Srebrna zawieszka

Sklep Murrano to wyjątkowe miejsce, gdzie znajdziesz wspaniałe srebrne zawieszki dla niejdla niego i dla dziecka. Srebro dostępne w tej kategorii to oryginalne produkty jubilerskie, które zostały wytworzone ze srebra najwyższej jakości. Wszystkie nasze dodatki wysyłamy wraz z certyfikowanymi metkami jubilerskimi. Dodatkowo, nasze srebrne zawieszki posiadają akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Usiądź wygodnie i daj się porwać magii wywołanej kontaktem z naszymi wspaniałymi wyrobami jubilerskimi. Tylko u nas odkryjesz to, co akurat jest Ci potrzebne! Do dzieła!

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Czas dostawy:

Srebrna zawieszka dodatkiem do posiadanej już cennej ozdoby z Murrano

Wybierając niecodzienny upominek dla bliskiej osoby na jedną z licznych okazji, należy zmierzyć się z dylematem, jaki prezent stanie się tym, którego otrzymanie wywoła falę pozytywnych emocji. Otrzymywanie podarków to czynność niezwykle przyjemna. Prezenty wręcza się, aby upamiętnić niezwykłe wydarzenia. Podarki również ofiarowuje się, dziękując za wcześniejszą pomoc, wsparcie w trudnych chwilach czy wieloletnią, niekończącą się przyjaźń. Czynność określana mianem otrzymywania prezentów jest jednak równie przyjemna jak samo wręczanie drobiazgów. Dając coś od siebie, człowiek czuje się potrzebny. Drobne upominki wywołują uśmiech na twarzach obu osób biorących w tym udział. Za najważniejsze, te najlepsze upominki uznaje się określane mianem pamiątkowych, praktycznych i pięknych. Wręczany podarek nie może być czymś, co jedynie będzie zbierało kurz, leżąc bezużytecznie na komodzie. Jednocześnie upominek należy wybierać spośród przedmiotów, które cechuje trwałość i najwyższa jakość wykonania. Srebrna zawieszka wręczona bliskiej osobie to z pewnością oryginalny podarek, który jest piękny, solidny i niezwykle gustowny. Zawieszka ze srebra od Murrano to produkt wytworzony z najwyższej próby kruszcu. Większość osób woli mieć pewność, co do przedmiotu, jaki ma wejść w ich posiadanie i preferują zakupy, korzystając ze standardowych sklepów stacjonarnych. Współcześnie jednak, wychodząc klientom naprzeciw, przygotowaliśmy ofertę wspaniałych prezentów wykonanych ze złota i srebra, które możesz dokładnie sprawdzić jeszcze przed dokonaniem transakcji. Biżuteria srebrna dostępna jest wraz ze szczegółowymi opisami jej właściwości fizycznych. Nasze atrakcyjne opisy wzbogacane są ponadto o liczne fotografie oferowanych wyrobów jubilerskich. Srebrna zawieszka z Murrano, którą otrzymasz od nas, będzie przedmiotem zgodnym z jego opisem dostępnym w konkretnej ofercie.

Każda okazja jest dobra, aby wręczyć srebrną zawieszkę na prezent

Sklep internetowy Murrano to miejsce, gdzie w komfortowy sposób zrobisz zakupy, korzystając przy tym z bogatego pakietu korzyści dla kupujących. Strona Murrano przygotowana jest z myślą o tym, aby zapewnić Ci pełne zadowolenie z korzystania z naszych usług. Srebrne zawieszki to idealny wybór zarówno dla niej, jak i dla niego. Odkryjesz tu symboliczne dodatki przygotowane z myślą o dzieciach przystępujących do sakramentów świętych – chrztupierwszej komunii świętej i bierzmowania. Złota zawieszka w kształcie aniołka, a także sakralne medaliki i krzyżyki będą idealne jako spersonalizowane prezenty okolicznościowe. Jeżeli zależy Ci na tym, aby upominek był indywidualnie stworzonym przedmiotem, wybierz coś spośród dodatków, na których powierzchni możliwe jest wygrawerowanie indywidualnej treści. Srebrne zawieszki to prezenty idealne na każdą okazję. Z powodzeniem wręczysz je na urodziny, te pierwsze, a także osiemnaste, trzydzieste, czterdzieste i pięćdziesiąte. Dopasuj zawieszkę do łańcuszka posiadanego już przez bliską osobę i spraw jej niespodziankę z okazji walentynek, Dnia Kobiet, świąt i rocznicy. Wspaniała zawieszka srebrna może stać się z powodzeniem podarkiem na ślub bliskiej kobiety. Jak wiadomo, zgodnie z tradycją w dniu ślubu powinno się mieć na sobie coś nowego, pożyczonego i starego. Murrano to miejsce, gdzie kupisz nową, srebrną zawieszkę, która ozdobi szyję każdej kobiety w czasie jej zaślubin. Ten wspaniały prezent ofiarujesz również wychowawczyni z okazji Dnia Nauczyciela. Każde kolejne urodziny maleństwa, święta, Dzień Dziecka, a nawet Dzień Kobiet mogą stać się przyczyną zorganizowania wielkiej, rodzinnej imprezy, podczas której cenne okażą się wręczone zawieszki srebrne. Grawerowane zawieszki srebrne dopasujesz do każdej wyjątkowej okazji, dobierając właściwy wzór dedykacji spośród naszych gotowych już projektów. Wyjątkowa treść zostanie zapisana na metalowej płytce, złotej lub srebrnej, którą umieścimy na pudełku wraz z cennym upominkiem. Dajemy Ci również możliwość wyboru koloru ozdobnego opakowania na biżuterię. Białe pudełko wspaniale wyeksponuje podarek związany z sakralnymi okazjami, natomiast brązowe etui to idealny wariant pasujący na każdą inną okoliczność. Srebrne zawieszki zostaną uatrakcyjnione również papierową torebką prezentową podkreśloną przez logo sklepu Murrano. Jeżeli pragniesz, aby otrzymany podarek był właściwie wyeksponowany, możesz do niego dołączyć również jedną z naszych grawerowanych szkatułek dla kobiet. Uwaga, do każdego zamówienia dodajemy gratis!