często to starsze pokolenia dyktowały treść instrukcji, a zeszyt na przepisy kulinarne był tworzony przez córki i wnuczki pomagające w tworzeniu rodzinnej tradycji. Taki przepiśnik personalizowany ma ogromne znaczenie dla osób korzystających z niego. Wydaje się, że notes na przepisy to pewnego rodzaju kronika. Dawniej był on jak album na rodzinne fotografie. Uwieczniano w nim nie tylko receptury dań, które królowały na stole podczas wyjątkowych okazji, czyli również wesel, komunijnych przyjęć i chrzcin. W takich kołonotatnikach zawierany jest również charakter pisma redagującego go autora. Nierzadko tuż obok zapisu instrukcji rysowane są ilustracje przedstawiające danie. Rodzinny zeszyt do przepisów to więc świetne akcesorium do nauki, zabawy i wspominania przeszłości.

Kilka słów o tym, czym jest personalizowany przepiśnik od Murrano

Każdy zeszyt na przepisy kulinarne, który znajdziesz w Murrano posiada twardą oprawę wzbogacaną nadrukiem, który możesz wybrać oraz zmodyfikować w taki sposób, aby dopasować do okazji czy tego, dla kogo ma być to upominek. Przedmiot ten zawiera 80 kartek, a każda z nich zawiera przygotowane miejsce do wpisania listy składników, opisu przygotowania dania, a także umieszczenia notatki o potrzebnym czasie, temperaturze pieczenia w piekarniku oraz liczny osób, które z pewnością posilą się, spożywając posiłek przygotowany ze wspomnianych składników. Ten oryginalny notes do przepisów posiada wymiary prostokąta o boku 175 mm i dłuższej stronie długości 243 mm. Ten kołonotatnik możesz traktować jako notes na swobodne notatki o ulubionych potrawach, ponieważ możliwe jest wyrwanie każdej kartki. Twarda oprawa stanowi również dobre zabezpieczenie przedmiotu przed zniszczeniem, przypadkowym zagnieceniem. Nasze przepiśniki to nie tylko jeden zaprojektowany przez grafików zeszyt do przepisów kulinarnych, a więc znajdziesz tu wspaniały prezent dla ukochanej i troskliwej babci kochającej tworzyć wypieki dla wnucząt, a także przepiśnik dla mamy na Dzień Matki. Czas zmienia ludzi, ich sposób życia i teraz gospodyni domowa odchodzi do lamusa, a gotowaniem, pieczeniem, tworzeniem przetworów i nalewek zajmują się przedstawiciele obu płci. Z tego względu przepiśnik kuchenny to dobry pomysł dla kawalera i panny, czyli współcześnie modnie nazywanych singlem i singielką. Mieszkając w pojedynkę siłą rzeczy trzeba nauczyć się tworzenia posiłków, a więc nie tylko przygotowania kanapek czy gotowania wody na herbatę. Ale to nie tylko notatnik na przepisy kulinarne, a również domowego producenta alkoholu, czyli wina, piwa i nalewek z własnych zbiorów. Czasami bywa, że własna produkcja trunków jest droga i przez to nie wydaje się być czymś opłacalnym. Jednak, własne trunki, ciasta czy dania smakują o wiele lepiej niż te kupione w sklepie lub nierzadko też w drogiej restauracji. Zeszyt do przepisów kulinarnych to więc nie tylko kuchenny poradnik dla żony idealnej, ale również dla dziewczynki i chłopca, którzy pomagają w kuchni swoim najbliższym dziadkom i rodzicom. Jeżeli nadal szukasz upominku dla kucharza, cukiernika, winiarza czy piwosza na zbliżającą się okazję, urodziny, imieniny czy parapetówkę, to nie zwlekaj dłużej. Wybierz najciekawszy zeszyt do zapisywania przepisów. Nasze zeszyty na przepisy wysyłane są w ciągu 24 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty na koncie. Jeżeli nie chcesz zwlekać, a zależy Ci na tym, aby upominek dotarł szybko, możemy wysłać go bezpośrednio do obdarowanej osoby. Jeżeli notes na przepisy kulinarne dla kochanej dziewczyny lub żony na walentynki nie spełni Twoich oczekiwań, masz możliwość dokonania jego zwrotu lub przeprowadzenia wymiany na inny niepowtarzany podarek.