Prezent dla nauczyciela

Wybierając prezent na zakończenie roku szkolnego dla wychowawcy, najczęściej stawia się na sprawdzone i tradycyjne upominki. Są nimi pojedyncze cięte kwiaty i bukiety, a także słodycze – tabliczki czekolady i praliny. Podarki te, chociaż sprawdzone i uznawane za tradycyjne, nie są jednak praktyczne. Kwiaty szybko więdną, trafią już kilka dni po ich wręczeniu. Jedynie czekoladki stanowią coś, co można w pewien sposób spożytkować, lecz na pewno nie posłużą one jako pamiątka na lata. Poznaj nasze praktyczne prezenty dla nauczycieli, których wręczenie wywoła uśmiech na twarzy ulubionego pedagoga!

Nie musisz dłużej zastanawiać się, jaki prezent dla nauczyciela wybrać!

Wyjątkowe upominki dla nauczycieli wręczane są w czasie szkolnych uroczystości, do których zalicza się zakończenie roku szkolnego, a także Dzień Nauczyciela. Okazją, aby podziękować wychowawczyni za jej zaangażowanie stanie się dzień jej urodzin, Dzień Kobiet, święta, a nawet walentynki, które nie są przecież jedynie świętem dla zakochanych par. Nauczyciel jest często najbliższą osobą dla ucznia. To on sprawuje pieczę nad dzieckiem od ranka do późnego popołudnia lub nawet całodobowo w czasie szkolnych wyjazdów, wycieczek, biwaków czy zimowisk. Wychowawca nadzoruje postępy ucznia, obserwując i wspierając jego poczynania na szkolnej arenie. To on współpracuje z rodzicami, aby stworzyć wspólny plan działania w sytuacjach kryzysowych dla malca. Nauczyciel we wczesnym etapie edukacji jest niemalże traktowany jak rodzic. Dzieci przytulają się do nauczycielek, pokazują im swoje dzieła sztuki, wspólnie rysują, rozmawiają czy spożywają posiłki. Dorosła i wykształcona osoba w postaci szkolnej opiekunki jest wzorem dla młodego człowieka. To od niej uczy się właściwego komunikowania się z otoczeniem – witania, przepraszania, wyrażania prośby. Nauczycielka opowiada o zwierzętach, pokazuje dziecku jego środowisko i przekazuje, w jaki sposób należy postępować. Nauczyciel jest wykształconą osobą, przygotowaną do tego, aby komunikować się z dzieckiem i przekazywać mu swoją wiedzę. Prezent dla nauczyciela przedszkola powinien być sposobem na podziękowanie za wkład włożony w rozwój dziecka. Upominek taki to niezwykła pamiątka dla nauczyciela, ale także podarek, którego otrzymanie sprawia, że odczuwa on, iż jest potrzebny i doceniany przez otoczenie. Praca wychowawcy to cykl niezwykle trudnych i wyczerpujących działań. Cechuje ją ogromna odpowiedzialność. Prezenty dla wychowawcy powinny fajne, oryginalne i kreatywne.

Niepowtarzalny, grawerowany drobiazg dla nauczyciela

Idealny prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego powinien być niepowtarzalnym i pamiątkowym dodatkiem. Taki niepowtarzalny, dobry upominek dla nauczyciela wybierzesz spośród typów złotej biżuterii. Dla nauczyciela prezent skomponujesz ze wspaniałego naszyjniki z oryginalną zawieszką czy ze złotej bransoletki oraz kolczyków z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Prezent dla mężczyzny może być masywnym łańcuszkiem. Biżuteria taka pakowana jest w ozdobne pudełko. Dodatkowo całość uzupełnia papierowa torebka prezentowa. Ozdobne opakowania otrzymujesz za darmo, kupując wyroby ze złota i srebra. Również gratis do zamówienia wykonujemy grawerowanie ozdoby lub metalowej tabliczki, która dołączona jest do pudełka. Pamiątkowy prezent dla wychowawcy na koniec roku wybierzesz spośród spersonalizowanych albumów i ramek na zdjęciaAlbum z grawerowaną okładką będzie zawierał wyjątkowy wzór i treść wybraną specjalnie dla opiekuna. Album ten możesz wzbogacić zdjęciami wychowanków, waszymi wspólnymi wspomnieniami z wycieczek szkolnych. Taki prezent dla nauczyciela na pożegnanie będzie przyczyną wielu wzruszeń w chwili jego wręczenia. Jego posiadanie wywoła poczucie spełnionego obowiązku nie tylko zawodowego, ale również społecznego. Pomysł na prezent dla nauczyciela znajdziesz wśród upominków dedykowanych na Dzień Nauczyciela. Praca pedagoga to uciążliwy i wyczerpujący cykl działań intelektualnych. Prezent dla nauczyciela na koniec roku stworzysz w oparciu o grawerowane upominki dostępne w e-sklepie Murrano. Letnie wieczory umili zestaw herbat skrytych w drewnianej lub metalowej skrzynce z dedykacją. Do takiego podarku możesz dodać zestaw słodyczy, który również dostępny jest w naszej ofercie. Nauczyciel jest zazwyczaj osobą, która spędza przerwy międzylekcyjne, dyżurując na korytarzu. Aby bezpiecznie spożyć śniadanie w takich trudnych warunkach, przydatny okaże się zestaw składający się ze śniadaniówki dedykowanej dla pedagoga oraz kubka termicznego z oryginalnym wzorem. Oryginalny prezent dla nauczyciela to również eleganckie pióro jednej z renomowanych marek, Parker lub Waterman. Do niego warto dokupić również spersonalizowany kalendarz książkowy z bogactwem miejsca przeznaczonego na swobodne notatki, plany, zadania czy oceny uczniów. Bez względu na to, czy wybierasz kreatywny prezent dla wychowawcy na koniec liceum, technikum czy szkoły podstawowej, u nas znajdziesz najlepszą ofertę. Dziś już wiesz, co na prezent dla nauczyciela wybrać! Personalizowany prezent dla nauczyciela wybierz już dziś, a jego wysyłkę zorganizujemy w czasie wskazanym w ofercie konkretnego produktu.