Obrazki srebrne

Obrazki srebrne, które znajdują się w tej kategorii zawierają pięknie zdobione dzieła sztuki wykonane metodą płaskorzeźby na srebrnych płytach. Autentyczność zastosowanego tworzywa potwierdzają metki jubilerskie z informacją o rodzaju, próbie i wadze zastosowanego surowca. Nasze srebrne obrazki posiadają certyfikat Polskiego Urzędu Probierczego, co sprawia, że masz pewność, iż wybierasz spośród produktów najlepszej jakości. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz coś dla siebie lub bliskiej osoby na wyjątkową okazję.

Sortuj wg:

Srebrne obrazki podkreślające ulotność chwili

Obrazki srebrne znajdujące się w tej kategorii zostały zaprojektowane z myślą o podkreśleniu wyjątkowych chwil towarzyszących nam w ciągu życia. Pierwszą, najliczniejszą grupę stanowią obrazki z aniołem stróżem, które najczęściej wybierane są na okazję przyjęcia sakramentu chrztu świętego. W znakomity sposób manifestują one sakralny charakter uroczystości. Całość podkreślają symbolicznie przedstawione postacie świętych opiekunów stróżujących nad uroczym dzieciątkiem. Front każdego z obrazków wykonany jest z niezwykłą pieczołowitością przy użyciu najwyższej próby 925, która z powodzeniem zapewni nieskazitelną jakość na długie lata. Dodatkowe zabezpieczenie blasku i koloru stanowi warstwa ochronnego lakieru czyniąca święty obrazek odpornym na nieestetyczne objawy upływu lat i utratę szlachetnego kolorytu. Tył każdego małego dzieła sztuki zwieńczony jest wysokiej jakości drewnem w trosce o elegancki wygląd oraz najwyższą trwałość wręczanej pamiątki. Na odwrocie możemy znaleźć także uniwersalne mocowanie umożliwiające postawienie pamiątki na półce za pomocą solidnej nóżki. Nasze produkty powiesisz również na ścianie. Ta swoboda użytkowania zapewnia pełen komfort oraz pozwala na dowolne zagospodarowanie domowej przestrzeni. Obrazki znajdujące się w tej kategorii dostępne są również w wariantach kolorystycznych dedykowanych w szczególności dla dziewczynek i chłopców. Specjalnie, aby wyróżnić płeć obdarowanego malucha, zastosowaliśmy błękitną i różową barwę tła w naszych obrazach. Niejaką tradycją jest obdarowywanie niemowląt podarkami dopasowanymi kolorystycznie do ich płci. Ten wyjątkowy prezent na chrzest może zostać dopełniony Twoim grawerem w formie dowolnych życzeń lub słów płynących prosto z serca. Zapisanie tekstu techniką laserową na mosiężnej tabliczce zagwarantuje wieczystą jakość, która przez całe dorosłe życie obdarowanego dziecka będzie przypominać o tym wyjątkowym dniu.

Obrazy nie tylko prezentem na chrzest

Dostępne w tej kategorii obrazki religijne z grawerem są także zadedykowane na inne okazje, takie jak Pierwsza Komunia Święta lub sakrament małżeństwa. Sklep internetowy Murrano posiada specjalną ofertę dla dzieci. Dostępne są eleganckie obrazki przedstawiające moment przyjęcia sakramentu I Komunii Świętej przez dziecko. Nasze ozdoby uwieczniające tę chwilę są dopasowane do płci dziecka pod kątem kolorystycznym. Jednocześnie podarki zawierają wizerunki pasujące do chłopców i dziewczynek. Podobizna świętej rodziny skomponowana w harmonijnym, srebrnym obrazku symbolicznie wyrazi rodzinne wartości, ważne na nowej ścieżce życia w dniu zaślubin. Pełen wachlarz wzorów i kształtów pozwoli na pełne dopasowanie preferencji, co z pewnością jest gwarantem pełnego zadowolenia z wręczonego podarunku. Idealnym podarkiem dla świeżo założonej rodziny staną się płaskorzeźby przedstawiające Maryję, Józefa i Jezusa. Ich sylwetki będą symbolicznym wzorcem dla młodych, jeszcze niedoświadczonych małżonków, którzy chcą, aby ich związek przetrwał doczesne trudy. Widok kochających opiekunów Jezusa będzie pocieszeniem w trudnych chwilach i nadzieją na lepsze jutro. Idealna rodzina symbolicznie obecna w domu ułatwi wytworzenie podobnego wzorca we własnym otoczeniu. Sakralny, srebrny obrazek będzie idealnym prezentem nie tylko z okazji zaślubin, ale także na rocznicę zawarcia małżeństwa, aby umacniać we wspólnej wierze zakochane pary. Srebrne obrazki mogą zawisnąć na ścianie nie tylko z okazji przyjmowanego sakramentu. Staną się podarkiem dla głęboko wierzącej osoby w dniu jej urodzin lub w czasie Bożego Narodzenia. Idealnie nada się jako prezent dla babci lub dziadka z okazji ich świąt obchodzonych 21 i 22 stycznia. Wiarę w Boga podkreśli posiadanie zawieszonego na ścianie lub ustawionego na stoliku obrazu przedstawiającego Jezusa z podpisem „Jezu, ufam Tobie”. Ten słynny obraz wykonany został na zlecenie siostry Faustyny. Gorliwa wyznawczyni wiary doznała objawień, w których Jezus prosił o sportretowanie go w takiej postaci, w jakiej widziała go sama zakonnica. Obraz ten stał się później ozdobą w polskich domach, symbolem ufności w wyroki Boga. Srebrne obrazki oglądane przez Ciebie w tej kategorii dają symboliczne wsparcie katolikom. Służą do oddawania czci Najwyższemu, ale przede wszystkim mają pomagać w chwilach trudnych czy beznadziejnych. Są one trwałą pamiątką ofiarowywaną najbliższym z wyjątkowych okazji. Sprawdź naszą ofertę solidnych, srebrnych obrazów i wybierz coś dla siebie lub bliskiej osoby, a my dołączymy grawerowaną dedykację na eleganckiej, mosiężnej tabliczce, którą zamocujemy na tyle wybranego przez Ciebie prezentu.