Dla kogo

Zanim wybierzesz prezent zastanów się, komu zamierzasz go wręczyć. Pamiętaj, że inny upominek wypada podarować mamie, a inny wybrać dla ukochanej osoby. To, co ucieszy Twojego dziadka, niekoniecznie będzie pasowało parze nowożeńców lub dziecku. Przykładów jest bez liku, dlatego sklep Murrano stworzył dla Klientów specjalne kategorie. W zależności od tego, dla kogo potrzebujesz prezentu, możesz przejrzeć propozycje dopasowane do konkretnej grupy osób. Jako specjaliści od personalizowanych upominków, oferujemy duży wybór oryginalnych produktów. U nas znajdziesz niebanalny prezent dla wyjątkowej osoby. Sprawdź!

Sortuj wg:

Jaki prezent wybrać, aby przypadł do gustu osobie obdarowywanej?

Ile osób, tyle upodobań i nie zawsze uda się trafić z upominkiem w oczekiwania obdarowywanego. Lubimy otaczać się przedmiotami, które wyrażają nasze cechy charakteru. Nic w tym dziwnego, że domator będzie miał w swoim domu lub mieszkaniu wiele kubków, miękkich poduszek, ramki na zdjęcia i tym podobne, ponieważ chce stworzyć swoją przestrzeń, miejsce w którym dobrze się czuje. Podobnie jest z doborem prezentu do konkretnej osoby. Powinniśmy zacząć od cech charakteru osoby, którą chcemy obdarować, następnie pomyślmy o jej zainteresowaniach i pasjach. Osoba, dla której poszukujesz upominku jest fanem gotowania lub specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju wypieków? Obdaruj ją personalizowaną deską, na której wygrawerujemy jej imię lub dowolny wybrany przez Ciebie tekst. Możesz być pewny/-a, że upominek od Ciebie niezwykle ucieszy obdarowaną osobę, a ponad to będzie z niego korzystała każdego dnia, więc będzie myślami wracała do Twojej osoby. Jakie wybrać upominki dla przyjaciół? Dla mistrzyni lub mistrza wypieków mamy nieszablonową propozycję, a mianowicie szklaną paterę z grawerem. Pyszne ciastka znajdą nareszcie odpowiednie miejsce do ich eksponowania, a indywidualny grawer ugruntuje pasjonatkę/pasjonata pieczenia w tym, że to co robi jest świetne, a może i zmotywuje do dalszego rozwoju umiejętności. Poza cechami charakteru, hobby osoby obdarowanej można również zwrócić uwagę na sposób w jaki spędza czas. Czy jest to osoba aktywna zawodowo, czy ma rodzinę i dzieci oraz dokąd lubi wychodzić w wolnym czasie. Zabieganej i zapracowanej osobie, która często zapomina o różnych sprawach można z całą pewnością podarować spersonalizowany planner książkowy. Gustowna oprawa ze specjalnym nadrukiem oraz bogate wnętrze przeznaczone na różne wpisy, notatki i zapiski, pomoże tej osobie uporządkować wiele rzeczy i znaleźć czas na przyjemności. Osobie, która wolny czas spędza aktywnie, wybierając się na piesze lub rowerowe wycieczki, a nie wyobraża sobie dnia bez ciepłej kawy bądź herbaty, można ofiarować niezwykły kubek termiczny z grawerem. Możesz być pewny/-a, że nie opuści żadnego wyjazdu bez prezentu od Ciebie.

Oryginalny, personalizowany upominek w sam raz dla każdego

Gdy wiemy nieco więcej o osobie, której chcemy kupić upominek – jest znacznie łatwiej, ale jeśli nie mamy wielu informacji? Bywają bowiem sytuacje, w której stajemy przed wyborem prezentu dla członka rodziny, z którym nie utrzymujemy bliskich kontaktów lub zupełnie nieznanej nam w życiu prywatnym osobie, na przykład koledze z pracy, promotorowi, nauczycielowi lub pracodawcy. Czym kierować się w takim przypadku? Możemy korzystać z utartych schematów, powtarzając upominki i nie być oryginalni w swoich wyborach. My w Murrano, jako specjaliści od zawsze trafionych prezentów, możemy dać Ci gwarancję zadowolenia osoby obdarowanej z niezwykłego, bo zindywidualizowanego podarunku. W tej kategorii znajdziesz prezenty dla bliskich Ci osób: mamy, taty, babci, dziadka, syna, córki, wnuka i wnuczki oraz wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby. Dla mniej przez Ciebie znanych osób, którym zamierzasz podarować oryginalny prezent na pewno znajdziesz odpowiedni przedmiot. Mamy bowiem wiele rozwiązań dla kobiet jak chociażby złota lub srebrna biżuteria. W bogatym katalogu personalizowanych prezentów znajdziesz upominki dla niej i dla niego. Jeśli prezent ma być na określoną okazję, to bez zbędnych poszukiwań odnajdziesz wszystko czego potrzebujesz i czym dodatkowo zaskoczysz osobę obdarowywaną. Wybranie odpowiedniego upominku dla jednej osoby bywa często kłopotliwe, a co dopiero kupić na przykład prezent dla pary przyjaciół? Młodej Parze z okazji ślubu możesz podarować nowoczesny plakat metalowy z personalizowanym nadrukiem. Ten upominek z pewnością zagości we wspólnym mieszkaniu lub domu nowożeńców, przypominając początek ich wspólnej drogi. Parze znajomych, których znasz dobrze, możesz podarować album na wspólne zdjęcia ze zindywidualizowanym grawerem, bądź nadrukiem. Innym pomysłem prezentu dla pary jest zestaw poduszek z nadrukiem. Upominek ten wykorzystany zostanie w ich mieszkaniu i będzie stanowił element ich codzienności. Parę, która ma spory dystans do siebie, można obdarować kompletem poduszek z żartobliwym nadrukiem, takim jak „Mąż mądry – żona mądrzejsza” :) Bywają takie sytuacje, że zostajemy zaproszeni na tak zwaną „parapetówkę” do sąsiadów, którzy wprowadzili się niedawno i niezbyt dobrze zdążyliśmy się poznać. Co wybrać jako upominek? Bo przecież nie wypada iść z pustą ręką. Funkcjonalnym, a na dodatek przyjemnym upominkiem dla pary będzie także zestaw herbat w metalowym pudełku z personalizowanym nadrukiem lub w grawerowanej drewnianej skrzyneczce. Herbata zostanie skonsumowana, a pudełko lub skrzyneczka zostanie w domu pary i będzie stanowiła doskonałą pamiątkę na wspólne lata życia. Wiemy jak ciężko wybrać odpowiedni upominek, dlatego przychodzimy z gotowymi rozwiązaniami. Nie trać więcej czasu i nerwów na przeszukiwanie dziesiątek stron z prezentami – u nas znajdziesz zawsze trafiony prezent dla bliskich wycelowany w upodobania obdarowywanych przez Ciebie osób.