Motocykle

Metalowe plakaty motocyklowe ozdobią przestrzeń należącą do miłośnika dwóch kółek. W ofercie sklepu internetowe Murrano znajdziesz wyjątkowe, wydrukowane na stali grafiki przedstawiające motocykle. Obrazy te wyróżnia budulec zapewniający trwałość, brak uszkodzeń i zagnieceń ozdoby. Plakat z motocyklem wyróżnia wysoka jakość druku HD. Nie zwlekaj! Wybierz grafikę dopasowaną do Twojego wnętrza lub prezent dla niejdla niego i dla dziecka.

Sortuj wg:
Plakat metalowy prędkościomierz M Plakat metalowy prędkościomierz M
Motocykle

Plakat metalowy prędkościomierz M

59 zł
5
(163)
Kup 12% taniej z kodem: WIOSNA12
Plakat metalowy prędkościomierz L Plakat metalowy prędkościomierz L
Motocykle

Plakat metalowy prędkościomierz L

89 zł
5
(163)
Kup 12% taniej z kodem: WIOSNA12
Plakat metalowy stara dobra szkoła M Plakat metalowy stara dobra szkoła M
Motocykle

Plakat metalowy stara dobra szkoła M

59 zł
5
(163)
Kup 12% taniej z kodem: WIOSNA12
Plakat metalowy stara dobra szkoła L Plakat metalowy stara dobra szkoła L
Motocykle

Plakat metalowy stara dobra szkoła L

89 zł
5
(163)
Kup 12% taniej z kodem: WIOSNA12
Plakat metalowy silnik yamahy M Plakat metalowy silnik yamahy M
Motocykle

Plakat metalowy silnik yamahy M

59 zł
5
(163)
Kup 12% taniej z kodem: WIOSNA12
Plakat metalowy silnik yamahy L Plakat metalowy silnik yamahy L
Motocykle

Plakat metalowy silnik yamahy L

89 zł
5
(163)
Kup 12% taniej z kodem: WIOSNA12

Metalowy plakat z motocyklem dla miłośników adrenaliny

Jazda na motocyklu stanowi pasję wielu osób. Uważa się, że pojazd ten daje ludziom wolność. Motocyklista podróżuje zazwyczaj samotnie, rzadko zabiera ze sobą kogoś. Jego pojazd umożliwia szybkie wykonywanie wielu manewrów na drodze, jest bardzo zwrotny. Motocykl daje większą swobodę poruszania się. Często kierowcy tych maszyn omijają zatłoczone skrzyżowania czy znajdują miejsce do zaparkowania tam, gdzie nie dostałby się inny użytkownik drogi i właściciel samochodu. Motocykl to synonim wolności od czekania, szukania miejsca do zaparkowania. To właśnie o motocyklistach mawia się, że są wszędzie, bo wykonywane przez nich manewry są dużo gwałtowniejsze od tych wykonywanych przez kierowcę pojazdu czterokołowego. Oni znikają ze skrzyżowania po zapaleniu się zielonego światła, zanim jeszcze inne osoby zdążą wcisnąć pedał gazu. Ci łowcy dużych prędkości i podążania za własnym sercem z pewnością ucieszą się z wyjątkowego prezentu, którym będzie plakat z motocyklem. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe i nowoczesne grafiki zdobiące ściany współczesnych mieszkań. Wybierając właściwy plakat motocyklowy, możesz skorzystać z naszej bogatej opcji filtrowania wyników wyszukiwania. Zakupisz u nas trwałe ozdoby wnętrza domu i biura, które dostępne są w dwóch rozmiarach – M i L. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Plakaty motocyklowe posiadają grubość 3 mm. Wybierz pasujący obraz spośród dodatków opracowanych w orientacji poziomej i pionowej. Nasze wyjątkowe plakaty z motocyklami posiadają gwarancję autentyczności wyrobu potwierdzoną hologramem, nadanym numerem identyfikacyjnym i podpisem. Plakat z pojazdem dwukołowym umieścisz na wybranej ścianie w ciągu 15 sekund. Do każdego zakupionego produktu dołączamy nasz prosty w obsłudze zestaw montażowy. Wystarczy jedynie odkleić folię z magnesu, a następnie przykleić go do ściany. Na końcu możesz już przyłożyć plakat do powierzchni i cieszyć się swoją grafiką zdobiącą Twoje wnętrze, biuro, salon motocyklowy lub warsztat naprawczy.

Prezent dla niej i dla niego, czyli dla wielbiciela motocykli

Miłość do motocykla często bywa nie tylko określana pasją, ale przede wszystkim namiętnością. Jazda na motocyklu bywa niezwykle wciągająca człowieka czynnością. Poczucie wolności, bliski kontakt z naturą, siła napierającego powietrza i świadomość ogromnego ryzyka są tym, co przyciąga do siebie kolejne grupy osób. Motocyklowa pasja budzi się również w czasie dorastania, więc niejeden chłopiec byłby zachwycony, otrzymując plakat z ukochanym typem jednośladu z okazji Dnia Dziecka, urodzin czy Dnia Chłopca. Motocykl, często przez dzieci określany potocznie jako „motor”, staje się początkowo obiektem zaciekawienia, zainteresowania, a później marzeniem i wielką namiętnością. Tak też pierwszym pragnieniem są „plakaty z motorami”, a później pasja ta rozwija się w chęć posiadania własnego pojazdu. Znajdziesz u nas prezent dla niego i dla niej. Wybrany w przeglądanej podkategorii podarek będzie ciekawym uzupełnieniem wnętrza mieszkania motocyklisty bez względu na posiadaną płeć i reprezentowaną kategorię wiekową. Motocykliści to już nie tylko mężczyźni. Coraz więcej kobiet porusza się po mieście przy pomocy motocykla. Motocyklowa namiętność współcześnie dopada nie tylko mężczyzn. Jeżeli zastanawiasz się, co wybrać dla swojej partnerki albo dla żony czy dla matki, a wiesz, że użytkowanym przez nią pojazdem jest motocykl, możesz z całą pewnością pokusić się o zakup plakatu motocyklowego w roli prezentu dla niej bez okazji lub z okazji jej urodzin, imienin, Dnia Kobiet, Bożego Narodzenia, rocznicy czy Dnia Matki. Pragnienie poruszania się po drogach przy pomocy motocykla bywa często określane namiętnością, a tę od zwykłych zainteresowań odróżnia niemożliwość zrezygnowania z kochanego działania. Motocyklista wówczas nie działa racjonalnie. Jego chęć jazdy jest silniejsza od pragnienia czynienia czegokolwiek innego. Jest to niczym miłość i opętanie. Pragnienie jazdy dominuje nawet w czasie niedobrych warunków pogodowych, osłabionym stanie zdrowia czy w chwilach, gdy należy zająć się obowiązkami. Plakaty motocyklowe będą prezentami dla tych, którzy nie boją się stracić życie dla swojej namiętności. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz plakat z motocyklem. Ten wzbogaci wystrój Twojego wnętrza lub mieszkania bliskiej Ci osoby. Wybierz właściwy plakat metalowy w pasującym Ci rozmiarze i dokonaj zamówienia, a my wyślemy Ci go w ciągu 24 godzin od chwili uiszczenia zapłaty.