Słoik Ceramiczny z Twoim zdjęciem

Wspaniały słoik z Twoim zdjęciem to dokonały upominek na wiele okazji. Nie zwlekaj! Już dziś wejdź do niezwykłego świata, gdzie czeka na Ciebie personalizowany słoik ze zdjęciem na święta i inne okazje. Ceramiczny słoik personalizowany to praktyczny upominek. Musisz go mieć również i Ty. Wybierz projekt personalizacji, by dopasować dedykację idealną dla niej, dla niegodla dziecka lub dla pary na zbliżającą się imprezę.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Obrazy z Twoim zdjęciem

Metalowe z Twoim zdjęciem

Szkatułki i kuferki z Twoim zdjęciem

Tekstylia z Twoim zdjęciem

Ramki LED z Twoim zdjęciem

Ceramika z Twoim Zdjęciem

Nasz personalizowany słoik ze zdjęciem kupisz z dostawą na wskazany adres

Sklep internetowy Murrano charakteryzuje posiadanie upominków, które można przeglądać bez konieczności wychodzenia z domu. Personalizowany słoik z Twoim zdjęciem wybierzesz z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy, że masz telefon, tablet lub komputer z dostępem do sieci internetowej. Wyjeżdżasz na wakacje i nie zdążysz iść do galerii handlowej, by kupić wspaniały prezent dla babci na urodziny? Oryginalny, bo personalizowany słoik na ciastka wybierzesz z każdego miejsca na świecie. Wystarczy tylko, że dodasz treść życzeń, własną dedykację, a my zajmiemy się realizacją zamówienia i wysyłkę prezentu prosto pod drzwi bliskiej i obdarowywanej osoby. To nie tylko słoik ceramiczny na ciastka z Twoim zdjęciem. Właśnie znalazłeś skarbiec na pyszne wypieki Twojej mamy. Będzie to również ceramiczne pudełko na paluszki zagryzane podczas męskiego wieczoru kibica piłki nożnej. Personalizowane naczynie ceramiczne posłuży jako schowek nie tylko na słodkości, ale również inne, praktyczne drobiazgi wykorzystywane w mieszkaniu. To tu przechowasz igły i nici wykorzystywane w awaryjnych chwilach, gdy koszula straci swój guzik. Ceramiczny słoik z nadrukiem ze zdjęciem posłuży do ukrycia małych przedmiotów, dla którym nigdzie nie ma miejsca. Idziesz na domówkę do przyjaciela? Kolega zaprasza Cię na parapetówkę do swojego nowego mieszkania? Kup najlepsze słodkości, które skrywać się będą w naszym personalizowanym słoiku.

Personalizowany słoik na ciastka jako prezent także na halloween i inne ciekawe okazje

Jesteś nowoczesną kobietą? Idziesz z duchem czasu? Nie boisz się nowinek? Lubisz poznawać zwyczaje sąsiadów i często je przejmujesz? Słoik ceramiczny ze zdjęciem to propozycja idealna na halloween. Świętuj wraz z sąsiadami z okolicy niezwykły i wesoły zwyczaj polegający na przebieraniu się za postacie z horrorów i zbieraniu smakołyków. Baw się i ucz wraz z dziećmi, wykorzystując do tego personalizowany słoik pełen słodyczy, który został zakupiony w Murrano. Ceramiczny słoik z Twoim zdjęciem to przede wszystkim doskonały upominek na święta dla bliskiej, kochanej osoby z grona rodziny i najbliższych przyjaciół. Jakie słodkości są zwyczajowo przygotowywane w okresie świąt? Pyszne pierniczki piecze się w grudniu we wszystkich domach. Te świąteczne ciasteczka umieścisz w ceramicznym słoiku z Twoim zdjęciem i postawisz na wyjątkowym, wigilijnym stole. Słoik personalizowany ze zdjęciem dziecka to również niespodzianka dla wnuczka z okazji Dnia Dziecka. Stwórz praktyczny podarek dla bliskiego cukiernika i kucharza. Ceramiczne naczynie stanie w kuchni ukochanej babci, która zawsze z radością wita Cię upieczonymi słodkościami. Stwórz ceramiczny słoik ze zdjęciem, który zostanie ofiarowany z okazji Dnia Matki, a także na Dzień Babci, najważniejszym kobietom w Twoim życiu i tym, które nauczyły Cię tworzenia pysznych wypieków. A może znajdziesz również inną niespodziankę dla niej, dla niego, dla dziecka i dla pary na pozostałe okazje? Sprawdź oryginalne upominki dobrane do hobby i zawodu tych najbliższych osób.