Tekstowe

Dobierając właściwy prezent dla bliskiej osoby, zastanawiasz się, co będzie użyteczne, ozdobne i bezpieczne. Współcześnie dużą popularność zyskują podarki spersonalizowane. Nasza bogata oferta metalowych plakatów z różnymi grafikami zawiera również plakaty tekstowe. Wyjątkowe, motywacyjne podarki staną się praktycznymi ozdobami mieszkań i będą przywoływały niezwykłe wspomnienia szczęśliwych, rodzinnych wydarzeń. Zobacz nasze plakaty z napisami i dobierz prezent dla niej, dla niegodla dziecka i dla pary.

Sortuj wg:

Popularne i atrakcyjne plakaty na ścianę z napisami

W ofercie sklepu internetowego Murrano znajdziesz wyjątkowe plakaty z sentencjami, słowami motywacyjnymi i czułymi wyznaniami miłości. Spersonalizowane plakaty posłużą do obdarowania bliskich osób, które darzy się szczerym uczuciem. Oferta Murrano zawiera wyjątkowe i solidne spersonalizowane prezenty. Znajdziesz u nas tylko nowoczesne plakaty z napisami wykonane na stalowej płycie. Oferujemy Ci wybór spośród dwóch rozmiarów nowoczesnych, metalowych plakatów – M i L. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Każdy plakat z tekstem posiada grubość 3 mm i zaokrąglone, zabezpieczone krawędzie. Plakaty z napisami po polsku charakteryzuje trwały nadruk, wysoka rozdzielczość i matowa powierzchnia. Niezwykły obraz z dedykacją umieścisz na wybranej ścianie w ciągu 15 sekund. Do każdego zakupionego produktu dołączamy nasz prosty w obsłudze zestaw montażowy. Wystarczy jedynie odkleić folię z magnesu, a następnie przykleić go do ściany. Wybrany przez nas sposób montażu nie wymaga użycia młotka, gwoździa, wkrętarki czy taśmy klejącej. Solidne mocowanie produktu zapewnisz sobie bez użycia tych przedmiotów. Dzięki temu przemeblowanie dokonywane w mieszkaniu nie będzie już udręką dla sąsiadów pragnących odpocząć po pracy. Wybrany plakat z nadrukiem możesz montować nawet o trzeciej w nocy, po powrocie z własnej imprezy urodzinowej. Swoim działaniem z pewnością nie obudzisz lokatorów sąsiednich mieszkań. Dostępne są u nas plakaty do domu z napisami, ale również te, które dopasujesz w taki sposób, aby umieścisz je w przestrzeni publicznej. Motywacyjne plakaty można zawiesić na ścianie w zakładzie pracy, aby zadbać o dobry humor i pozytywne nastawienie swoich pracowników do działań im powierzanych. To ty wybierasz nie tylko wzór, ale również napis na plakat.

Dobierz napis na plakat, który będzie idealnym uzupełnieniem spersonalizowanego prezentu

Narodziny pierwszego dziecka są ważnym wydarzeniem w życiu przyszłych rodziców. Przygotowują się oni do tej chwili, czytają książki, uczęszczają w zajęciach przygotowujących do roli rodzica i słuchają porad starszych i doświadczonych pokoleń w rodzinie. Pojawienie się maleństwa w rodzinnym domu to wyczekiwana i ważna chwila z pewnością dobrze zapamiętana przez rodziców. Pierwsze chwile życia, początkowe lata nie są zapamiętywane jednak przez dzieci. Dziecko o wyjątkowej dacie swych narodzin wie od rodziców, a o okolicznościach tego wydarzenia dowiaduje się z zapisków w dokumentach medycznych lub z opowieści najbliższych. W naszej ofercie znajdziesz plakaty z napisami na ścianę, które posłużą Ci do udokumentowania pierwszych chwil dziecka. Proponujemy Ci napisy zawierające informacje o dacie i godzinie porodu oraz wadze i wzroście narodzonego malucha. Możesz również wybrać ze wzorów naszych plakatów akcentujących imię malca w centralnym punkcie grafiki. Wybierając metalowy plakat dla dziecka, masz możliwość wyboru spośród grafik w różnych wariantach kolorystycznych dopasowanych do płci dziecka. Wybierz plakat z napisami dla malucha, który wręczysz w trakcie przyjęcia na cześć nowego członka rodziny – chrzcin i roczku. Dobierz tekst dedykacji również do innej, wyjątkowej okazji. Nasze tekstowe plakaty posiadają również wyjątkowe wzory zdobione symbolem serca przeznaczonym dla par, na Walentynki, ślub czy rocznicę. Niezwykle wspominana chwila poślubienia bratniej duszy może zostać uczczona grafiką z wpisaną datą wyjątkowej ceremonii ślubnej. Taki obraz stanie się dekoracją ściany w salonie lub w sypialni dumnych i szczęśliwych małżonków. Inną spersonalizowaną dekoracją ściany będzie grafika zawierająca nazwisko właścicieli mieszkania. Każdy pragnie posiadać rzeczy wytworzone specjalnie dla nich, posiadające rysę indywidualności. W naszej ofercie znajdziesz obrazy wydrukowane na stalowej płycie, na których zamieścimy tekst wybrany przez Ciebie. Wybierz prezent dla przyjaciółki lub przyjaciela na urodziny oraz motywacyjny plakat wspierający ją i jego w gorszych chwilach. Sklep internetowy Murrano posiada bogaty katalog tekstowych plakatów dla solenizanta, dziecka z okazji pierwszych urodzin i chrzcin, a dla zakochanych z okazji ślubu i rocznicy. Wybrana u nas grafika wzbogaci wystrój Twojego wnętrza lub mieszkania bliskiej Ci osoby. Wybierz najciekawszy plakat metalowy i dokonaj zamówienia, a my wyślemy Ci go w ciągu 24 godzin od chwili uiszczenia zapłaty. Nie zwlekaj! Do każdego zamówienia dołączamy darmowy prezent dla kupującej osoby.