Prezent na chrzest od chrzestnego

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz szeroką ofertę, gdzie czeka nie tylko jeden prezent od ojca chrzestnego na chrzest. Ta ważna uroczystość w życiu człowieka związana jest nie tylko z symbolicznym obmyciem głowy dziecka, ale również z ofiarowywaniem upominków. Zazwyczaj to na rodzicach chrzestnych spoczywa obowiązek przygotowania najlepszych i oryginalnych podarków. W przeglądanej grupie znajdziesz prezent od chrzestnego na chrzciny. Skorzystaj z naszych propozycji i wybierz najlepszy prezent na chrzciny od ojca chrzestnego dla chłopca i dziewczynki.

Pamiątka chrztu od ojca chrzestnego w postaci cennego wyrobu jubilerskiego

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz bogatą ofertę prezentów, które ojciec chrzestny może ofiarować bliskiemu sobie dziecku. Wśród podarków dominują dewocjonalia oraz wyroby ze złota i ze srebraPrezent na chrzest od chrzestnego często jest kompletem złotej biżuterii dziecięcej, która składa się z łańcuszka i zawieszki w postaci krzyżyka lub medalika. Równie często sięga się po wyroby ze srebra, które są równie solidne, ale stanowią dużo tańszą alternatywę. Srebrna pamiątka od ojca chrzestnego ofiarowana dziecku będzie dużo tańszym pomysłem na prezent, którego zakup nie powinien znacznie nadszarpnąć rodzinnego budżetu. Proponujemy Ci wybór spośród minimalistycznych i bogato zdobionych krzyżyków i medalików. W naszej ofercie znajdziesz również medaliki, które możemy ozdobić wybranym przez Ciebie, krótkim, wygrawerowanym tekstem. Na zawieszce możemy umieścić imię dziecka i datę chrztu świętego. Prezent na chrzciny od chrzestnego dla chłopca i dziewczynki powinien stanowić znaczącą i ważną pamiątkę. Złote i srebrne medaliki, które są w ofercie sklepu Murrano, posiadają wizerunki opiekunów Jezusa, świętych Kościoła, papieży i aniołów. Każdy z naszych wyrobów jubilerskich ze złota i srebra posiada specjalną, certyfikowaną metkę jubilerską potwierdzającą zastosowany surowiec, jego wagę i próbę. Pamiątka na chrzest od chrzestnego może być również pod postacią solidnie wykonanych, dziecięcych kolczyków z kolorowymi zdobieniami. Nasze wyroby jubilerskie posiadają akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Oferujemy Ci złotą biżuterię dwóch prób – 333 i 585 oraz srebrną, najwyższej próby – 925. Wszystkie biżuteryjne prezenty na chrzest od chrzestnego pakujemy w eleganckie, drewniane pudełko. Opakowanie zdobimy grawerowaną dedykacją, którą możesz sam stworzyć lub skorzystać z naszych propozycji. Przy zakupie złotej i srebrnej biżuterii otrzymujesz grawerowane pudełko z dedykacją w zupełności za darmo! Wspólnie sprawimy, że najwspanialsza pamiątka chrztu od chrzestnego będzie ofiarowana właśnie przez Ciebie.

Spersonalizowana pamiątka chrztu od chrzestnego

Prezent od chrzestnego na chrzest powinien być przedmiotem związanym z okolicznością przyjęcia sakramentu. Piękna pamiątka chrztu świętego od chrzestnego, która ozdobi wnętrze domu to srebrny obraz religijny. Znajdziesz tu płaskorzeźby przedstawiające opiekunów Jezusa uznanych za wzorzec idealnych rodziców. Wyjątkowe prezenty na chrzest od ojca chrzestnego zdobione są grawerowaną dedykacją zamieszczoną na metalowej płycie zamontowanej na odwrocie przedmiotu. Pamiątka chrztu świętego od ojca chrzestnego może być ofiarowana w postaci wyjątkowego, bogato zdobionego różańca. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz również inny, praktyczny prezent od ojca chrzestnego na chrzciny, który będzie rozwijał umiejętności malca. Zakupisz u nas grawerowane, srebrne sztućce dla dzieci. Drewniana, spersonalizowana skrzynia skrywa nóż, widelec, łyżkę i łyżeczkę. Każdy przedmiot zdobiony jest wygrawerowanym imieniem dziecka oraz płaskorzeźbą przedstawiającą postać z wybranej, uwielbianej przez dzieci bajki. Te prezenty na chrzciny od ojca chrzestnego dostępne są w rozmiarach dobranych do wielkości dłoni malca, więc nauka samodzielnego jedzenia zostanie znacznie ułatwiona. Spersonalizowane sztućce dla dzieci pozwolą maluchom na rozwijanie umiejętności manualnych. Posługiwanie się sztućcami wspomoże motorykę lewej i prawej dłoni. Zestaw sztućców dla dzieci będzie praktycznym, pięknym bezpiecznym prezentem dla malucha. Uroczystości kościelne związane są z przekazywaniem upominków nacechowanych w sposób religijny. Prezenty na chrzciny od chrzestnego to również książki. W ofercie sklepu internetowego Murrano znajdziesz wydania Biblii dla najmłodszych słuchaczy i czytelników. Pozycja lekturowa została opracowana w taki sposób, aby zapewnić największy komfort obcowania z nią. Duże i czytelne litery, szeryfowy krój czcionki i bogactwo ilustracji są tym, co zachęca najmłodszych do obcowania z książką. Nasze wydania Biblii, a także bajki i baśnie staną się pierwszymi elementarzami dla przyszłych czytelników. Prezent na chrzest od ojca chrzestnego może być wykonany również z bawełny i stanowić poduszkę z poszewką, na której wydrukujemy dane bliskiego Tobie dziecka i datę przyjęcia sakramentu chrztu. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz interesujące pomysły na prezenty od ojca chrzestnego. Wybierz, zamów i zakup wybrany prezent od ojca chrzestnego, a my dostarczymy go na czas! Nie zwlekaj!